Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/06/20 in all areas

 1. 4 points
  grzaniec.pl - sprzedana do KK za 8000 zł brutto Klient (przedsiębiorca z Zakopanego) sam się zgłosił i zaproponował 3000 zł. Po krótkich negocjacjach zgodziłem się na 8k, ale z ciężkim sercem , ponieważ było to perspektywiczne aktywo w naszym startupie alkoholowym. Niestety, z braku funduszy nie udało się wyjść poza fazę "seed", dlatego teraz fajne domenki z naszego portfolio są "okazyjnie" do przejęcia przez KK z branży ALKO. Kolejną sprzedaż w podobnej cenie przewiduję na domenie krafty.pl ;-)
 2. 4 points
  @Domeniacz, może się mylę, ale nikogo na tym forum raczej nie interesuje, co myślisz o tematach sprzed 4 lat. Załóż sobie jeden temat do robienia gównoburzy i pisz tam, zamiast zaśmiecać całe forum osobistymi wycieczkami.
 3. 2 points
  Ad. 1 Nie Tobie to oceniać. Ad. 2 Faktycznie, Ty jeden to nie nikt. Jeśli wszystko, co ważne zostało już napisane, po co odkopujesz temat sprzed 4 lat?
 4. 1 point
  Bardzo możliwe, ale nie sprzedałem a puściłem wolno Nie było chętnych choćby za złotówkę, co nie oznacza że Ty jej nie sprzedasz za x.xxx, czego jak najbardziej życzę.
 5. 1 point
  Po prostu przy każdym "mechanizmie" trzeba wziąć pod uwagę ludzką "pomysłowość". Gdyby każdy był uczciwy, to regulaminy (zwłaszcza promocji) byłyby 10x krótsze. O ile sprzedający (nieważne, czy jest to domainer, czy łapacz/giełda) sam nie bierze udziału w podbijaniu, to absolutnie nie powinien być zmuszany do sprzedaży domeny za "najniższą poprzednią ofertę", bo nie odzwierciedla ona postrzeganej przez uczestników licytacji wartości inwestycyjnej domeny. Gdyby nie Kupiec B w powyższym przypadku, ktoś inny mógł licytować domenę. Pewnym kompromisem byłoby w tym przypadku ponowne zlicytowanie domeny wśród tych samych użytkowników, z wyłączeniem tego, który nie opłacił. Tylko że nie zawsze i niekoniecznie "drugi najwyższy licytant" skorzystałby na takim rozwiązaniu. Generalnie nie ma prostego wyjścia, a wizerunkowo i tak każde jest słabe. Nieopłacacze są realnym problemem na każdej giełdzie, jeszcze większym na aukcjach, a największym przy przechwytywaniu (zwłaszcza w .pl, gdzie lwią część zgarnia nask, niezależnie czy domena będzie opłacona...).
 6. 1 point
  Przykładowo aukcja przechwyconej domeny dwuliterowej. Kupiec A daje 100000 Kupiec B daje 200000 Aukcja kończy się na 101000, bo nikt więcej nie licytuje Kupiec B nie opłaca domeny, bo to i tak było fake konto Kupca A, założone przez VPN w Kambodży. Kupiec A dostaje domenę za 40 zł, bo "za tyle by kupił" gdyby Kupiec B nie podbił ;-)
 7. 1 point
 8. 1 point
  Rozumiem że regulamin dopuszcza podbijania aukcji? Sam chyba nie wiesz co piszesz. Nie szukasz rozwiązania tej sytuacji za to akceptujesz fakt podbijania aukcji. Taka ilość podbitych a nie opłaconych aukcji wskazuje na specjalne działanie. Aukcje z udzialem tego użytkownika śwmiało mogliście anulować tak jak jego uczestnictwo w tych aukcjach. Odniesienie do takiej sytuacji ma nie tylko Wasz regulamin ale również przepisy Kodeksu Cywilnego które wyżej wskazałem. Tyle że po co mielibyście to robić skoro "klient" tym sposobem zdobył dla Was sporo kasy... Wasz mechanizm rekompensat jest niczym Yetii...Wielu o nim mówi a tylko nieliczni go widzieli...W tym przypadku szanse odzyskania pieniędzy są mniejsze niż trafienie szóstki w Lotto...
