Jump to content

Recommended Posts

Możliwe, że pierwszy gol Polaków był spalony (nie znam się), wtedy ten karny moim zdaniem byłby w porządku.

 

Mi sie wydaje, tak jak pisalem, ze Saganowski chcial strzelac na bramke, a pilka odbila sie od nogi Austriaka i rykoszetem trafila do Rogera (widac to dokladnie na powtorkach - zblizenia na nogi zawodnikow - ktorych Niemcy jakos z tego ujecia nie pokazuja w swojej TV), wiec nie bylo to bezposrednie zagranie do Rogera i spalonego slusznie nie bylo. To tak gwoli scislosci.

 

Ciekawe slowa powiedzial Leo: "jestem w tym biznesie od 43 lat. Wiele widziałem, nigdy nie miałem problemów z sędziami. Ale tego co zdarzyło się dziś nie rozumiem. Wy mi to wyjaśnijcie. Brak mi słów nie rozumiem tego co się stało. Cała sytuacja jest faktycznie niesamowita."

 

Pierwszy raz widzialem go takiego zdenerwowanego w wywidzaie po meczu, nawet smutnego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karnego nie było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O Howarda bym się nie martwił - Boniek się nim zajmie ;)

 

WIADOMO ZE CUDU NIE BĘDZIE - ZNÓW TYLKO O HONOR... :excl:

 

 

87504359su5.jpg

87504359su5.5d60360e8e.jpg

 

ANGIELSKI ZŁODZIEJ...

 

http://www.euro2008.wp.pl/kat,1728,title,P...,wiadomosc.html

 

Ciekawy jestem czy Polacy dziś w nocy rozniosą pól Wiednia..?

Edited by krystekm

Share this post


Link to post
Share on other sites

71283.jpg

 

www.howard-webb.com

Domain Name:howard-webb.com

Record last updated at 2008-06-12 17:25:41

Record created on 2008/6/12

Record expired on 2009/6/12

 

Jasnowidz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

15957483qx9.jpg

15957483qx9.d13cf1443f.jpg

 

"Prowadziliśmy 1:0, ale w końcówce meczu angielski złodziej Howard Webb podyktował karnego z kapelusza i ukradł nam zwycięstwo...."

 

Ostre słowa jak na oficjalny artykuł, wydaje mi się ze w ciągu 3 minut Howard Webb stał się wrogiem publicznym nr.1 dla Polaków...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spalonego przy golu Polaków nie było.

Czemu pan sędzia nie dal Austriakowi czerwonej kartki, gdy prawie dał w morde bąkowi?

Za takie cos nie powinno byc faulu szczególnie w doliczonym czasie gry i w meczu o taką stawkę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, bo przecież "cała Anglia" ponoć kibicowała Polakom. Na pocieszenie, powiem tylko, że... MAMY SIATKÓWKĘ!!! ;):lol:

 

W tym sporcie to z nami trzeba się liczyć! A o awans psim swędem gra się z innymi :excl:

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Austria nie chciała powtórzyć klęski Szwajcarii, bo jak by to wyglądało gdyby jako dwie pierwsze drużyny z Euro odpadli gospodarze? Dlatego zapewne wszyscy hojnie i rezolutnie zrzucili się na opłacenie meczu. Wiedzieli o tym wszyscy tylko nie Polacy, którzy dziwili się dlaczego restauracje i bary w Wiedniu mają tego dnia nakaz wydawania polskim kibicom sztućców wyłącznie plastikowych oraz sprzedawania piwa jedynie w plastikowych kubkach. Wiedzieli że kupili mecz, więc normalne że przygotowywali się na bitwę. Ciekawe jak będzie Wiedeń wyglądał rano...

 

A i tak najbardziej żal mi Anglików, jutro w pracy będą musieli się wstydzić za swojego sprzedajnego krajana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

buuuuhuu wielkie sie stało nieszczęście ;)

Jak ten faul podyktowany był niesprawiedliwie to Polacy powinni przerwać gre i wyjasnić sprawę na poczekaniu (jest kilkanascie kamer które rejestrowały zdarzenie z praktycznie każdego kąta).

A tak to kontynuowali grę, Austriacy wpakowali nam bramę i teraz dopiero zaczyna się płacz i obrażanie.

 

Ciekaw jestem czy jakby ta bramka nie padła to było by tak głośno na temat tego "faulu" jak teraz? Nie bądźmy dziećmi .... to że sądzia dał pleców to jedno , a to że nie potrafimy zadbać o swój własny interes to drugie.

Pozatym poza Borucem i Rogerem drużyna była niemrawa, więc chyba nei ma sieco łudzicna zwycięstwo z Chorwatami. Lepiej tak jak powiedział Zbigniew Preissner w TVN, wycofaćdrużynęna znak protestu przeciwko takiemu sędziowaniu. Trochę późno ale oszczędzi nam to wstydu z Chorwacją i być może wpłynie na zmianę przyszłych metod sędziowania

 

Już się zaczyna. Właśnie rozmawiałem przez telefon z moim kuzynek, który dopingował naszym na żywo.

