Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

@cannot: otrzymał Pan odpowiedź poprzez system zgłoszeń. Zlecona wypłata była wypłatą standardową, nie błyskawiczną.

Faktycznie, mój błąd za co PRZEPRASZAM !Byłem na 100% pewny, że zleciłem błyskawiczną wypłatę.(dzisiaj błyskawiczną dostałem po 5min) Jednak po kontakcie z suportem odnośnie tej wypłaty nie dostałem info że zleciłem "standardową wypłatę" a : 1 pytanie do jakie banku poszła wypłata 2 przekazujemy sprawę do księgowości.

Moim zdaniem od razu powinienem dostać odp. "Czego człowieku zawracasz głowę zleciłeś wypłatę standardową" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa Wam rejestrowanie/rezerwowanie domen w AM ? Dla każdej wpisanej domeny pokazuje się że domena niedostępna...

Również. Ubolewam -_-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Aby rejestrować usługi na nowe dane prosimy o zmianę danych w sekcji "dane dorejestracji domen"."

Gdzie znajdę tę sekcję - szukam i szukam i nic?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję, działa.

Czy dane dla istniejących domen zmienią się po edycji w profilu, czy trzeba dodać nowy?

Edit:

widzę, że nazwa firmy się nie edytuje wiec pewnie nowy profil + ustawienie jako domyślny.

Edytowane przez lufthansa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednak nie do końca działa.

Dostałem powiadomienie z dns o zmianie abonenta (domena chyba złapana), ok.

Tylko, że w dns mam stare dane, w AM mam nowy profil - jako domyślny- w danych domeny w AM ten właśnie a w dns stare dane.

Pytanie - jak zmienić dane z nowego domyślnego profilu na ten sam nowy domyślny profil ? :)

Edit:

Dane do rejestracji domen - podlinkowane ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@lufthansa: poprosiłbym o zgłoszenie do supportu z podaniem nazwy domeny

Napisałem, dane już ok.

"Edit:

Dane do rejestracji domen - podlinkowane ?"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coraz częściej w godzinach "szczytu" nie da się wejść na strony AM.

Próbuję od kilkunastu minut i ciągle otrzymuję komunikat "Przekroczono limit czasu połączenia". Może warto wzorem Allegro limitować ilość aukcji w danej godzinie? A jak ktoś mimo wszystko uprze się z ustawieniem końca swojej aukcji na "zakolejkowaną" daną godzinę, to dodatkowo płaci. W przeciwnym wypadku, zdecydowana większość ustawia 20:00, 21:00, 22:00 I w tym czasie nie można niczego. Tracą na tym zarówno kupujący, sprzedający jak i sam serwis.

Edytowane przez empireus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy komuś jeszcze AM padł teraz czy tylko ja nie mogę się dostać na giełde?

O, właśnie się uruchomił.

edit. 22.05 znowu padł...

Edytowane przez LordRandall

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy powiadomienie "Pobierz fakturę VAT za zakupione usługi" trzy razy dziennie to norma? Plus codziennie.

Edit: 4 razy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy powiadomienie "Pobierz fakturę VAT za zakupione usługi" trzy razy dziennie to norma? Plus codziennie.

No właśnie też chciałem o to spytać. Czy przesyłanie kilka razy tej samej informacji oznacza że na fakturze zaszły jakieś zmiany czy to zwykły błąd ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta