Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

Fisherman.pl

 

Kojarzy mi się jedyne z Fisherman's Friend, to takie mocne miętówki, można przypuszczać że nazwę zawdzięczają niespotykanym możliwościom zabicia zapachu ryby w ustach. ;-)

http://www.fishermansfriend.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kojarzy mi się jedyne z Fisherman's Friend, to takie mocne miętówki, można przypuszczać że nazwę zawdzięczają niespotykanym możliwościom zabicia zapachu ryby w ustach. ;-)

http://www.fishermansfriend.pl/

 

:ph34r:

 

nie ma to jak zagryźć świeżego dorsza wyciągiem z eukaliptusa :-)

nie mam domen o tematyce wędkarskiej, więc może ona jakoś zapełni tę lukę.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patvolli złapało właśnie na opcję domenę sprzedawca.pl

 

To trzeba mieć farta. :rolleyes:

A tam farta. Opcja się sama na losową domenę nie założyła przecież ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pochwalę się dzisiejszą zrealizowaną opcją.... Nic wielkiego, bo to tylko moje nazwisko, a jednak cieszy. b********.pl :P

 

ps. muszę podawać nazwisko? czy można to odpuścić sobie? Nie jest to popularne nazwisko, po prostu siedziało na parkingu a opcja mi się zrealizowała po 8 miesiącach :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pochwalę się dzisiejszą zrealizowaną opcją.... Nic wielkiego, bo to tylko moje nazwisko, a jednak cieszy. b********.pl :P

 

ps. muszę podawać nazwisko? czy można to odpuścić sobie? Nie jest to popularne nazwisko, po prostu siedziało na parkingu a opcja mi się zrealizowała po 8 miesiącach :rolleyes:

 

haha dobre. Po jakiego grzyba był ten post?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pochwalę się dzisiejszą zrealizowaną opcją.... Nic wielkiego, bo to tylko moje nazwisko, a jednak cieszy. b********.pl :rolleyes:

 

ps. muszę podawać nazwisko? czy można to odpuścić sobie? Nie jest to popularne nazwisko, po prostu siedziało na parkingu a opcja mi się zrealizowała po 8 miesiącach :P

 

cieszy, tylko co to ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cieszy złapanie własnego nazwiska :rolleyes: Ja nie miałem takiego szczęścia- przegapiłem, gdy moje spadało.

 

moje też niedostępne , gość ma w nazwa.pl i nie mogę się skontaktować z właścicielem

opcja niedostępna, mimo że budżet mam dość spory :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pochwalę się dzisiejszą zrealizowaną opcją.... Nic wielkiego, bo to tylko moje nazwisko, a jednak cieszy. b********.pl :rolleyes:

 

ps. muszę podawać nazwisko? czy można to odpuścić sobie? Nie jest to popularne nazwisko, po prostu siedziało na parkingu a opcja mi się zrealizowała po 8 miesiącach :P

 

Gratulacje - fajnie mieć swoje nazwisko .pl :P

 

Chociaż pewnie cieszyłoby podwójnie, gdyby do tego było to jakieś bardzo rzadkie nazwisko np. Basen, Biznes, Beton, Broker, Browar, Budowa. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje - fajnie mieć swoje nazwisko .pl :rolleyes:

 

Chociaż pewnie cieszyłoby podwójnie, gdyby do tego było to jakieś bardzo rzadkie nazwisko np. Basen, Biznes, Beton, Broker, Browar, Budowa. :P

 

:P:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo ta domena jest nic nie warta. Pewnie przedłużałeś sobie przez opcję, prawda?

 

Dodałem ją do przechwycenia i została przechwycona. To czy jest nic nie warta to się okaże. Jeszcze do któregoś grudnia na całego hulał pod nią serwis o grach na pc/ps/x-box.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodałem ją do przechwycenia i została przechwycona. To czy jest nic nie warta to się okaże. Jeszcze do któregoś grudnia na całego hulał pod nią serwis o grach na pc/ps/x-box.

W takim razie chyba nie pasuje do tego wątku .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje - fajnie mieć swoje nazwisko .pl :rolleyes:

 

Chociaż pewnie cieszyłoby podwójnie, gdyby do tego było to jakieś bardzo rzadkie nazwisko np. Basen, Biznes, Beton, Broker, Browar, Budowa. :P

 

 

 

Jasne że fajnie :P Pamiętam że ktoś z forum w tamtym roku sprzedał "swoje nazwisko" .eu i to już jest nie fajna sytuacja dla sprzedawcy jeżeli ktoś chce od niego kupić jego nazwisko za dużą kwotę :P

 

 

 

# Płachta.pl

#Uliasz.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takim razie chyba nie pasuje do tego wątku .

 

 

Ups...myślałem, że przechwytywanie, a tu rzeczywiście - przejmowanie...

W takim razie najmocniej przepraszam :rolleyes:

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ups...myślałem, że przechwytywanie, a tu rzeczywiście - przejmowanie...

W takim razie najmocniej przepraszam :rolleyes:

 

Temat jest: "Zrealizowane opcje" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu wpadła sex-toy.pl

 

...do kompletu z wersją bez myślnika oraz w liczbie mnogiej (również z myślnikiem i bez).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×