Jump to content
pepereina

chy3.pl

Recommended Posts

Chy3.pl IMHO bez szans na sprzedaż (choć zawsze jest nikły cień nadziei, że jakiś przekreatywny wymyśli sobie taką nazwę). Na własne potrzeby też raczej przekombinowana.

 

Powodzenia ze sprzedażą.

 

PS. I już chytrzy.pl ktoś kupił :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy
Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy

heh, wiedzialem ze to napiszesz, ze napiszesz o instagramie

musisz wiedziec ze za takimi domenami stoja powazne kapitaly tworzace akcje reklamowe i kampanie brandingowe

i wtedy to sie utrwala, lub stoja za tym powaznie zaangazowani ludzie (wlasciciele tych domen) ktorzy kawal czasu i energii poswiecaja

na wypromowanie takich domen.

nie uzywaj takich argumentow bo to dosc amatorskie

a jezeli uwazasz inaczej to zarejestruj np: joiurza.pl albo posdfijfj.pl (bezmyslnie klapnalem na klaw) moze tez wejda w brand i bedziesz zarabial miliony

Dobrze, że mi napisałeś, bo do tej chwili żyłbym w niewiedzy:) Pamiętam o tym, że za sukcesem idzie budżet bo jestem przedstawicielem branży...

Co do klepniętych domen, nie idzie za nimi żadna idea. Jeśli artysta tworzy dzieło typu czarny kwadrat na białym tle, obraz ma za sobą ideę. Nikt, kto namaluje biały kwadrat na czarnym tle tylko dlatego, że uważa, że 'klapnie' farbą na płótno i już stanie się dzieło, nie zostanie wzięty poważnie.

Podsumowując nie wystarczy klapnąć sobie domenę, trzeba ją dobrze sprzedać - o tym wiemy oboje doskonale:)

 

No i gimbaza się nam zalęgła. W dodatku chyba obojnacza.

 

Oboje, znaczy się pepereina jesteś ON a Tabasco to ONA czy na odwrót? :D

 

A co do meritum:

 

 

i wtedy to sie utrwala, lub stoja za tym powaznie zaangazowani ludzie (wlasciciele tych domen) ktorzy kawal czasu i energii poswiecaja

na wypromowanie takich domen.

 

 

Od kiedy taki Instagram promuje domenę? Zawsze wydawało mi się, że to kategoria "serwis i usługi foto" :D Jak już, to promuje się nazwy a nie domeny.

 

No, chłopcy (?), marsz do szkoły, najpierw czas dokończyć lekcję polskiego, a potem zdobyć certyfikat z e-marketingu. :lol:

 

 

Share this post


Link to post

[...]

 

P.S.: Jeśli chcecie powiedzieć szczerze, czy domena jest ok, musicie wczuć się w klienta, [...] Dzięki za Wasze subiektywne wypowiedzi. [...]

 

Wypowiedzi oceniające zawsze będą subiektywne ale oparte na doświadczeniu i wiedzy. Weź pod uwagę, że niektórzy z nas siedzą w branży latami. Poprosiłeś o opinie. Z drugiej strony pokusiłeś się o instrukcje dla Forumowiczów, w jaki sposób, aby nasze opinie były szczere, musimy podchodzić do kwestii oceny nazwy domeny.

Zapytałeś i "pouczyłeś". Nie jesteś oczywiście wyjątkiem. Wielu "Rejtanów" broniło tutaj swoich domen jak niepodległości. I już nigdy nie powracało do swojego tematu.

 

To jest najstarsze i największe polskojęzyczne forum domenowe. To nie jest tak, że akurat większość ma rację ale warto się zastanowić, gdy więcej niż jedna osoba podziela inny pogląd niż taki, który przyjąłeś.

 

Pomijając, że uważam - padły już takie uwagi - iż nazwa tej domeny jeśli budzi jakieś skojarzenia to są one pejoratywne .., to

sądzę, że założyłeś ten temat bardziej dla potwierdzenia słuszności swojego wyboru aniżeli po to, aby ewentualnie usłyszeć uwagi krytyczne na temat domeny.

 

Jednym zdaniem: nie jesteś gotów aby przyjąć krytykę i odrzucić rebus, który stworzyłeś.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy
Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy

No i gimbaza się nam zalęgła. W dodatku chyba obojnacza.