A tu awantura na profilu Webba na naszek-klasie smile.gif http://nasza-klasa.pl/profile/14536629

 

a co do profilu na naszej klasie to wychodzą właśnie polskie idiotyzmy - 262 osoby dodały siejako znajomi sędziego. Kompletna komromitacja i brak logiki.

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Austria nie chciała powtórzyć klęski Szwajcarii, bo jak by to wyglądało gdyby jako dwie pierwsze drużyny z Euro odpadli gospodarze? Dlatego zapewne wszyscy hojnie i rezolutnie zrzucili się na opłacenie meczu.

rozumiem emecje, ale uwazaj zebys kiedys nie musial bronic sie z podobnych insynuacji

 

Poza tym nie popadajmy w paranoje. Oczywiscie sedzia do wywalenia - ale za caloksztalt,

raz - gol Polakow ze spalonego

dwa - faul Golanskiego (karny, ktory powinien byc)

trzy - karny, ktorego nie powinno byc

 

czyli wychodzi 1:0 dla Austrii

 

Tez chcialbym, zeby Polacy wygrali, ale dzieki swojej grze, a nie sedziemu, juz wole zasluzony remis, niz chanbiace zwyciestwo

 

emocje na bok Panowie, nie robcie z forum Pudelka

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
rozumiem emecje

 

Kiedy ja właśnie nie pisałem pod wpływem emocji, a dopiero jak usiadłem i przeanalizowałem dostępne materiały. Obie drużyny grały słabo, Polacy minimalnie lepiej, ale sędzia ewidentnie szukał okazji dla Austriaków (np. statystyka w pewnym momencie pokazała 22 faule Polaków i 11 Austriaków – tego wcale nie było widać na boisku). Na koniec doliczenie aż pięciu minut, mimo że nie było znacznych przestojów w grze, podyktowanie rzutu wolnego, *powtórzenie* rzutu wolnego zaraz po tym jak piłka została przejęta przez jednego z polskich obrońców, w końcu podyktowanie rzutu karnego za ciąganie się za koszulki, co jest przecież na porządku dziennym, że nie wspomnę o tym że na każdej powtórce widać ewidentny faul Austriaka na Bąku w tle, który miał miejsce wcześniej niż ten z udziałem Lewandowskiego. (Mam nadzieję, że dobrze pamiętam nazwiska piłkarzy, rozpoznaję ich jedynie po fryzurach). Szukanie okazji jest aż nazbyt ewidentne i nie sądzę żeby sędzia bawił się w to za darmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedy ja właśnie nie pisałem pod wpływem emocji, a dopiero jak usiadłem i przeanalizowałem dostępne materiały. Obie drużyny grały słabo, Polacy minimalnie lepiej, ale sędzia ewidentnie szukał okazji dla Austriaków (np. statystyka w pewnym momencie pokazała 22 faule Polaków i 11 Austriaków ? tego wcale nie było widać na boisku). Na koniec doliczenie aż pięciu minut, mimo że nie było znacznych przestojów w grze, podyktowanie rzutu wolnego, *powtórzenie* rzutu wolnego zaraz po tym jak piłka została przejęta przez jednego z polskich obrońców, w końcu podyktowanie rzutu karnego za ciąganie się za koszulki, co jest przecież na porządku dziennym, że nie wspomnę o tym że na każdej powtórce widać ewidentny faul Austriaka na Bąku w tle, który miał miejsce wcześniej niż ten z udziałem Lewandowskiego. (Mam nadzieję, że dobrze pamiętam nazwiska piłkarzy, rozpoznaję ich jedynie po fryzurach). Szukanie okazji jest aż nazbyt ewidentne i nie sądzę żeby sędzia bawił się w to za darmo.

a gol dla Polakow?

A brak karnego po faulu Golanskiego?

 

Sedzia chcial sie pewnie "zreflektowac" po wczesniejszych bledach

 

kto mial dac mu kase Austryjacy, Szwajcarzy? Druzyny, ktore chyba najbardziej ambitnie walczyly na tych mistrzostwach? Chcialbys, zeby Polakow oskarzali tak na Euro 2012?

 

To wg Twojej logiki Polacy powinni tez cos dorzucic sedziemu, za wczesniejsze sytuacje i to rowno 2 razy wiecej ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
a gol dla Polakow?

A brak karnego po faulu Golanskiego?

 

Sedzia chcial sie pewnie "zreflektowac" po wczesniejszych bledach

 

kto mial dac mu kase Austryjacy, Szwajcarzy? Druzyny, ktore chyba najbardziej ambitnie walczyly na tych mistrzostwach? Chcialbys, zeby Polakow oskarzali tak na Euro 2012?

