Jump to content
pb

Pytania dotyczące serwisu

Recommended Posts

Czy coś się zmieniło odnośnie dodawania domeny w trybie light ?

I co to w ogóle za cena przechwycenia ? (w załączniku)

post-9705-0-97808400-1425312433_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to jest bo nie wiem. Jak przechwyciłem domenę i za 5 dni będzie jej transfer a co za tym idzie możliwość 'używania' jej to czy od razu mogę taką domenę przetransferować do innego rejestratora czy to już te właśnie 5 dni minęło?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domenę można transferować ponownie dopiero 5 dni po poprzednim transferze. A więc jeśli domena trafia do Ciebie z łaparki po 5 dniach od opłacenia, to do kolejnego transferu musisz odczekać następne 5 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domenę można transferować ponownie dopiero 5 dni po poprzednim transferze. A więc jeśli domena trafia do Ciebie z łaparki po 5 dniach od opłacenia, to do kolejnego transferu musisz odczekać następne 5 dni.

 

A ja się też doczekam odpowiedzi na moje pytania ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się też doczekam odpowiedzi na moje pytania ?

 

Cena 15 zł netto za przechwycenie light jest dostępna dla użytkowników utrzymujących powyżej 1000 domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena 15 zł netto za przechwycenie light jest dostępna dla użytkowników utrzymujących powyżej 1000 domen.

 

Ale domenę w opcji "light" może dodać jedna osoba, czy coś się zmieniło ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena 15 zł netto za przechwycenie light jest dostępna dla użytkowników utrzymujących powyżej 1000 domen.

Przechwycenie i rejestracja domeny LIGHT 20,00 PLN netto
tak jest u mnie w cenniku (>1000 domen)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Przechwycenie i rejestracja domeny LIGHT 20,00 PLN netto
tak jest u mnie w cenniku (>1000 domen)

 

Ja nie mówię o cenniku, tylko o rzeczywistości. :P

 

@zabaco: musimy to dokładniej sprawdzić.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie mówię o cenniku, tylko o rzeczywistości. :P

 

W rzeczywistości nie odpowiedziałeś na moje pytanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie dokładnie warunki trzeba spełnić aby po wpisaniu przez klienta na home.pl oferta wyświetlała się w taki sposób?

 

Zauważyłem, że moje domeny z ustawioną cenę pokazują się w wyszukiwarce home.pl ale jako zakup "do koszyka" ze zwiększoną ceną.

Jak więc zrobić aby było przekierowanie na giełdę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przekierowanie jest jeśli domena jest wystawiona bez KT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest gdzieś w Premium regulamin promocji? "Tylko w weekend, druga domena za 50% ceny!"

Szukałem ale nie znalazłem..

Edited by css

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest gdzieś w Premium regulamin promocji? "Tylko w weekend, druga domena za 50% ceny!"

Szukałem ale nie znalazłem..

Ja z kolei nie mam możliwości jej wyłączenia bo nie ma na liście promocji, gdzie można je odznaczyć (zrezygnować).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zarejestrowałem wczoraj jedną domenę .pl w tej nowej promocji 50% to kiedy dostanę kod na drugą tańszą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mogę anulować lub zablokować złożone zamówienie (transfer domeny .eu) aby nie widniało na liście operacji do opłacenia bo błędnie wykonałem ten ruch? Chodzi też o to, że gdy zasili mi się saldo to automatycznie usługa zostanie opłacona. Można to wycofać czy jedyną drogą jest poczekanie aż samo wygaśnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mogę anulować lub zablokować złożone zamówienie (transfer domeny .eu) aby nie widniało na liście operacji do opłacenia bo błędnie wykonałem ten ruch? Chodzi też o to, że gdy zasili mi się saldo to automatycznie usługa zostanie opłacona. Można to wycofać czy jedyną drogą jest poczekanie aż samo wygaśnie?

 

Jeśli nie zostanie podany nr pro formy, to transfer nie opłaci się automatycznie po zasileniu salda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zróbcie coś z tym mieleniem przy dodawaniu domen do przechwycenia, bo czekanie 2 minuty na wykonanie operacji to lekkie nieporozumienie... Zmiana na domyślne pokazywanie 200 rekordów nic nie daje, problem leży gdzieś indziej. Na pewno nie jest to też związane z przeciążeniem serwisu, proszę zobaczyć która jest godzina.

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy dodawaniu każda domena jest sprawdzana i jej status aktualizowany, stąd przy większych ilościach trochę się to wydłuża. Rozwiązaniem mogłoby być przeniesienie tych operacji w tło, ale wtedy musiałbyś sam potem sprawdzić czy domeny Ci się dodały czy nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przemek dodawałem tylko jedną domenę...

 

Dodałem testowo 100 domen do przechwycenia.

3s upłynęło między kliknięciem "dodaj z treści" a pokazaniem tabelki do potwierdzenia

25s zajęło samo dodanie domen do przechwycenia.

 

Jeśli Ty czekałeś dwie minuty, to powodów mogło być kilka, system mógł być akurat obciążony (to że była 1:00 i grzeczne dzieci już spały, to nie znaczy że serwer stoi i się nudzi - w nocy wykonywana jest większość cyklicznych operacji masowych, które mogą opóźniać i zakłócać operacje użytkownika), mógł być jakiś problem z siecią, także Twoją. Jeśli dodawałeś jedną domenę, jednorazowo, to nie jest to na tyle reprezentatywna próba aby "robić coś z tym mieleniem". :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to jest tak, że domena promowana gdy zostaje wystawiona na aukcję to po jej zakończeniu gdy w panelu jest "na szaro" i trzeba ją znów ręcznie wystawić na giełdę traci wszystkie dni promocji? ... <_< Bo chyba coś takiego u mnie zauważyłem i straciłem sporo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rozumiem że promowanie wykupiłeś przed wystawieniem na aukcję?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×