Jump to content

Recommended Posts

kubeł zimnej wody dla wszystkich hurraoptymistów, którzy dawali Polakom jakiekolwiek szanse na zwycięstwo i ewentualnie wyrazy współczucia z powodu przegranych zakładów u bukmacherów

 

Ja pozostaje nadal przy swoich typach, które obstawiłem TUTAJ

no coz, ja tez obstaje przy swoim wyniku :)

klik

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem jedno Polacy wiele muszą się jeszcze uczyć, Robert Kubica odniósł dzisiaj historyczne zwycięstwo w F1, niektórym może się zdawać, że to nic z porównaniem w piłce nożnej, to wam powiem, że Nick Heidfled jeździ od 8 lat w F1 i nigdy nie wygrał żadnego wyściu, jak wiele innych kierowców. Wygrać w F1 to jest po prostu coś MEGA. I nie da się tego opisać słowami.. jestem pasjonatem F1 od 06'roku i normalnie czułem, że jestem Polakiem przy hymnie Mazurka Dąbrowskiego, jak Robert stał na najwyższym stopniu podium...Ehh coś pięknego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

skąd on k.. wytrzasnął takich obrońców ?

Żurawski & Smolarek kompletne 0 .

Lewa strona ? W ogóle ktoś tam grał ? Bo chyba żadnej akcji nie było z lewej .

 

Jedyni gracze co coś grali : Boruc , Roger , Krzynówek , Lobodzinski .

 

Szkoda tego 2 gola , bo gdyby nie on to może i byłyby szanse na remis ...

Edited by Sawczyk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedyni gracze co coś grali : Boruc , Roger , Krzynówek , Lobodzinski .

moim zdaniem Krzynowek jest cienki jak sika pająka, ledwo co pilke przyjmuje. Lepiej zeby juz nie gral na ME.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie co wy macie z tym nażelowanym szpanerkiem Borucem? :) Widzieliście akcje w pierwszych minutach? Gdyby strzelił mu pomiędzy nogami byłby naprawde niezły gol ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krzynówek dzisiaj grał na 4 pozycjach, atak,lewa prawa pomoc i na końcu jako lewy obrońca. Tylko pogratulować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krzynówek dzisiaj grał na 4 pozycjach, atak,lewa prawa pomoc i na końcu jako lewy obrońca. Tylko pogratulować.

I nigdzie się nie sprawdził.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mozna mieć wszytskiego.

Dzisiaj wygrał cudownie Robert Kubica w F1 więc zwyciestwo polskich piłkarzy byłoby cudem.

Wierzę nadal w ich zwycięstwo nad Austrią i Chorwacją !

Wiara czyni cuda :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wierzę nadal w ich zwycięstwo nad Austrią i Chorwacją !

Nad Chorwacją? To nie wiara, to marzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

R.Kubica zajal pierwsze miejsce.. gdyby polacy wygrali dzisiejszy mecz za rok 08.06 bylby swietem narodowym - oczywiscie wolnym od pracy ;d

Share this post


Link to post
Share on other sites
R.Kubica zajal pierwsze miejsce.. gdyby polacy wygrali dzisiejszy mecz za rok 08.06 bylby swietem narodowym - oczywiscie wolnym od pracy ;d

 

To prawda, chodź dzień 08.06.2008r. zapadnie mi długo w pamięci, z historycznego zwyciestwa Roberta na które większość Polaków nie spodziewało się w tym sezonie w tym także ja i co najlepsze Robert pokazał, że nie ma żadnych urazów z wypadku na tym torze i może zwyciężać z Mclarenami i Ferrari, co nie ma ukrywać są szybsze, chodź nie ważne jak było w wyścigu(kto kogo tam uderzył) Robert zachował zimną krew nie popełnił żadnego błędu, przykład Monako... Tylko pogratulowac, że mamy drugiego sportowca obok Adama Małysza, którym możemy się chwalić... W dodoatku najdroższym sporcie świata. I Robert miał także okazję, zmienić obywatelstwo na Włoskie, Włosi go kochają za to, jak doszedł do F1, bez żadnych sponsorów, tylko wynikiem własnej pracy i dużego zaangażowania, (Ferrari stoi dla niego otworem, gdy odejdzie tylko Kimi po skończeniu kontraktu)... ale tego nie zrobił, chodź mógł przez to, jak Polskie firmy i związki wyśmiewały się z niego i nawet złamanej złotówki nie chciały na niego wyłożyć, taka Polska... Robert jest moim największym fanem, któremu oddaje pokłony za to co zrobił i dokonał w życiu! Brawo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Robert jest moim największym fanem (...)

