Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/05/21 in all areas

 1. 1 point
  @Bazyli - Zgadzam się z Tobą - czepiam się. Po prostu drażni mnie jak ktoś udaje niewiadomo jakiego domainera z niewiadomo jakimi domenami a gdy kurtyna opada - chowa się ze wstydu po kątach jak 5 letnie dziecko. Więc wybacz, ale każdy taki delikwent skończy jak bilet w kasowniku A Theoś i tak ma szczęście iż nie wkleiłem tu najsłabszych jego domen, bo nawet Ci początkujący mogliby się wielce zdziwić. Tak jak Bartek wpadł sam w swoje sidła starając się zdeprecjonować wartość moich algorytmów i domen - pomimo tego iż traci conajmniej 100x więcej czasu aby znaleźć podobne. Więc pokazałem przykład jednej z jego domen do której ze wstydu słowem się odnieść nie potrafił a chciał krytykować moje nie mając nawet pojęcia o czym mówi.
 2. 1 point
  Tak jak szanuje Twoją wiedzę i doceniam to że w swoich wypowiedziach masz bardzo dużo racji to tym razem się czepiasz. Poza tym, nie ciepię zaglądania do czyiś kieszeni a Ty w tej wypowiedzi to robisz...Jego sprawa czy przedłuży czy nie i ile na to wyda. Jego domeny i Jego kasa...niech robi z nią co chce....
 3. 1 point
  Jak byś inwestował w domeny to wiedziałbyś, że wystarczy jedna dobrze sprzedana domena, która pokrywa 10 nietrafionych i puszczonych wolno i jeszcze spory zysk zostaje. Ciężko trafić z każdą nazwą, ale trzeba ryzykować z rejestracjami, kupowaniem i odnawianiem, a to że po paru latach puszcza się wolno nieudane inwestycje to naturalna sprawa. Taki biznes, że wystarczy trafić ze sprzedażą 1 na 10 i biznes jest rentowny.
 4. 1 point
  Najwyraźniej niektórych na starość łapią sentymenty....
 5. 1 point
  @networker - Bartek, nie wstydź się tylko odpowiedz na pytanie: "czym się kierowałeś odnawiając takiego gniota jak realtimebid.pl którego kisisz już niemal 6 lat ?" Bo wiesz że to już nie te czasy kiedy chacha.pl naszego kumpla z "jukej" szło za 3,5 kafla. Więc wytłumacz proszę Twój model biznesowy bo jakoś nie kumam jak mając 15 lat doświadczenia można wydać ponad dwie stówki na takiego gniota ? Mam tu wkleić Twój kosz ze śmiaciami który nazywasz "portfoliem" ? Przecież wiesz że nawet największego szmelcu nie byłeś w stanie złapać ze swoim 15 letnim stażem na tym forum gdyż DD swoją kosiarką zbierał Ci wszystko. A Domeniacz w 2 dni opykał wszystkich. Rozumiem że nie możesz się pogodzić z tym ciosem i jak to mówiłeś "dopracowanymi algorytmami" Jedyna nadzieja w Czyzisie a Kangur może być inwestorem strategicznym - w zastaw odda spożywka.pl, Alex będzie robił marketing na Insta a Piotruś z krainy xyz zajmie się wgrywaniem sitemapy i robots.txt
 6. 1 point
  @networker Jest różnica pomiędzy tym gdy ktoś sam się chwali że coś sprzedał a pytaniem o to. Być może nie masz na tyle inteligencji aby to dostrzec albo usilnie starasz się ukryć smutną rzeczywistość. A FAKT jest taki iż nie sprzedaliście absolutnie nic co jest widoczne w Google w kwocie ponad 10K PLN przez ostatnie 4 lata. Do tego teraz będe monitorował te Wasze generyczne wynalazki i co jakiś czas przedstawie raport - cóż takiego się zmieniło - zapewne bardzo się cieszycie - zwłaszcza keyword A jeśli dziadek @keyword myślał że nie będe w stanie wytropić jego domen to mocno się przejechał i dlatego wyszło na jaw że upycha swoje generyczne wymysły na AfterMarkecie za 500 PLN i opowiada bajki z mchu i paproci. Musicie zrozumieć że żyjecie w technologicznym skansenie i dlatego dla Domeniacza wytropić Wasze domeny to pestka. Naprawdę dziwie się że ludzie w wieku 50-60 l upadają tak nisko. Nigdzie czegoś takiego nie widziałem, a mam klientów od USA aż po Australię. Jeden wielki fałsz i jak wykazał test kolegi @vul - sami siebie oszukujecie. Za te śmieszne grosze tak nisko upadliście ??? ŻAŁOSNE ale jakże prawdziwe co nie Bartuś ? Do tego w tym stresie zapomniałeś podać czym się kierowałeś odnawiając takiego gniota jak realtimebid.pl którego kisisz już niemal 6 lat ? @szogun - pozycjonujesz ten stragan z domenami keyworda czy tylko go zrobiłeś ?
×