 

Oboje, znaczy się pepereina jesteś ON a Tabasco to ONA czy na odwrót? :D

 

A co do meritum:

 

 

 

 

Od kiedy taki Instagram promuje domenę? Zawsze wydawało mi się, że to kategoria "serwis i usługi foto" :D Jak już, to promuje się nazwy a nie domeny.

 

No, chłopcy (?), marsz do szkoły, najpierw czas dokończyć lekcję polskiego, a potem zdobyć certyfikat z e-marketingu. :lol:

 

 

ooooo wiedze ze umberto nie nalezy raczej do rzedu naczelnych

umberto mieć komputer i umberto lubić swój komputer, i lubić klepać w klawiaurę swój komputer,

 

boszszs, przeciez jezeli pisze ze promuje sie domeny to oczywiscie ze chodzi o nazwe, bo domena sklada sie z nazwy, malpiatko

 

pozatym jezeli uwazasz nikt nie promuje i nie angazuje sie ostro w instagram to widac ze zielony jestes dzieciaku

poczytaj wiecej na te tematy

 

i na koniec, jezeli wlaczasz sie do dyskusji na forum to przeczytaj najpierw wszystko, postaraj sie zrozumiec o czym dyskutujemy (w twoim przypadku bedzie raczej ciezko), jak cos to stan przed lustrem i powtarzaj sobie to co czytasz tak mniej wiecej 20 razy - moze zrozumiesz, i jak juz ci sie uda pojac sens rozmowy to wtedy napisz cos sensownego, choc nie wierzeze jestes zdolny do takiego wysilku

- zeby tylko ten maly mozdzek ci sie nie przegrzal

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy
Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy

Gdzie w forum jest przycisk do banowania/ignorowania takich matołów?

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy
Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy

Gdzie w forum jest przycisk do banowania/ignorowania takich matołów?

leeeeecccccc szybko do admina, podaj mnie

banuj, ignoruj

 

-co za baran

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy
Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy

pozatym jezeli uwazasz nikt nie promuje i nie angazuje sie ostro w instagram to widac ze zielony jestes dzieciaku

poczytaj wiecej na te tematy

 

i na koniec, jezeli wlaczasz sie do dyskusji na forum to przeczytaj najpierw wszystko, postaraj sie zrozumiec o czym dyskutujemy (w twoim przypadku bedzie raczej ciezko), jak cos to stan przed lustrem i powtarzaj sobie to co czytasz tak mniej wiecej 20 razy - moze zrozumiesz, i jak juz ci sie uda pojac sens rozmowy to wtedy napisz cos sensownego, choc nie wierzeze jestes zdolny do takiego wysilku

- zeby tylko ten maly mozdzek ci sie nie przegrzal

Ja nie będę prosił o zbanowanie ciebie. Dla twojej przyszłości lepiej by było jednak, żebyś weekend poświęcił na naukę języka polskiego, szczególnie na wstukiwanie przecinków i innych znaków interpunkcyjnych. Poza tym tak, na ajpadzie też są polskie znaki diakrytyczne!. No ale twoja przyszłość wisi mi totalnie zwiędłym kalafiorem - teraz szansa na biznes jest w śmieciach no i ktoś je wozić musi. Potem jednak patrzę jak przychodzi taka gimbaza na zajęcia (ostatnio miałem 4 klasy z wizytacją) i dzieci takie nie potrafią się wysłowić, nie potrafią ustać 15 minut w miejscu (sic!), nie potrafią się na niczym skupić, a gdyby jeszcze mieli coś napisać po polsku, ba , nawet po angielsku też się wysłowić nie potrafią. Cały dzień jeno gierki i głupawe filmiki na youtube i w innych bzdetowniach. Zlasowany mózg. Potem wpada taka gimbaza na jedno czy drugie forum i zachowuje się jak wypuszczona z dżungli. Zero kultury, no bo kto ma uczyć? Na religii? Zero savoir-vivre'u w sieci, no bo każdy gada tyle o social media i życiu w sieci, tylko nie o tym, jak się tam zachowywać - z tego lekcji nie ma niestety w szkole, a powinno być na pierwszym miejscu.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy
Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy

Proponuję temat zamknąć i usunąć.

Bo wstyd tu wchodzić.