 9. 1 point
  Jest taka zasada w biznesie że jak się coś kupuje to się za to płaci, jeśli się nie płaci to ma się negatywną opinię w środowisku i w ogóle (można być wpisanym na przykład do rejestru dłużników) - wtedy jakiekolwiek działania na rynku są troszkę "utrudnione". Jestem nowy w temacie domen, giełdy AM itd. jednak wydaje mi się, że ktoś z ujemnym rankingiem nie powinien nawet być dopuszczony z automatu do licytacji. Tak, chodzi o tą aukcję, nie zależy mi na niej jakoś specjalnie, jednak jestem zdziwiony że ktoś z ujemnym rankingiem (w Twoim przypadku - 7) może wygrać licytację. Wyobrażacie sobie poważną licytację np. dzieła sztuki i podbijanie ceny przez kogoś o kim powszechnie wiadomo że nie płaci ? Nawet by nie został wpuszczony do budynku. Druga sytuacja - podbijanie aukcji specjalnie aby zawyżyć jej koszt o czymś ktoś tutaj już wspominał... Pawelec 7 - nie mam nic do Ciebie osobiście, gratuluję wygrania aukcji . Zapamiętaj jednak , że na opinię negatywną pracuje się bardzo łatwo, trudniej jest mieć i utrzymać opinię pozytywną.
 10. 1 point
  w dzisiejszym newsletterze z AM "najciekawsze domeny do przechwycenia" w kategorii II - najlepsze domeny słownikowe: maszynyrolniczne.pl Dodałem z marszu ale coś mnie tknęło żeby wrócić i sprawdzić
 11. 1 point
  Kłamiesz. Nie zrobiłeś tego pierwszy raz o czym wspomniałem w moich wcześniejszych postach. Oszukiwałeś ludzi tylko dla zysku i uważam, że będziesz robił to dalej. Jak to mówią "chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy".
 12. 1 point
  W całej tej akcji wqurw..a mnie tylko to że taki czesiek z dupy wzięty robi w balona X osób z forum - i robi to świadomie i z premedytacją - a tutaj pojawiają się opinie typu, "że nie no przecież gościu ma łeb do biznesu (czytaj robienia ludzi w chuja) i o co w ogóle chodzi". Napisałem już wcześniej, że smród po tej akcji będzie się za typkiem ciągnął latami i wierzę w to, że część z Was podziela to zdanie i nie będzie podejmować z tym (edycja) jakichkolwiek transakcji. Dodatkowo wkurw..a mnie to, że poświęciłem swój czas i odpowiedziałem grzecznie palantowi, że to nie moja domena i jeszcze doradziłem mu jak negocjować zakup ... a ten fiut siedział sobie jak to pisze "ze szwagrem najeb...y przy grzańcu" i wymyślał koncepcję na zrobienie w ch..a kilkudziesięciu osób. Wracając do sedna... całkowicie popieram Bazylego... (edycja)
 13. 1 point
  Wow, jaki "wyrobiony marketingowiec"... i te chwyty socjotechniczne i ta psychologia rodem z kredytów argentyńskich. Jestem pod wrażeniem. Ośmieszanie, negowanie, kręcenie i kłamanie - klasyka oszusta. Odbijanie piłeczki, wyśmiewanie oszukanego i wmawianie mu, że to on jest winny, wymuszanie wyrzutów sumienia, wytykanie, krytykowanie, wyzywanie, mataczenie i ogólnie - prowokowanie (w tym oczywiście jest pewien cel). Dopiero przeczytałem ten wątek i oczom nie wierzę, że ktoś taki jeszcze ma prawo pisać na tym forum.
 14. 1 point
  ...nie zasłaniam się Owsiakiem tylko żartobliwie przekazałem informację, że część pieniędzy pójdzie z tego zarobku na cele orkiestry... Panie Wojciechu M... Ja zaposiłkowałem się tylko jedną rozmową...z Prokuraturą Rejonową w Rybniku... Jeśli wpłynie oficjalne zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przez Pana przestępstwa z art. 286 KK to chętnie się zajmą uświadomieniem Panu iż Pańskie działania marketingowe oraz badania wyczerpały znamiona popełnienia przestępstwa z w/w artykułu... I tyle. Ponawiam prośbę o kontakt ze mną osób poszkodowanych przez w/w...
