Jump to content

Recommended Posts

z uwagi choćby na moje poprzednie posty , w których stwierdziłem autorytatywnie ;) brak spalonego [saganowski strzelał - potwierdził to również werbalnie w wywiadzie, co widać z wielu ujęć, piłka odbita od ręki bramkarza trafia pod nogi Rogera]

to moze wyjasnie sytuacje ze spalonym bo widze jakies niedomowienia osob, ktore jak widac kompletnie nie maja pojacia o pilce, za to wyspecjalizowaly sie w atakach :/ (absolutnie nie mam tu na mysli Ciebie):

spalony to nie jest strzal, czy cokolwiek innego, spalona jest pozycja(inaczej byc na spalony, byc na pozycji spalonej) - to czy Saganowski strzelal czy podawal nie ma znaczenia, poniewaz Roger byl na pozycji spalonej w momencie oddania strzalu

 

Odnosnie Leo to widze, ze dla niektorych nadal jest bostwem, no chyba ze obiecal wam zalatwic role w jakiejs reklamie i dlatego go tak bronicie :excl: dla mnie koles popelnil ewidentne bledy, zreszta cala ich mase, bral kase za prowadzenie polskiej kadry, wzial odpowiedzialnosc za nia i podlega krytyce, nie ma o czym mowic... nie oceniamy teraz Bonka czy Gmocha, ten rozdzial jest juz zakonczony....no chyba, ze krytyka Leo grozi smiercia z reki Tuska, to wtedy rzeczywiscie warto siedziec cicho

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie śledzę tego wątku dokładnie ani nie analizowałem szczegółowo meczów ale wydaje mi się, że jak dotąd nikt nie zwrócił uwagi na to, że liczyliśmy przede wszystkim na bramkostrzelnego Ebiego, który w dwóch pierwszych meczach albo zawiódł albo został skutecznie odizolowany.

Przy słabszej dyspozycji Krzynówka i braku Żurawia jest to równoznaczne z liczeniem na cud lub przypadek.

W taki sposób ciężko liczyć na sukcesy.

To tak jakby komuś nagle się przypomniało, że ludzie mogą szukać informacji o meblach i liczył na to, że najlepsze domeny związane z domenami meblowymi mogą być wolne :excl:

Powodzenia ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz Turcji z Czechami to się nazywa mecz. Przegrywać 0:2, mieć 62 minuty na karku i takie coś zrobić to naprawdę sztuka. Pięknie z nimi wygrali ;-)

 

PS. Stawiałem na nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mecz Turcji z Czechami to się nazywa mecz. Przegrywać 0:2, mieć 62 minuty na karku i takie coś zrobić to naprawdę sztuka. Pięknie z nimi wygrali ;-)

 

PS. Stawiałem na nich.

fakt, niesamowite ostatnie 20 minut, przypomina mi sie Holandia-Francja, i Francuzi i Czesi chyba nie wiedzieli co sie dzieje :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie śledzę tego wątku dokładnie ani nie analizowałem szczegółowo meczów ale wydaje mi się, że jak dotąd nikt nie zwrócił uwagi na to, że liczyliśmy przede wszystkim na bramkostrzelnego Ebiego, który w dwóch pierwszych meczach albo zawiódł albo został skutecznie odizolowany.

Przy słabszej dyspozycji Krzynówka i braku Żurawia jest to równoznaczne z liczeniem na cud lub przypadek.

W taki sposób ciężko liczyć na sukcesy.

A Wichniarek, Jelen, Sikora i Sosin siedza w domu, w koncu po co nam atak...moze liczyli, ze Boruc nie tylko bedzie lapal wszystko, ale i strzeli pare bramek jak Chilavert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mecz Turcji z Czechami to się nazywa mecz. Przegrywać 0:2, mieć 62 minuty na karku i takie coś zrobić to naprawdę sztuka. Pięknie z nimi wygrali ;-)

 

PS. Stawiałem na nich.

