Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

SSL zostal poprawiony.

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

edit:

 

Czy poprawiła Wam się szybkość ładowania dużej liczby domen w moja lista domen?

Edited by Pine

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Czy poprawiła Wam się szybkość ładowania dużej liczby domen w moja lista domen?

O tyle, że nie zawiesza przeglądarki. Jest ciut płynniej, ale wciąż brak komfortu. Strona mimo wszystko przycina się, ikonki z prawej ładują się dopiero, gdy przewiniemy stronę na wymaganą wysokość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A miał ktoś taką sytuacje ?

Domena przejęta kilka dni temu a następnie wystawiona na sprzedaż. W dniu dzisiejszym wpisując adres z palca w przeglądarce widzę że domena jest wystawiona przez... inną osobę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie mi wytłumaczyć jak to się stało, że jeszcze wczoraj na giełdzie wystawionych było ~130 tys. domen(piszę z pamięci więc możliwa lekka pomyłka), a dzisiaj jest już 320 tys.? Ktoś podkręcił licznik?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możecie mi wytłumaczyć jak to się stało, że jeszcze wczoraj na giełdzie wystawionych było ~130 tys. domen(piszę z pamięci więc możliwa lekka pomyłka), a dzisiaj jest już 320 tys.? Ktoś podkręcił licznik?

 

Na AM pojawiło się sporo (~170 tys.) ofert sprzedaży zarezerwowanych domen i są one widać wliczane w oferty.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możecie mi wytłumaczyć jak to się stało, że jeszcze wczoraj na giełdzie wystawionych było ~130 tys. domen(piszę z pamięci więc możliwa lekka pomyłka), a dzisiaj jest już 320 tys.? Ktoś podkręcił licznik?
Coś jest nie tak bo po dodaniu ofert z www.aftermarket.pl/marketallcats.php wychodzi 216 667...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś jest nie tak bo po dodaniu ofert z www.aftermarket.pl/marketallcats.php wychodzi 216 667...

 

Tylko, że nie ma tam kategorii "Pozostałe" (gdzie się pojawiają domeny, którym ktoś nie przypisze kategorii), więc nie ma co tego sumować. Ja tak jak pisałem wyżej - jest prawdziwy wysyp ofert w cenie 90 zł, wszystkie z datą dodania i ważności domeny 1970-01-01 (bo domeny zarezerwowane jej nie mają):

 

http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...p;page=200#data

 

I jest ich 170 tys. stąd moim zdaniem wynika tak duży skok liczby ofert. I wszystkie z tych domen oczekują na rejestrację (powinny więc być raczej w aukcjach, a nie ofertach, ale widać tak licznik wygląda na większy).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy problemy z niewystarczającą ilością środków na koncie prepaid zostanie w końcu rozwiązane ?

Cały czas to samo !

(Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko, że nie ma tam kategorii "Pozostałe" (gdzie się pojawiają domeny, którym ktoś nie przypisze kategorii), więc nie ma co tego sumować. Ja tak jak pisałem wyżej - jest prawdziwy wysyp ofert w cenie 90 zł, wszystkie z datą dodania i ważności domeny 1970-01-01 (bo domeny zarezerwowane jej nie mają):

 

Swoją drogą... kim jest ten sprzedawca (Budowa Cepa - rating 0) i dlaczego ma możliwość wystawiania rezerw na KT ? To AM ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy problemy z niewystarczającą ilością środków na koncie prepaid zostanie w końcu rozwiązane ?

Cały czas to samo !

 

mi wlasnie wygasla domena, bo wczoraj wieczorem po 22ej nie bylo kasy, a dzis budzika nie nastawilem i domena spadla....ale nie wiem czy juz jest kasa ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoją drogą... kim jest ten sprzedawca (Budowa Cepa - rating 0) i dlaczego ma możliwość wystawiania rezerw na KT ? To AM ?

 

o jeb. Czy ktoś z AM może wytłumaczyć dlaczego wszystkie domeny, które mam w premium są wystawione na giełdzie AM przez użytkownika Budowa Cepa??

Każdy inny użytkownik premium ma dokładnie to samo !

