Jump to content
Sign in to follow this  
gosciu

Gołota vs Adamek

Recommended Posts

Krzysiu Ibisz robił fajne miny żeby tylko zmazać na ten wieczór swój wizerunek z "Jak Oni Śpiewają". "Patrzcie, zrobię minę, taki groźny ze mnie Krzyś" chciałoby się powiedzieć -_-

 

W dodatku tak miał mikrofon ustawiony, żeby wyglądało, że ma męski głos. To już Pan od Familiady by się chyba lepiej nadał :)

 

Gołota mnie rozczarował, wiedziałem że przegra ale liczyłem, że wytrzyma 12 rund. Z przykrością patrzyłem na to co się działo na ringu, Gołota daje się manipulować i wmawiać sobie, że ma szansę jeszcze na sukces. Kiedyś bohater olimpijski, dziś obiekt kpin i żartów. Przeraźliwie smutny widok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To prawda, że od strony fizycznej Gołota miał niesamowity talent, niestety psychika zawodziła, Adamek jak na razie nie ma z tym problemów. Jednak chyba zbyt często ocenia się zawodników na podstawie talentu, a nie faktycznych osiągnięć. Trochę to odbiega od prawdy kiedy mówi się, że np. Tyson był najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej ostatnich lat biorąc tylko pod uwagę jego talent, kiedy np. patrząc na dorobek sprawa wygląda inaczej i jest w tyle za Holyfieldem i kilkoma innymi. No, ale sam nie jestem przekonany jak powinno mierzyć się takie rzeczy, więc nie upieram się przy tym, co napisałem -_-

 

 

Nie oszukumy się . W oczach ludzi kariera Gołoty skończyła sie dobre pare lat temu . W ostatnich walkach pokazywał talent do leżenia na deskach w 1 rundzie .Endrju powinien wziąść przykład z Michalczewskiego i zejść z ringu w dobrym stylu .A poki co robi z siebie chłopca do obijania za $$

 

Miałem całkiem dobry widok oglądając walkę na żywo . Od 4 rundy miałem wrażenie iż Endrju już nie wiedział co się dzieje

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze jedna rzecz którą obserwuję od kilku miesięcy. Ilość reklam na Polsacie jest nie do przyjęcia dla normalnego człowieka. Bloki reklamowe po 20 minut (niekoniecznie podczas walki), często w trakcie filmu niespełna godzina reklam.

 

Już dawno przestałem oglądać tv, jeszcze czasami obejrzę publiczną, ale za stare filmy! Nie oszukujmy się tv przestanie istnieć, 21 wiekiem będzie rządził internet...

KoniecTv.pl jeszcze wolna -_-

 

A co do Gołoty to ruszał się wolniej od muchy w smole...

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już dawno przestałem oglądać tv, jeszcze czasami obejrzę publiczną, ale za stare filmy! Nie oszukujmy się tv przestanie istnieć, 21 wiekiem będzie rządził internet...

 

 

Czasem oglądam telewizję, najczęściej kanały tematyczne ale Polsatu właściwie wcale, głównie właśnie przez te kosmicznie długie bloki reklamowe.

Edited by dawidt

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

ladna walka w wykonaniu adamka, za ktorym kibicowalem. lepsza technika, szybkosci i kombinacyjne akcje - wystarczylo na slabego i starego golote.

 

jednak w walce z kliczka i wolujewem to nie widze adamka na ten moment, musi z 10 kg co najmniej przybrac na wadze i potrenowac mocne ciosy bo na tych troglodytow to taki musza isc.

 

goral ma szanse byc jeszcze bardziej popularny niz golota - ale musi on sam i jego promotorzy teraz madrze pokierowac kariera by nie trafic na ktoregos troglosa.