 15. 1 point
  A tak na marginesie...Vul...do chwili obecnej nie wiedziałem jak zagospodarować domenę UwagaOszust.pl...dzisiaj już wiem...będziesz pod tym adresem jedyną "gwiazdą " Ty chłopie jesteś chyba nieprzytomny albo naćpany. Poczytaj nagłówki wiadomości...albo się po prostu naucz czytać... http://zapodaj.net/6f4d0c595c365.jpg.html
 16. 1 point
  Jesteś chłopie nie tylko oszustem ale i zakłamanym gnojkiem...: ( czytać od dołu ) Witam, Żona prowadzi salon kosmetyczny. Przed momentem z nią rozmawiałem i twierdzi, że już rozmawiała rano telefonicznie z właścicielem domeny. Tak więc najmocniej Panu dziękuję za pomoc i zaangażowanie się. Pozdrawiam, Tadeusz W dniu 9 stycznia 2014 14:10 użytkownik DomainsBroker <bazyli@kwietniak.pl> napisał: Dzień dobry. Dziękuję za informację, jednocześnie chciałem zapytać pod jaki projekt żonie potrzebna ta domena? Pozdrawiam B. Kwietniak W dniu 09.01.2014 10:45, Tadeusz Skrzypczyński napisał(a): Witam Szanownego Pana, Dziękuję za obszerne wyjaśnienia oraz propozycję zakupu domeny. Będę temat rozwijał z żoną natomiast z tego co wiem to jest zainteresowana adresem www o którym pisałem w poprzedniej korespondencji. Pisałem już do Państwa zarządu w tej sprawie dwa razy. Będę rozważał i niebawem się odezwę. Myślę, że w weekend dam Państwu znać co do dalszych decyzji - aktualnie przebywam pod Bielskiem w sanatorium. Moje uszanowanie, Tadeusz W dniu 9 stycznia 2014 01:30 użytkownik DomainsBroker <bazyli@kwietniak.pl> napisał: http://www.aftermarket.pl/domena/lovestory.pl?nostat=1&test_a=0&utm_source=direct_entryDobry wieczór Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Mam jednak obawy iż wraz z fakturą VAT nie zamknie się Pan w oczekiwanej kwocie. Nasze oczekiwania to kwota 8000 netto. Proces zakupu rozpoczyna się poprzez złożenia oferty zakupu na stronie: [5] lub wejdzie Pan bezpośrednio poprzez wpisanie adresu www.lovestory.pl [6] w przeglądarkę. O ile nie jest Pan zarejestrowanym użytkownikiem serwisu AfterMarket.pl system przeprowadzi Pana przez proces rejestracji. W takcie rejestracji musi Pan określić dane osobowe lub firmowe oraz sposób fakturowania Pańskich zakupów. Tutaj do wyboru dwie opcje, polska faktura VAT lub faktura cypryjska bez VATu. Po zarejestrowaniu się będzie Pan mógł złożyć ofertę zakupu z proponowaną kwotą. Po akceptacji Pańskiej oferty zostanie Pan powiadomiony o konieczności uiszczenia zapłaty. Może Pan to zrobić dwojaki sposób, poprzez szybkie płatności lub wpłacając pieniądze na swoje konto w serwisie AfterMarket. W momencie kiedy środki na opłacenie domeny znajdą się na Pańskim koncie automatycznie domena zostanie przypisana do Pańskiego konta jak również zostaną zmienione dane Whois na Pańskie ( firmowe ). A zapłata za domenę zostanie pobrana z Pańskiego konta w serwisie Aftermarket.pl. W opłatę za domenę nie są wliczane usługi hostingowe. Od chwili zmiany danych właściciela domeny to on odpowiada za przedłużanie okresu rozliczeniowego domeny. W chwili obecnej domena lovestory.pl [1] jest opłacona do dnia 2014.11.04 W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt bezpośredni ze mną : 798 138 061 lub infolinią serwisu aftermarket.pl [7] : +48 12 3767128 [8] lub 801 014 128 Pozdrawiam B.Kwietniak W dniu 08.01.2014 23:58, Tadeusz Skrzypczyński napisał(a): Poniższa wiadomość została wysłana z formularza kontaktowego na stronie AfterMarket.pl Dotyczy ona domeny: lovestory.pl [1] ---------------------------------------------------------------------------------- Nadawca wiadomości: Tadeusz Skrzypczyński, tadeuszskrzypczynski@gmail.com Treść wiadomości: Dobry wieczór Państwu, Jestem zainteresowany zakupem adresu www który wyszukałem na Państwa giełdzie - americanbeauty.pl [2] Chciałbym zamknąć się ze wszystkim w granicach 7000 zł pod warunkiem, że wystawiacie Państwo fakturę VAT. Jak technicznie wygląda sprawa z transakcją? Mało znam się na tych sprawach. Czy w cenę wejdzie również utrzymanie serwera (hosting?). Co z odnowieniami domeny i kto za nie odpowiada? Proszę o odpowiedź w tym temacie. Prosiłbym o finalizację jeszcze w styczniu bo później wyjeżdżam z żoną za granicę. Z wyrazami szacunku, Skrzypczyński Tadeusz 8 styczeń, Gdańsk ------------------ 155.133.35.254 [3] 2014-01-08 23:58:37 Myślę, że zorientowani wiedzą w czyim posiadaniu jest domena LoveStory.pl
 17. 1 point
  Z przebiegu z dyskusji wynika, że "w balona" dały się zrobić tylko dwie osoby (o tylu wiemy). Gdyby tomekb nie napisał swojego pierwszego posta pewnie naciągnąłbyś więcej osób, nie przyznał się do tego i utwierdził się w przekonaniu, że tak własnie można i należy robić. Niezależnie od wyniku ewentualnego sporu sadowego pewne jest tylko jedno: własnie panie vul zostawiłeś za sobą smród, który długo będzie się za tobą ciągnął w środowisku.