 

To wg Twojej logiki Polacy powinni tez cos dorzucic sedziemu, za wczesniejsze sytuacje i to rowno 2 razy wiecej ;)

 

 

Również analizowałem, oglądałem wiele powtórek oraz oczywiście sam mecz. W wielu sytuacjach widać wyraźne obostrzenia w stosunku do przewinień polaków, a przymykanie oka dla graczy Austrii. Można się dopatrzyć wielu fauli polaków, gdzie dosłownie kilka sekund wcześniej nie było gwizdka przy podobnej sytuacji ze strony Austrii. W końcu ostatni karny - za coś co się zawsze dzieje przez cały mecz? W doliczonym czasie? W tak ważnym meczu? Długo próbował wynagrodzić wypłatę według mnie i tyle. Podpisuję się pod wypowiedzią PB.

 

Dodając. Polacy w pierwszej połowie grali słabo i to było widać, jednak po tym szczęśliwym golu naprawdę wzięli się do pracy. Druga połowa była już dużo bardziej interesująca. Jak dla mnie Polska wygrała, mecz był kupiony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a gol dla Polakow?

 

Co z nim nie tak? Strzał, obrona, dobitka.

 

A brak karnego po faulu Golanskiego?

 

Nie wiem o czym mowa, być może nie zauważyłem tak samo jak sędzia.

 

Sedzia chcial sie pewnie "zreflektowac" po wczesniejszych bledach

 

No to by było mistrzostwo świata. Co innego nie zauważyć czegoś, a co innego na siłę szukać okazji. Jeśli tak ma wyglądać naprawianie błędów w wykonaniu tego pana, to wolę nie wiedzieć co by zrobił gdyby kogoś niechcący postrzelił albo potrącił...

 

kto mial dac mu kase Austryjacy, Szwajcarzy? Druzyny, ktore chyba najbardziej ambitnie walczyly na tych mistrzostwach? Chcialbys, zeby Polakow oskarzali tak na Euro 2012?

 

Chciałbym żeby na Euro 2012 nie było takich sytuacji. Chciałbym żeby Polska na Euro 2012 grała sama za siebie, bez asysty sędziego. Jeśli ma przez to przegrać, trudno, niech i tak będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co z nim nie tak? Strzał, obrona, dobitka.

trudno dyskutowac z kims kto nie zna zasad

Nie wiem o czym mowa, być może nie zauważyłem tak samo jak sędzia.

no i co tu napisac ;)

No to by było mistrzostwo świata. Co innego nie zauważyć czegoś, a co innego na siłę szukać okazji. Jeśli tak ma wyglądać naprawianie błędów w wykonaniu tego pana, to wolę nie wiedzieć co by zrobił gdyby kogoś niechcący postrzelił albo potrącił...

i dlatego sedzia do wywalenia, ale po co oczerniac Austryjakow? Jednak zwale to na emocje...

Chciałbym żeby na Euro 2012 nie było takich sytuacji. Chciałbym żeby Polska na Euro 2012 grała sama za siebie, bez asysty sędziego. Jeśli ma przez to przegrać, trudno, niech i tak będzie.

no i o to chodzi...lepszy remis po bledach na korzysc i niekorzysc obu stron niz takie zwyciestwo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sędzia był stronniczy, to fakt.

Z przebiegu całego meczu Austria zasłużyła na remis, ale oczywiście nie w takich okolicznościach. Sędzia wydrukował karnego, ale nikt go nie kupił, nie popadajmy w paranoję. Ktoś pamięta Koreę? Teraz padło na nas i trzeba z tym żyć. Dostaliśmy pstryczka w nos od UEFA, za największą aferę korupcyjną w Europie w polskiej lidze, najpierw trzeba zrobić porządek u siebie, żeby potem krzyczeć na salonach piłkarskich. Wystarczy pójść na jakikolwiek mecz od okręgówki po pierwszą ligę, tam jest drukarnia do zenitu.

 

Mam nadzieję że za dwa lata lub za cztery (to jest bardziej prawdopodobne), jak angielski sędzia wydrukuje nam karnego w 90 minucie zapewniającego nam awans do "ćwiartki", też go nazwiecie sprzedawczykiem.

Zobaczycie jak to będzie za cztery lata i mam nadzieję że wtedy niektórzy napiszą to samo co w tym wątku.

 

Nie mamy drużyny i taka jest prawda i nie zmieni tego nawet Latający Holender. Nie ma w Polsce wypracowanego systemu szkolenia młodzieży, jak młodzi nie wyjadą do szkółek piłkarskich na zachodzie to nic nie zdziałamy. Zresztą myślę że i tak nic nie zdziałamy bo w cztery lata nie da się naprawić tak potężnego i zepsutego mechanizmu. Dlatego za cztery lata w zobaczycie jaka będzie drukarnia na euro2012 pod Polaków.

.......bo przecież interes musi się kręcić.......

 

Pozdrawiam.

ps. nie bronię tu sędziego, tylko się przespałem z tym wszystkim i chłodnym okiem na to spojrzałem.

 

EDIT - tak pb, sędzia nie pracuje za darmo, UEFA mu płaci za sędziowanie

 

 

anglik

Edited by api78

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×