 

ps. Już wiadomo skąd ten nagły wzrost ilości domen na giełdzie AM... :/

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś dla zabawy wystawił wszysatkie domeny z Premium.pl na AM jako zewnętrzne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
o jeb. Czy ktoś z AM może wytłumaczyć dlaczego wszystkie domeny, które mam w premium są wystawione na giełdzie AM przez użytkownika Budowa Cepa??

Każdy inny użytkownik premium ma dokładnie to samo !

 

ps. Już wiadomo skąd ten nagły wzrost ilości domen na giełdzie AM... :/

 

 

podaj przyklady, bo ja tylko trafilem na rezerwacje z cena KT

Share this post


Link to post
Share on other sites
podaj przyklady, bo ja tylko trafilem na rezerwacje z cena KT

To prawda, domeny ktore utrzymuję na Premium, zostały wystawione na AM

 

wystraczy dokończyć adres nazwą domeny:

http://www.aftermarket.pl/domena/..

 

Pytanie za 100 punktów, kto jest Budowa Cepa i o co mu chodzi

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
podaj przyklady, bo ja tylko trafilem na rezerwacje z cena KT

 

laczanka*.pl

jaski*pl

wespa*pl itd

 

Wszystkie domeny, które są na giełdzie premium są też na AM...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystkie domeny, które są na giełdzie premium są też na AM...

 

Nie wszystkie. Na premium.pl wystawionych jest 76 tys. domen, a na AM tylko 15 tys. od "Budowa Cepa". :)

 

http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...amp;order=mname

 

EDIT: i już nie ma żadnych domen - szybko znikły...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wszystkie. Na premium.pl wystawionych jest 76 tys. domen, a na AM tylko 15 tys. od "Budowa Cepa". :)

 

http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...amp;order=mname

 

To nie jest taki bardzo pewny link co do tego ile kto ma domen wystawionych, wakacyjna wyprzedaz domen miala o wiele mniej domen jak sie patrzylo poprzez ten link niz bylo wystawione na gieldzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest taki bardzo pewny link co do tego ile kto ma domen wystawionych, wakacyjna wyprzedaz domen miala o wiele mniej domen jak sie patrzylo poprzez ten link niz bylo wystawione na gieldzie.

 

Dobra uwaga w sumie, może być ich więcej, ale wydaje mi sie, że jest ich właśnie tyle.

 

Uwzględniając, że na giełdzie jest 320 tys. domen teraz już rachunek by się zgadzał z tym co napisał wyżej Pan_Grzegorz:

322007 (z liczby ofert) -170000 (rezerwacje) -15000 (domeny z Premium.pl) = 137007

 

Możecie mi wytłumaczyć jak to się stało, że jeszcze wczoraj na giełdzie wystawionych było ~130 tys. domen(piszę z pamięci więc możliwa lekka pomyłka), a dzisiaj jest już 320 tys.? Ktoś podkręcił licznik?
Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi to wygląda na domeny, które były wcześniej wystawione na AM jako zewnętrzne a zostały usuniete po wprowadzeniu opłaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi to wygląda na domeny, które były wcześniej wystawione na AM jako zewnętrzne a zostały usuniete po wprowadzeniu opłaty.

 

No tak, ale pozostaje pytanie, że jeśli zostanie złożona oferta dla takiej domeny to jak niby taka domena by miała być sprzedana?

 

Rzeczywiście sprawdziłem (na wyrywki) i wszystkie moje domeny z "portfolio" Budowa Cepa, które znalazłem były wcześniej wystawione jako zewnętrzne, a potem usunięte z giełdy po wprowadzeniu opłat / dzień.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, ale pozostaje pytanie, że jeśli zostanie złożona oferta dla takiej domeny to jak niby taka domena by miała być sprzedana?

 

To już teoretycznie nie nasz problem, sądzę że oferta zostanie wysłana na mail użytkownika, który jako ostatni wystawił daną domene jako zewnętrzną.

Pomyłki oczywiście mogą się zdażyć ale prawowitego abonenta w żaden sposób nie zobąwiązuje taka sprzedaż do przekazania domeny jeśli AM coś popier.....li i wyśle ofertę do osoby trzeciej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
sądzę że oferta zostanie wysłana na mail użytkownika, który jako ostatni wystawił daną domene jako zewnętrzną.

 

Mylisz się. Już to sprawdziłem.

U mnie by się też nie zgadzało, że są to domeny które wcześniej były na giełdzie AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×