 

Sekundy przed pierwsza bramka Turkow zlitowalem sie nad kobieta i przelaczylem na Opole, bo i tak bylo po meczu... to byla najgorsza decyzja w moim zyciu. Jak na onecie przeczytalem "dramat czechow" lekko zglupialem :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sekundy przed pierwsza bramka Turkow zlitowalem sie nad kobieta i przelaczylem na Opole, bo i tak bylo po meczu... to byla najgorsza decyzja w moim zyciu. Jak na onecie przeczytalem "dramat czechow" lekko zglupialem ;)

heh to przegiales :excl: moze jeszcze na eurosporcie zlapiesz

 

najbardziej szkoda mi na tym turnieju Szwajcarii, zostawili serce na boisku, od poczatku walczyli z pechem i wprawdzie odpadli, ale z honorem i w pieknym stylu, jak sie patrzylo na ich trenera to az smutno sie robilo, prawdziwa druzyna z charakterem, pewnie za dwa lata pokaza ladny futbol

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sekundy przed pierwsza bramka Turkow zlitowalem sie nad kobieta i przelaczylem na Opole, bo i tak bylo po meczu... to byla najgorsza decyzja w moim zyciu. Jak na onecie przeczytalem "dramat czechow" lekko zglupialem :excl:

 

eeeto jest nic, ja wyszedlem do lazienki jak bylo 2:1 dla Czechow, wracam patrze a tu 3:2 dla Turcji ;)

 

kurcze, cuda sie jednak zdarzaja... Moze i dzis? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
eeeto jest nic, ja wyszedlem do lazienki jak bylo 2:1 dla Czechow, wracam patrze a tu 3:2 dla Turcji ;)

 

kurcze, cuda sie jednak zdarzaja... Moze i dzis? ;-)

Austria na fali, Niemcy podłamani, Chorwaci w rezerwowym składzie ... jak wyjdziemy z grupy to chyba nawet do kościoła pójdę :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Austria na fali, Niemcy podłamani, Chorwaci w rezerwowym składzie ... jak wyjdziemy z grupy to chyba nawet do kościoła pójdę :excl:

Patrząc na grę naszych z Austria to spokojnie wygramy z Chorwacja 2:0, a Austria z Niemcami 1:0 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... cuda sie jednak zdarzaja... Moze i dzis? ;-)

Wiara w cuda to nasza silna tradycja narodowa - czyżby w domenobiznesie też zakwitła na dobre ? :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasza narodowa cecha, to jeden mądrzejszy od drugiego, szczególnie jak duża i głośno gada, co potwierdza się i w domenach i w piłce.

 

Loter Matheus typuje 0:1 dla Chorwacji i 2:0 dla Niemiec. Dla Chorwacji dlatego, że zawsze walczą, nawet z Anglikami wygrali zdecydowanie, jak mieli awans w rękach, także to nie Portugalia, która nie umie walczyć bez silnej motywacji.

 

Ale Polacy będę walczyć o wygraną, i nikt im tego nie odbierze. Współczuję tym, którzy kibicowali naszej kadrze przed meczem z Niemcami, a dziś po przegranej wypisują głupoty lub wieszczą przegraną jeszcze przed meczem. Teraz to już nie jest kwestia wiary, ale zasad i charakteru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu o honor. Nie wierzmy w cuda.

 

Mój typ:

 

Polacy wygrają 3-1 z Chorwacją. Niemcy remisują z Austrią. Do końca mistrzostw wszyscy Polacy włącznie z Tuskiem (oficjalnie :excl: ) bluzgają na Howard Webba i mówią, ze gdyby nie on to Polska zdobyłaby..... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Współczuję tym, którzy kibicowali naszej kadrze przed meczem z Niemcami, a dziś po przegranej wypisują głupoty lub wieszczą przegraną jeszcze przed meczem...

Co Ty taki nakręcony dzisiaj jesteś ?