 18. 1 point
  Gdybyś miał rozum, to byś oddał pieniądze, które straciły osoby, jak widać zaczynające dopiero handel domenami, a nie zasłaniał Owsiakiem, bo zawsze są granice, których lepiej nie przekraczać. Aby nie było wątpliwości, to jest zwykłe oszustwo w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Wprowadzenie w błąd nastąpiło poprzez podanie: nieprawdziwych danych, korzystanie z wielu kont mailowych, celowego podawania nieprawdziwych informacji. Wszystko można byłoby obrócić w żart, gdyby nie własnie korzyść majątkowa, która tu jest decydująca w ocenie sytuacji. Dlatego napisałem, że gdybyś miał rozum to byś zwrócił stracone przez nich środki. Ale z tego co piszesz wynika, że go nie masz, a nawet znajdujesz osoby, które z braku elementarnej wiedzy utwierdzają cię w twojej postawie. Nie twierdzę, że osoby pokrzywdzone na pewno wygrają w sądzie, ale znając całość sprawy nie mam najmniejszych wątpliwości w ocenie sytuacji.
 19. 1 point
  O jakim podkradaniu mówisz?? Czy nie tak właśnie działa rynek, że człowiek kupuje taniej a sprzedaje drożej ?? W jakim celu kupujesz domeny od innych userów a później wystawiasz je na aukcjach drożej? Dlaczego zakładasz opcje na domeny innych użytkowników? Czy przypadkiem nie po to aby świadomie podkraść ich stronę nazwę i adres, aby później pertraktować o warunkach cenowych? Zejdź na ziemie, żyjesz w Polsce i robisz własnych kolegów w balona, na takich ludzi jest tylko jedno określenie, myślę, że doskonale wiesz jakie. Nie zastraszaj mnie teraz, że wrzucisz treść korespondencji, prywatnej na forum ( masz tupet). Wiem co napisałem i nie mam sobie nic do zarzucenia. Nie skarżę się nikomu, tylko przestrzegam innych użytkowników forum przed takimi osobami jak Ty,żeby nie zostali oszukani i naciągnięci na pieniądze.
 20. 1 point
  Ja również czuję się oszukany. Zostałem wplątany świadomie w głupią grę i żerowanie na ludzkiej naiwności. Przykre, bo miałem dobre chęci jak i intencje ( poinformowałem o pomyłce i fakcie, że domena nie jest w moim posiadaniu), później już dałem się wciągnąć w grę, tracąc 500zł. (Również nie mam zamiaru opłacać domeny, w tym wypadku AM ściągnie 100zł z mojego konta, będę odwoływał się do suportu, z prośbą o nagrodzenie żartownisia, a także anulowanie kosztów) . Przykry jest fakt, że vul żeruje na ludzkim nieszczęściu, przy czym się świetnie bawi, ponieważ gdyby prowadził badanie nie musiałby akceptować ofert. Uważam, że jest to mocno nie w porządku do innych osób wrobionych w ten przekręt. Osoba, która siedzi w domenach i robi śmierdzącą kupę do gniazda. Była to bolesna lekcja, prawdziwa i dużo dała mi do myślenia - ale tylko w kontekście większego braku zaufania do użytkowników forum DI. Okazuje się, że nie można nikomu ufać, nawet najbliższym, ponieważ zdobędą Twoje zaufanie po czym świadomie wsadzą Ci nóż w plecy...
 21. 1 point
  Witam , gratuluję siedem miesięcy na AM i 232 domeny sprzedane . Ciekawe jak długo Byś to jeszcze ciągnął , cwaniak jesteś i tyle nie było to pierwszy raz bo ja sam miałem już z 3 takie przypadki w ciągu paru miesięcy... pisałem o tym w moim pierwszym poście w tym temacie , osobiście poinformuje o tym odpowiednie służby i nie będzie już tak wesoło . PS . pozdrowienia dla Madzi .
 22. 1 point
  Jak ktoś nie opłacił domen "kupionych" to lepiej zapłacić 20% kary edit: vul - mam nadzieję, że się nie gniewasz, że popsułem Ci "interes"
 23. 1 point
  Nie wiem czy Rybnik tak wysoko w górach jest Ja bym się jednak zastanowił czy oby na pewno to nie podchodzi pod oszustwo. ps. złamałeś regulamin forum
×