Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

polecam http://efilmpro.pl/pp,register - jak masz jakieś konta na społecznościówkach to miesięcznie wyciągniesz sporo.. bo produkt jest rozrywkowy.. i działa... ja mam strone z filmami to wyciagam ok 1700 /msc wic to nie kokosy, ale tez ok.

Strona działa niezgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze bym dorzucił Helion-a, podobno niezły pp

 

 

 

------------------------------------------------

www.zgarniajoferty.pl

Edited by bloob

Share this post


Link to post
Share on other sites

korzysta ktoś z novem.pl?

Przed nowym rokiem zarejestrowałem się w systemie i w ciągu 72 godzin miałem dostać odpowiedź czy wszystko gra. Dzisiaj mamy 4 stycznia, po tylu dniach ciszy napisałem przez formularz kontaktowy i dostałem odpowiedź:

Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie Prosimy o wyrozumiałość, zajmiemy się nim natychmiast po obsłużeniu zgłoszeń, które nadeszły wcześniej (najpóźniej do końca następnego dnia roboczego)

 

Podpisała się jakaś pani Basia, ale wygląda to na automat. Czy rzeczywiście mają tam taki ruch, czy może cały czas grają w kule i nie ma komu pracować?

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukam PP związanego z wycieczkami (Egipt, Turcja etc.), ale nie hotele czy bilety lotnicze tylko sprzedaż wycieczek właśnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

z innej strony - przestrzegam przed PP.

 

gruper.pl w ich linkach polecających ze strony głównej nie ma numeru ref. i pomimo zgłoszenia nie chcą i nie mają ochoty tego poprawić.

 

reklama.pl tu temat jest bardziej poważny. oprócz dużej ilości błędów przy rejestracji w PP i chęci zgłoszenia ich do BOK. nikt nie jest zainteresowany obsługą takiej informacji. efekt? zmarnowana godzina, moja niepotrzebna irytacja ze względu na arogancję po kontakcie z tamtejszym BOK,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program Partnerski UTI.PL

 

% od zakupu każdej poleconej osoby lub firmy,

% od prowizji uzyska­nych przez naszych poleconych,

kasa od każdego poleco­nego przez nas inter­nauty, który zapisze się do bazy Społecz­ności Uti.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

10% od sprzedaży (w tym 2% wiecznej prowizji) - sprawdzone, dokładne statystyki, comiesięczne raporty na maila.

selkar.pl - Centrum Taniej Książki

pp.wartoczytac.pl <- reflink

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiają mnie dwie kwestie. Pierwsza to taka, dlaczego linie lotnicze (bogata branża i spółki) nie prowadzą indywidualnego program partnerskiego np Lot czy Lufthansa a wyręczają się sieciami typu zanox czy tradedoubler? Czy sądzicie że to minimalizuje koszty związane z działalnością PP i maksymalnie zwiększa wydajność programów parnterskich tych firm?

 

Kolejna sprawa to taka czy mieliście styczność z tymi programami w praktyce? Jak narazie namierzyłem jedynie PP Lot w sieci zanox, natomiast Norwegian i Luftahnsa w tradedoubler. Nie interesuja mnie posrednicy jak sky4fly czy esky. Chciałbym jednak namierzyć inne linie jak ryanair czy wizzair. Dzięki za jakiekolwiek info w tej sprawie

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

ryanair wizzair nie prowadzą i nigdy nie prowadził takich kampanii

 

z innych ogólnodostępnych programów linii są jeszcze malev, czech airlines w Zanox

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiają mnie dwie kwestie. Pierwsza to taka, dlaczego linie lotnicze (bogata branża i spółki) nie prowadzą indywidualnego program partnerskiego np Lot czy Lufthansa a wyręczają się sieciami typu zanox czy tradedoubler? Czy sądzicie że to minimalizuje koszty związane z działalnością PP i maksymalnie zwiększa wydajność programów parnterskich tych firm?

 

hm myślę, że z tego samego powodu dla którego korzystają np. z agencji reklamowych, które opracowują dla nich kampanie a nie robią tego sami co pozwala im się skupić na innych rzeczach:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawym PP jest ten oferowany przez firmę hostingową ITL. Po pierwsze firma poważana, bez wpadek - co przekłada się na zainteresowanie klienta. Po drugie możliwość uzyskania aż 45% prowizji od zakupu dokonanego przez klienta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×