Wrzuć na luz bo to tylko sport a ty nie jesteś trenerem tej reprezentacji ;)

Siądź przy stoliku, otwórz sobie jakiś soczek ;) i podziwiaj wspaniałą grę - oby naszych - piłkarzy.

Wypiję łyczek piwka za to dzisiaj w pubie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale Polacy będę walczyć o wygraną, i nikt im tego nie odbierze. Współczuję tym, którzy kibicowali naszej kadrze przed meczem z Niemcami, a dziś po przegranej wypisują głupoty lub wieszczą przegraną jeszcze przed meczem. Teraz to już nie jest kwestia wiary, ale zasad i charakteru.

 

Jak możesz mówic o zasadach i charakterze skoro sami piłkarze go nie mają? Kredyt zaufania już dostali, a co dali w zamian? Czy jako kibic nie mogę nic od nich wymagać? Jak chcesz co 4 lata śpiewać dla naszych "Nic się nie stało..." to proszę bardzo, nikt tego nie zabrania. Ja na boisku dotychczas nie widziałem WALKI, a wręcz przeciwnie zrezygnowanie i wzajemne pretensje po każdym nieudanym podaniu, to jest drużyna? Generalnie, każdy widzi to jak chce. Obecna nagonka na Webb'a też mnie śmieszy, zawsze przecież musimy mieć jakies wytłumaczenie dlaczego znowu nie wyszlo... Mamy słabych kopaczy i tyle. Dzisiejszy mecz o obejrzę bez większych emocji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Generalnie, każdy widzi to jak chce.

 

Właśnie o to chodzi, niektórym wystarczy jeden cios, jedna przegrana i dokonują obrotu o 180 stopni. Czy piłkarze to zrobili, ja nie zauważyłem. Resztę sam sobie dopowiedz.

 

A skoro bardzo chcecie kibicować ;) no to jest pierwsza wzmianka o prawdopodobnym składzie kadry:

 

Boruc - Wasilewski, Dudka, Żewłakow, Wawrzyniak - Łobodziński, Murawski, Lewandowski, Krzynówek - Roger - Saganowski

 

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5318600,..._Smolarka_.html

 

Mi to odpowiada, uważam, ze zawodnicy wchodzący do składu dają zaangażowanie. Szczególnie pamiętny mecz z USA. Tym razem będzie ciężka walka i Chorwaci mają większe szanse, ale mi nie trzeba wiary by kibicować kadrze, emocje będą wielkie. ;)

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

POLSKA - CHORWACJA

 

Ja tego nie rozumiem...20 minuta gry minęła...wiedzą, że muszą zdobyć minimum 2 gole, wiedza, ze Chorwaci grają glebokimi rezerwami, widza, ze Chorwaci dokonali przedwczesnej wlasnie zmiany zawodnika, a i tak chodzą sobie po boisku jak w lesie na grzybach i licza na cud... Przeciez to paranoja... moze powinni isc na plac zabaw sie pobawic?

 

19suw1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
POLSKA - CHORWACJA

 

Ja tego nie rozumiem...20 minuta gry minęła...wiedzą, że muszą zdobyć minimum 2 gole, wiedza, ze Chorwaci grają glebokimi rezerwami, widza, ze Chorwaci dokonali przedwczesnej wlasnie zmiany zawodnika, a i tak chodzą sobie po boisku jak w lesie na grzybach i licza na cud... Przeciez to paranoja... moze powinni isc na plac zabaw sie pobawic?

 

19suw1.gif

 

Śmiać mi się chcę, jak widzę jak nasi się ruszają. Pierwsze 15 minut całkiem nieźle, ale to co jest teraz przypomina bieganie za piłką, a nie jej kopanie.

Patriotyzm i miłość do ojczyzny to jedno, a to, co reprezentują nasi chlopcy w na euro 2008 to drugie.

W kwalifikacjach graliśmy całkiem inaczej .... szkoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×