 

ps

fajny kawalek funky polaka na poczatek - robil wrazenie adamek jak wchodzil na ring

 

pozdrawiam

Edited by remix

Share this post


Link to post
Share on other sites
[/b]

 

 W takim razie nie wiem czy chodzisz do gimnazjum czy po prostu twój poziom ignorancji jest tak bardzo wysoki, że masz jeszcze czelność wypowiadać się w kwestii o której nie masz bladego pojęcia.

 

Zauważ, że piszę o własnych spostrzeżeniach. Wszystkie walki które oglądałem przegrał, a kilka jednak oglądałem. Nawet nie będę próbował ripostować na Twoim poziomie dyskusji bo jestem pewien, że pokonasz mnie doświadczeniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka iż Gołota wypromował się walkami ze sławnymi pięściarzami lecz z żadnym z nich nie wygrał . Nie wiem ile w tym prawdy iż Endrju dostał propozycje walki z Riddickiem Bowe ( news z wp.pl ) . Mam nadzieje iż pojdzie po rozum do głowy i zakończy swoją kariere na Adamku niż robić dalej z siebie pośmiewisko

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na wagę ciężką nic specjalnego.Dla mnie nudna walka.Bardzo dobrze taktycznie ustawiona przez Gmitruka i Adamka.Jak zawsze po tej walce sięgnąłem po archiwum walk Andrzeja G począwszy od Ridicka Bowe.Adamek nie wzbudza we mnie takich emocji jakie wzbudzał Gołota.Miałem 12 lat jak oglądałem jego walki i były to pierwsze walki bokserskie jakie widziałem w życiu.Słabo coś z tym dopingiem było na trybunach dzisiejszej nocy.Kibicuję Adamkowi,ale to już nie są te emocje....

 

 

 

 

pozdrawiam

p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałem i żałuję nieprzespanej nocy. Wolę każdą walkę A. Gołoty, nawet te walki, w których dostawał bęcki od dzisiejszej "męczarni" Adamka. Nie chcę mówić już, że uważam, iż "tamten" z kiedyś Gołota zrobiłby z Adamka miazgę, bo tak uważam. Nie mówiąc już o profesurze Gołoty w "technice". Prawdopodobną miazgę może zrobić z Adamka Arreola nie mówiąc o ewentualnych Kliczkach.

Wg mnie, Adamek nie ma ciosu na wagę ciężką. To nie jest biały Tyson. Tzn. może pozwolić sobie na ciosy takie jakie ma, z takimi przeciwnikami jak Estrada. Nie posiadającymi podobno "ciosów nokautujących" oraz o podobnej posturze.

Poszedł do tej wagi za pieniędzmi, ryzykując swoją pozycję w wadze półciężkiej. W półciężkiej boksował widowiskoo i tam mi się bardzo podobał [abstrahując od tego, że nie przepadam za jego nonszalanckim tonem wypowiedzi].

Może się nie znam i jestem przyzwyczajony do walk Andrew ale Estrada nie jest bokserską tuzą a Adamka ledwie na niego "starczyło". Dla mnie ta walka miała być odpowiedzią czy Adamek może walczyć w "ciężkiej". Sądzę, że może ale równocześnie uważam, że podobnych jemu będzie w tej wadze wielu. Czyli będzie jednym z wielu. I mam nadzieję, że nie będzie on sztucznie pchany w górę przez możnych świata boksu, tak jak wg mojej opinii wypychany jest olbrzym Wałujew. Do takich walk jak ta, z "emerytem" Holyfieldem,w której przegrał ale wygrał.

 

Nie wiem czy Tomasz Adamek zdaje sobie sprawę, ale chyba zdaje sobie z tego sprawę, mianowicie z tego, że ma świetnego trenera A. Gmitruka. Słuchając dokładnie jego wytycznych może i zapewni sobie jakiś długi byt w obecnej wadze ale słyszałem, że trenera chce/chciał [?] zmienić ...

Wydaje mi się, że dzisiejszą walkę Adamek "przetrwał taktycznie" dzięki świetnym wskazówkom szkoleniowca.

