Jump to content
anbial

b m * com pl

Recommended Posts

Kilka dni temu domena zmieniła właściciela za kwotę 12,3K brutto. Sprzedaż bezpośrednia za pośrednictwem escrow w Premium. Klient sam się zgłosił. Sprzedała się praktycznie bez negocjacji. Myślę że cena zacna :)

  • Like 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratki! Mega cena jak za .com.pl. Sprzedałem kiedyś pozyczka.com.pl za kilkaset złotych, bo nie wierzę w .com.pl, ale widzę, że czasem klienci są innego zdania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna cena :)

Dobrze ustawiłeś KT

 

Wiedziałeś kto może być nią zainteresowany ( przy ustawianiu KT ) bo widać że firma zna się na domenach ( faktura.pl, kokos.pl .. etc )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra. Blue Media w tym roku kupiła też domenę bm*pl i pewnie chcieli sobie zabezpieczyć com.pl. :) Gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie nie udało im się w przyzwoitej cenie ( albo w ogóle ) nabyć odpowiednika w .pl i wybór pozostał niewielki.

Jedna dwuliterówka w cenie kilku trzyliterówek, to odpowiednie proporcje :) Gratuluję.

 

edit: Napisałem przed sprawdzeniem kto jest nabywcą :)

Edited by Kangur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

solidny KK i solidna kwota. Sądzę, że dobra cena jak za com.pl

Gratuluje

 

Widoczna jest coraz większa świadomość KK o posiadaniu kluczowych końcówek.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena oczywiście kosmiczna, ale tak się powinno właśnie sprzedawać dobre domeny...

 

Gratuluję !

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje.. :)

 

Moim zdaniem ceny 2-literówek będą rosły i rosły ..szczególnie obecnie, wobec pojawienia się syfu gtld

 

Komplet powodów ..oczywisty.

 

1. Prestiż

Firmy lubią się wzorować na potęgach.

"Z pamięci":

MS.com - Morgan Stanley

MS.net - Microsoft

BH.com - Bell Helicopters

GT.com Grant Thorntom

GE.com - General Electric

GS.com - Goldman Sachs

ML.com - Merrill Lynch

DB.com - Deutsche Bank

RR/WB.com - Warner Bros

mb.co.uk - Mercedes-Benz

AB.de - Air Berlin

 

Można tak wymieniać i wymieniać...

 

2. Prestiż jako "Szybszy dostęp" ...do strony brandu Xing Zingzingzing, to ukłon w stronę każdego Klienta, bo dzięki temu nie szmaci czasu na wpisywanie całego adresu. Jeszcze ważniejsze jest to w urządzeniach mobilnych, gdzie łatwiej o literówkę, a przede wszystkim liczy się komfort... : )

 

Sam też zbieram 2-literówki od roku dużego i silnego gospodarczo kraju, bo widzę, że moda na takie jest tam powszechna zarówno u podmiotów lokalnych i jak i zagranicznych z siedzibami "in".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu domena zmieniła właściciela za kwotę 12,3K brutto. Sprzedaż bezpośrednia za pośrednictwem escrow w Premium. Klient sam się zgłosił. Sprzedała się praktycznie bez negocjacji. Myślę że cena zacna :)

 

Ponad 12k za com.pl? Najpierw pomyślałem, że mam problemy ze wzrokiem i, że są to jakieś 'jajca' :)

Bardzo okazyjna kwota, ale jak takie domeny jak s.net.pl sprzedają się za 4k to dwuliterówki .com.pl powinny sprzedawać się za co najmniej 5tys.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra sprzedaż, dobry klient. Ciekawe za ile kupili bm*.pl. Ktoś coś? :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedaż konkretna naprawde gratuluje.

 

A czy domena bm.pl nie nalezala do kolegi BadBoy z forum ? czy mi sie myli ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×