Też jeździsz w F1 ? :)

 

EDIT: Ty chyba naprawdę nie zrozumiałeś.

 

@px: right ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też jeździsz w F1 ? ;)

 

Trzeba jeżdźić w F1 żeby być fanem? I po co ta prowokacja,ehh nie chce mi się nawet kłócić :)

 

;)

 

I naucz sie troche lepiej pisac po naszemu.

 

Za błedy ortograficzne,fleksyjne,interpunkcyjne,składniowe i inne przepraszam... nie ta godzina w dodatku jestem po kilku %

Share this post


Link to post
Share on other sites

Współczucie dla ludzi małej wiary, którzy czują sie gorsi od Niemców. Polscy piłkarze przegrali, a Kubica wygrał z Niemcem, więc w temacie niemieckim jak dla mnie remis.

 

Piłkarze przegrali zasłużenie, ale zaprezentowali się dużo lepiej niż na poprzednich imprezach. Warto też zauważyć, że pierwszy gol padł ze spalonego, co pokazano w studio Polsatu, gdzie mają specjalny program do analizy. Choć wcześniej Niemcy mieli inną 100% sytuację i mogli prowadzić wcześniej.

 

Niemcy grali uważnie, walczyli, bo mieli godnego przeciwnika, i widać było, że grają na maxa. Jeżeli ktoś nie widział polskiej drużyny, to pewnie jest niedzielnym kibicem, i to wszystko w tym temacie. Nie słyszałem żadnych gromów od Bońka czy Hajty, którzy wypowiadali się w Polsacie, liczą, że będzie lepiej. Dobrze zaprezentował się Roger, ja nawet nie wykluczałem jego gry od pierwszej minuty, i okazało się, że ten piłkarz jest potrzebny polskiej kadrze.

 

We mnie wiara w tę drużynę nie upadła, trzymam kciuki, gdyż przypominam mamy jeszcze dwa mecze, i 6 punktów do zdobycia. Pamiętajmy, że debiutanci nie mają nigdy łatwo, i statystyka jest przeciwko nim. Nawet Szwajcarzy jako gospodarze przegrali, to jest gra, nie zawsze wygrywa się, trzeba walczyć dalej.

 

DO BOJU, POLSKA, DO BOJU :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak na marginesie, zastanawialem sie co sie dzieje, ze w Polsce pojawiaja sie pilkarze o umiejetnosciach swiatoej klasy i bardzo szybko sie koncza, a pozniej sluch o nich ginie: Jelen, Matusiak, Piechna itd Pewnie z Podolskim byloby tak samo gdyby trafil do naszej reprezentacji :)

 

Niemcy byli o klase lepsi, gdyby podzielic boisko wzdluz i zostawic tylko prawa jego czesc, moglibysmy powalczyc o remis :/ mam wrazenie, ze cos zlego dzieje sie ostatnio w polskiej druzynie, obym sie mylil...

 

najlepszy oczywiscie roger, dalej dudka, boruc, wasilewski, piszczek...szkoda, ze dzis nie gralismy z Chorwacja ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciag dalszy zlych wiadomosci.

Zurawski juz nie zagra na Euro. Lewandowski tez kontuzjowany.

Przyznam szczerze, że wcale nie jestem przekonany, iż Żuraw zabłysnąłby na tych mistrzostwach.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×