 

Jeszcze jedno mi się nasunęło w zw. z przyszłymi walkami T. Adamka: niepisana zasada mówiąca, że aby zostać Mistrzem i pokonać Mistrza, należy to zrobić przez nokaut ...

 

Na koniec, życzę sobie i innym kibicom tego polskiego zawodnika emocji i radości podczas jego walk, T. Adamkowi dużo szczęścia, czasem zmiany tonu swoich wypowiedzi i tego, abym to ja się mylił w powyższych "prognozach".

 

Edit:

 

mały OT - Promotorzy Evandera Holyfielda chcą walki z utalentowanym młodym krakowianem Andrzejem Wawrzykiem [i w nim może bardziej upatrywałbym większą "Nadzieję Białych" ...] :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edit:

 

mały OT - Promotorzy Evandera Holyfielda chcą walki z utalentowanym młodym krakowianem Andrzejem Wawrzykiem [i w nim może bardziej upatrywałbym większą "Nadzieję Białych" ...] ;)

 

wygląda na to, że Polakiem, ktory najszybciej otrzyma szansę zdobycia mistrzowskiego tytułu w wadze ciężkiej będzie Albert 'Dragon' Sosnowski, który ma się zmierzyć z Witalijem Kliczko.

http://www.bokser.org/content/2010/03/09/120505/index.jsp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jutro walka Adamek- Arreola, czyli prawdopodobnie najtrudniejsza walka w karierze Adamka, ale stawiam, że wygra

Sercem jestem za Adamkiem,ale boję się,że Arreola będzie za trudnym przeciwnikiem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według bukmacherów Adamek faworytem:

 

kursy bwin:

 

Adamek - 1.72

remis - 23

Arreola - 2.10

 

pzdr.

Edited by kaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj odbyło się oficjalne ważenie pięściarzy. Arreola jest cięższy o 14,5 kg. Adamek wazy 98,5 kg, Arreola 113 kg.

 

Osobiście obstawiam, ze walka zakończy się przed czasem. Miejmy nadzieje, ze na korzyść Polaka :lol:

 

tomaszadamekchrisfot409.jpg

 

Wideo z ważenia:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qL5xYksupFo...player_embedded

Share this post


Link to post
Share on other sites
Według bukmacherów Adamek faworytem:

 

kursy bwin:

 

Adamek - 1.72

remis - 23

Arreola - 2.10

 

pzdr.

 

No to powiem Ci,że znalazłeś bardzo dobry kurs na Arreolę .Bo na bet365 dają na niego 1.8,a na Adamka 1.95 .

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to powiem Ci,że znalazłeś bardzo dobry kurs na Arreolę .Bo na bet365 dają na niego 1.8,a na Adamka 1.95 .

 

 

...ladbrokes.com:

 

Adamek - 1.66

remis - 26

Arreola - 2.10

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
btw poleci ktoś jakąś stronę, gdzie będzie można obejrzeć walkę?

igool.tv

 

Właśnie Legia Warszawa na żywo.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do walki Adamka zostało kilka godzin . Panowie jakie typy na dzisiejszą walkę?Mój typ to porażka Adamka przez nokaut.Chociaż sercem jestem jak najbardziej za nim !

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do walki Adamka zostało kilka godzin . Panowie jakie typy na dzisiejszą walkę?

 

Jak już pisałem wyżej wygrana Adamka na punkty po długiej i męczącej walce(więcej zadanych ciosów i lepszy styl) KO moim zdaniem nie będzie bo obydwaj mają "mocne szczęki", a Adamek dodatkowo stosunkowo słabe uderzenie.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie kilka godzin? Gala zaczyna się za niespełna 11 godzin a adamek pewnie wyjdzie na ring jutro wczesnym rankiem.

 

Ja myślę że wygra Adamek. Może i dostanie parę mocnych ciosów ale pozbiera się po wszystkich i ostatecznie wygra... oczywiście przy założeniu że nikt nie będzie oszukiwał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×