Jump to content
DD

Polska i Ukraina mają EURO 2012!!! :)

Recommended Posts

Jak Wam się podobają imiona (Slavek i Slavko) maskotek Euro 2012 ? Dla mnie totalna porażka !

bez komentarza

 

Z komentarzem: moim zdaniem powinno być Slavek i Slavoyka

 

2120_f4b0.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie ciekawi, które ma symbolizować imię polskie bo oba jakby nie tutejsze :)

To już wolałbym Vienio i Pele .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy nie można było zamiast tych dwóch stworzyć miłej pary heteroseksualnej ;)?

 

Z drugiej zaś strony, wkrada się i niepoprawność polityczna bo męsko szowinistyczne te maskotki są :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy nie można było zamiast tych dwóch stworzyć miłej pary heteroseksualnej :P?

 

Z drugiej zaś strony, wkrada się i niepoprawność polityczna bo męsko szowinistyczne te maskotki są ;)

Jejku, ty znów się próbujesz czegoś dopatrywać. żeby ci tylko oczu nie wypaliło od tego wpatrywania sie w te maskotki.

 

Ja bym dał na maskotki,żeby nie było żadnych podtekstów religijnych ani seksualnych ogórek kiszony i półlitrówkę. Ludzie by pili i się bawili, a tak szukają jakichś ukrytych symboli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jejku, ty znów się próbujesz czegoś dopatrywać. żeby ci tylko oczu nie wypaliło od tego wpatrywania sie w te maskotki.

 

Ja bym dał na maskotki,żeby nie było żadnych podtekstów religijnych ani seksualnych ogórek kiszony i półlitrówkę. Ludzie by pili i się bawili, a tak szukają jakichś ukrytych symboli.

 

Nie no ... Oczu mi nie wypali. Nie wpatruję się w nie. Maskotki są brzydkie wg mnie ale to kwestia gustu.

 

Poza tym nie che mi się dodawać przy zdaniu gdzie żartuję, objaśnienia, iż żartuję.

Sądziłem, że emotikon wystarczy.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak Wam się podobają imiona (Slavek i Slavko) maskotek Euro 2012 ? Dla mnie totalna porażka !

 

 

A które jest polskie ? Żenua...

 

Chętnie bym je nazwał Bida z Nędzą

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzisiaj o 21 hit Manchester Utd - Arsenal, a w bramce zapowiadany jest młody Szczęsny

 

Wojciech Szczęsny stanie się najmłodszym bramkarzem, który wystąpił w tym sezonie w Premier League

 

Super,że chłopak dostanie szansę debiutu w Premiership w takim meczu .Mam nadzieję,że nie spali się psychicznie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Wam sie podoba przeciwnik Lecha Poznań w 1/16 - SPORTING BRAGA ?

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciezko cos powiedziec, troche wygooglalem ich sklad i są tam prawie sami Brazylijczycy :) Dla Lecha daleka wyprawa, marketingowo średnio. W tabeli Braga jest aktualnie na 8 miejscu (przegrali 3 ostatnie mecze). Na pewno to wymagajacy rywal, no ale czas pokaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak Wam sie podoba przeciwnik Lecha Poznań w 1/16 - SPORTING BRAGA ?

 

Przeciwnik średni, sportowo i marketingowo. Ale Lech może być zmotywowany, aby wygrać. W kolejnym meczu będzie czekał lepszy z pary Sparta Praga - Liverpool, mecze z (prawdopodobnie) Liverpoolem byłyby dużym wydarzeniem dla piłkarzy i szlagierem dla polskich kibiców.

Share this post


Link to post
Share on other sites

powinni być zadowoleni, bo mogli trafić na Zenit albo CSKA, jak będą walczyć mają swoje szanse, problemem jest jak zwykle termin, czeka nas teraz zima w polskiej piłce, a po takiej przerwie, to trudno od razu dobrze grać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę o Bundeslidze.

Ciekawostką tego sezonu jest VFB Stuttgart. W sobotę przegrali z Bayernem Monachium 3:5 a wczoraj w pucharze Niemiec 3:6. Swoje mecze przeplatają wygranymi po 6:0 chyba z Mainz.

Najciekawsze jest to, że klub ze Stuttgartu będąc na miejscu spadkowym ma więcej bramek strzelonych niż straconych co jest ewenementem w ligach europejskich. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na trafiłem ostatnio na kilka filmików na youtube z kibicami Lecha Poznań dopingujących młodziaków.Nie wiem czy było więc wrzucam link.Od 2 minuty zaczyna się :)

 

 

Jestem dalej pod wrażeniem .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprócz okresu w dniu meczu/meczów,

można powiedzieć, że Euro w Krakowie będzie. Chcą tu mieszkać najsilniejsze ekipy [prawdopodobnie "o czymś" to świadczy] a wraz z nimi będą tu zapewne stacjonować i to na co dzień, tysiące kibiców. Klik.

 

Kto wie, czy patrząc jedynie i tylko w sposób ekonomiczny, nie jest to bardzo dobry alternatywny zarobek w stosunku do ewentualnego utargu w dniu meczu/ w miejscu tego meczu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oprócz okresu w dniu meczu/meczów,

można powiedzieć, że Euro w Krakowie będzie. Chcą tu mieszkać najsilniejsze ekipy [prawdopodobnie "o czymś" to świadczy] a wraz z nimi będą tu zapewne stacjonować i to na co dzień, tysiące kibiców. Klik.

 

Kto wie, czy patrząc jedynie i tylko w sposób ekonomiczny, nie jest to bardzo dobry alternatywny zarobek w stosunku do ewentualnego utargu w dniu meczu/ w miejscu tego meczu ...

 

 

Ja od początku mówiłem iż stadiony pod euro powinny być w miastach gdzie po zakończeniu nie będą stały puste . Dla mnie absurdem był wybór Gdańska na organizatora gdyż po całej imprezie stadion nie będzie przynosił dochodów a miasto będzie do niego dopłacać jak to ma miejsce w Portugalii . W miejsce niego powinni postawić na Kraków albo Łódź

Share this post


Link to post
Share on other sites
Organizacja Euro 2012 w Polsce będzie kosztować około 80 mld zł. Powiedział o tym w "Sygnałach dnia" dyrektor turnieju w Polsce Adam Olkowicz. Tymczasem do 2020 r. dzięki organizacji turnieju polskie PKB może zyskać 27,9 mld zł.

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,891647..._52_mld_zl.html

 

Nie wiem, czy te 80 mld złotych to są wydatki już z dotacjami unijnymi czy bez.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwsza edycja Złotej Piłki FIFA (połączenie nagrody FIFA World Player i trofeum przyznawanego przez „France Football") była porażką. Po ujawnieniu głosowania okazało się, że gdyby odbyło się ono według starych zasad, Messiego nie byłoby nawet w pierwszej trójce! Do głosów selekcjonerów i kapitanów 208 reprezentacji zrzeszonych w FIFA dodano jednak jeszcze punkty od dziennikarzy i to one przesunęły Messiego na pierwsze miejsce, a Wesleya Sneijdera wypchnęły poza podium.

 

można podsumować, że Messiego wybrały przysłowiowe kucharki, tak to już jest z taką demokracją, na koniec zawsze porażka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×