Nędzne prowokacje nowych użytkowników odpowiednio wynagrodzić.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy
Hidden by apze, September 28, 2013 - wulgrayzmy

Ja nie będę prosił o zbanowanie ciebie. Dla twojej przyszłości lepiej by było jednak, żebyś weekend poświęcił na naukę języka polskiego, szczególnie na wstukiwanie przecinków i innych znaków interpunkcyjnych. Poza tym tak, na ajpadzie też są polskie znaki diakrytyczne!. No ale twoja przyszłość wisi mi totalnie zwiędłym kalafiorem - teraz szansa na biznes jest w śmieciach no i ktoś je wozić musi. Potem jednak patrzę jak przychodzi taka gimbaza na zajęcia (ostatnio miałem 4 klasy z wizytacją) i dzieci takie nie potrafią się wysłowić, nie potrafią ustać 15 minut w miejscu (sic!), nie potrafią się na niczym skupić, a gdyby jeszcze mieli coś napisać po polsku, ba , nawet po angielsku też się wysłowić nie potrafią. Cały dzień jeno gierki i głupawe filmiki na youtube i w innych bzdetowniach. Zlasowany mózg. Potem wpada taka gimbaza na jedno czy drugie forum i zachowuje się jak wypuszczona z dżungli. Zero kultury, no bo kto ma uczyć? Na religii? Zero savoir-vivre'u w sieci, no bo każdy gada tyle o social media i życiu w sieci, tylko nie o tym, jak się tam zachowywać - z tego lekcji nie ma niestety w szkole, a powinno być na pierwszym miejscu.

no Ty kultury nie bedziesz mnie uczyl, pierwszy napisales o jakichs obojnaczych gimbazach i innych bzdetach.

nie jest moim celem kogokolwiek obrazac ale jak ktos uderza do mnie to ja oddaje- tak poprostu.

 

 

ps. mam prawie cztery dychy na karku wiec nie pisz mi tu o jakichs gimbazach

 

i nie zachowuje sie jak dzieciak tylko -- punch za punch

 

pozdro

Share this post


Link to post

Śpiesz się.

Jak ją przedłużysz to stracisz.

A tak możesz ją zbyć jeszcze po kosztach rejestracji ..... to jest ..... 0 zł (w promocji).


:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

chy3.pl

 

Od słowa CHYTRY - co sądzicie o domenie?

Jako copywriter wiem, e wiele osób zgłaszając się po naming z wolną domeną daje mi sygnał, że podoba im się bardzo nazwa os3...

 

Jak myślicie, ile jest warta domena? Proszę o jakiekolwiek opinie pomijając fakt, że domena jest "z palca" i dopiero się urodziła...

Pozdrawiam

Co to ma byc, rebus? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylu znanych domainerów wypowiedziało się w tym wątku, że aż zajrzałem, aby dowiedzieć się jak wielki potencjał drzemie w tej niezwykłej domenie i dalej nie wiem

Share this post


Link to post
Share on other sites

widzę że społeczność na di.pl woli hejtować niż oceniać dobre domeny ;d troszkę taka dziecinada się zrobiła a szkoda...

Dobre domeny?! Chy3.pl? Kpisz? Domena mająca potencjał na okrągłe 0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre domeny?! Chy3.pl? Kpisz? Domena mająca potencjał na okrągłe 0.

spójrz na ilość wyświetleń tutaj a np przy programista.pl :) i powtórz pierwsze pytanie :)

to była ironia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

spójrz na ilość wyświetleń tutaj a np przy programista.pl :) i powtórz pierwsze pytanie :)

to była ironia...

 

Nie od dziś zainteresowanie tematem jest odwrotnie proporcjonalne do jakości domeny. Po prostu ludzie są w szoku jak coś takiego można było wymyślić i wchodzą na wątek próbując znaleźć odpowiedź. :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie od dziś zainteresowanie tematem jest odwrotnie proporcjonalne do jakości domeny. Po prostu ludzie są w szoku jak coś takiego można było wymyślić i wchodzą na wątek próbując znaleźć odpowiedź. :P

 

Część wpisów wynika z tego, że autor broni takiej domeny jak lew i nie da sobie powiedzieć, że jeśli mnóstwo osób jakoś bardziej profesjonalnie podchodzących do tematu domen powie, że domena jest beznadziejna to domena naprawdę jest beznadziejna.

 

PS - A domena z tematu *naprawdę* jest beznadziejna (jest to *prawdopodobnie* najgorsza domena, która była w ogóle w dziale "Wycena i opinia" na di.pl).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×