Jump to content
keyword

komputer*pl

Recommended Posts

Skoro najwięksi eksperci tego forum tak twierdzą, to i ja z przyjemnością zobaczę tą domenę w kategorii 'sprzedane' przynajmniej za taką kwotę. Ja nie inwestuję w komputery więc mogę się mylić ale przy moim stanie wiedzy wolałbym takie pieniądze zainwestować w inną domenę.

No przecież właśnie dopiero co została sprzedana i kupiona zarazem :blush: Na kolejną transakcję z tą domeną w roli głównej zapewne będzie trzeba poczekać jakiś czas :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
poda ktos wreszcie linka do aukcji??

 

Do jakiej aukcji? :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, jak Daniel już wspomniał, że nie potrzebnie uwaga zwracana jest na sprzedaż pod nią komputerów. Jak dla mnie, jest ona o niebo lepsza jako nazwa serwisu, gazety a nawet programu czy nawet stacji telewizyjnej.

 

A co do przemijalności komputera to wydaje mi się, że nigdy nie straci swojej mocy. Nootebooki i inne laptopy to przecież komputery.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chlopoki, dejcie se siana - nindza jak sie paczy :blush:

 

 

Wypada mi sie zgodzic z kolega kubolo. smiem twierdzic, ze domena ta nie bedzie w posiadaniu firmy sprzedajacej komputery, akcesoria i inne tego typu rzeczy, a stanie sie wlasnoscia np. Agory czy innego mocarza i posluzy za tytul czasopisma, serwisu itd. Takie zastosowanie widze dla tej domeny. Jest to jednak loteria i moga mijac lata az zglosi sie kupiec z zadowalajaca suma. Na dzien dzisiejszy nie wiecej niz 100K.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A moim zdaniem domena warta od 100 tys. do 1 mln zł.

 

Dokładnie,

zgadzam się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

łatwa w zapamiętaniu, 47mln wyszukań w google, bardzo silny keyword, jednym słowem idealna, i warta praktycznie każdej ceny. Szczere gratulacje.

Wziąłbym nawet *biz.pl jakby była wolna zawsze warta niskie xxx zł.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co - jedna z najlepszych domen dana na tym forum do opinii i wyceny.

Ile ktoś za nią zapłaci to pojecie względne i zależny od tego jakie będzie jej przeznaczenie. Na pewno od 100 k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aby wycenić tę domenę realnie na dzisiaj, trzeba odpowiedzieć na pytanie ile kluczowych keywordów jest zagospodarowanych przez duże firmy, które mogą zapłacić konkretne pieniądze za domenę, i czy będą chciały.

Może jakaś lista: sport.pl, coś więcej ? :blush:

 

ps. rynek com pozwala patrzeć z optymizmem na przyszłość domeny, ale polski rynek jeszcze ma długą drogę przed sobą, wiec nie wiem czy wtedy jeszcze będą istnieć dzisiejsze komputer-y :lol:

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
a wiec czy szczesliwy nabywca moze zdradzic za ile kupil??

 

 

Na moje oko dzielenie sie taka informacja byłoby "deczko" nieroztropne, no ale może...

 

Skoro nie znam ceny to ciężko o gratulacje;)

 

 

No dobra - gratuluję:blush:

Edited by Azel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na moje oko dzielenie sie taka informacja byłoby "deczko" nieroztropne, no ale może...

 

a to dlaczego?

oswiadczam, ze nigdy nie będę chcial odkupic tej domeny, a wiec cena nie bedzie miala wplywu na moje decyzje :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale to będą wszyscy widzieć :blush:

Coś mi się nie wydaje aby powstało kiedykolwiek czasopismo "komputer" czy tym bardziej sklep internetowy pod tym adresem, ale to nie zmienia faktu że ktoś będzie chciał ją mieć dla prestiżu ale wyceny są przesadzone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...twierdzic, ze domena ta nie bedzie w posiadaniu firmy sprzedajacej komputery, akcesoria i inne tego typu rzeczy, a stanie sie wlasnoscia np. Agory czy innego mocarza i posluzy za tytul czasopisma, serwisu itd. Takie zastosowanie widze dla tej domeny.

 

Oby Twoje słowa były prorocze :blush:

Ja im wtedy do kompletu sprzedam:

komputer.tv

komputery.tv

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale to będą wszyscy widzieć :lol:

 

jest cos takiego jak PW ;)

 

dobra nie chce juz wiedziec bo widze, ze masa klopotow z tym, powiem tak: gratuluję zakupu, jeżeli cena była poniżej 20k :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
gratuluję zakupu, jeżeli cena była poniżej 20k :lol:

Z pewnością :blush:

 

Świetna domena, jednak ciężko o konkretną kwotę. Szczerze gratuluje! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest cos takiego jak PW :blush:

 

dobra nie chce juz wiedziec bo widze, ze masa klopotow z tym, powiem tak: gratuluję zakupu, jeżeli cena była poniżej 20k :lol:

 

Myślę że keyword domenami za 20k w ogole sobie głowy nie zawraca. Wystarczy poczytać jego posty gdzie roi się od dziesiątków tysięcy euro za domenę.

Mniemam że te 20k trzeba pomnożyć razy 4 i tak byłby to dobry interes dla obu stron bo wraz z wysokością domniemanej wartości takiej domeny, rośnie proporcjonalnie ryzyko że nikt nie skusi się na kupno takiej domeny za kilkaset tysięcy złotych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piekna domena, aczkolwiej są jeszcze lepsze w portfolio Keyworda. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piekna domena, aczkolwiej są jeszcze lepsze w portfolio Keyworda. ;)

Wystarczy jedna taka domena żeby być ustawionym na wiele lat a jak dobrze zainwestujesz to na całe życie. Zeby tak trafić jeszcze na wolną nazwę choć troszkę podobnego kalibru i człowiek jest wolny jak ptak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×