Jump to content
ArturZ

Ludziarnia.pl

Recommended Posts

W biznesie nie ma sentymentów, a widzę że Panowie na widok blond loka tracą głowę. Bardzo nieprofesjonalnie. ;)

Ja mam swoją blondynkę w domu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrowienia dla twórczyń Ludziarnia. Wiem , że czytają ten wątek ;)

 

Jak czytają to niech się zalogują i napiszą w czym jest problem. Chyba że "peniają".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy zakladalem swoja pierwsza firme, to byly jeszcze czasy, ze malo kto interesowal sie domenami (2002r) Byla promocja w onet to sobie wykupilem .com (.pl wtedy to masa PLN). Ruchu na stronie nie bylo, a i firma nie byla jakims Prokomem ;) Nie przedluzylem tej domeny i zaraz jakis domainer z USA sie o nia zatroszczyl - aktualnie siedzi na parkingu. Jak zakladalem w 2005r kolejna firme, to jej nazwe dobieralem tak, by byla chociaz pl-ka wolna, bo o .com nawet juz nie bylo co marzyc... I zanim zarejestrowalem firme, to pierw zarejestrowalem sobie domene. Pozniej przyszly .eu i nawet sie nie wahalem, by sobie zaklepac europejke. Co sie okazalo? Od ok 1,5r we Francji pod fomena .fr jest firma o tej samej nazwie co moja i czesc ich profilu pokrywa sie z moim :P Dzieki temu na mojej .eu mam maly ruch z FR i UK ;) Moze kiedys "urosne" na tyle, by swiadczyc uslugi na terenie calej EU, to i reklame we Francji bede mial juz darmowa :)

 

Co sie tyczy ludziarnia.pl, to gapowe niestety kosztuje. To, ze panny maja ladne nogi, nie powoduje, by nie musialy myslec. W koncu jakby nie bylo, po cos na te uczelnie chodza i czegos sie ucza... Domena to towar, jak kazdy inny. Na wlasne zyczenie stracily ta domene, bo podaly na tacy swoj pomysl innym, nie dbajac o konsekwencje. Gdyby Coca-Cola rozdawala tak swoj przepis, dzis nikt by nawet nie wiedzial, co to za firma (a przepisu nie zna nawet PEPSI). Tak sie sklada, ze firmy strzega swoich pomyslow jak oka w glowie i dzieki temu istnieja. Po to sa np. patenty, po to kupuje sie sejfy, by strzec swojeg dorobku (w tym wypadku intelektualnego).

 

Te panny nie powinny sie brac za biznes, tylko powinny isc pracowac do lodziarni, skoro nie wiedza o tak podstawowych sprawach. Tymbardziej jestem zszokowany, ze to INKUBATOR przedsiebiorczosci... W zyciu bym nie chcial byc udzialowcem, ani klientem tego czegos, bo z przedsiebiorczoscia nie ma to nic wspolnego. Swiadczy tez o tym ich podejscie do calej sprawy, gdzie zamiast chociaz POPROSIC i podziekowac Arturowi, ze ten sie do nich zglosil z propozycja i ze chce sie z nimi dogadac, to te "no, jestesmy... :)" a pozniej kontra na portalu i wyzywanie od zlodziei, swiadczy tylko o tym, ze powinny dostac nauczke. Na miejscu Artura nie oddawalbym domeny, bo brak skruchy i blondynkowate cwaniactwo "czatowek" powinno byc tepione. tej sprawy akurat nie porownywalbym do jaszczurki.pl, bo tam serwis juz byl, a poza tym, chlopak szukal pomocy, bo stracil cos, na co ciezko pracowal i w sumie to mi go szkoda. Tu zas wystarczy ze blondyna ma ladne nogi i jasne loczka i wiekszosc z Was oddala by pol portfolio tylko za to, by ta lala sie do niego usmiechnela - kompleksy Panowie? Takie ladne buzie sa wlasnie nauczone takiego traktowania, ze im lzej w zyciu, bo wszyscy im nadskakuja... Niech sie troche tez natrudza i nastepnym razem pomysla, zanim cos glupiego znowu splodza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Święte słowa. Niech panienki nauczą się pokory, to im się w życiu jeszcze nieraz przyda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludziarnia.pl przekierowywuje na Ludziarnia.net .. dogadaliscie sie ?;)

Jesteśmy w trakcie dogadywania. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie ladne buzie sa wlasnie nauczone takiego traktowania, ze im lzej w zyciu, bo wszyscy im nadskakuja... Niech sie troche tez natrudza i nastepnym razem pomysla, zanim cos glupiego znowu splodza...

 

Z prostej obserwacji wynika, że na świecie zdecydowanie jest więcej chamstwa niż ładnych buź, którym każdy nadskakuje.

A wybór czy wolimy chamstwo czy ładne buzie, którym każdy nadskakuje, pozostawiam już do własnego wyboru.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiscie wolalbym sobie zostawic taka domene i sprawdzic jaki bedzie miala ruch - jak marny to dopiero sprzedawac;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojego punktu widzenia nie ma to znaczenia, czy to są dziewczyny, czy też byli by to chłopaki. Ludziarnia.pl to ich pomysł, a ja nie chcę im go rozwalać. Mają trochę szczęścia, że trafiły na mnie, bo pewnie z "zawodowiec" tak łatwo by nie odpuścił :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak chcesz coś zrobic dla kobiety, to przespij się z nią, one nic więcej nie potrzebują.

"Dżentelmaństwo" nie daje zadnych realnych korzysci dla faceta.

Halapenio, wiesz, jest taki koles, co nie zachowuje się jak dżentelmen. Wiesz co będzie z nią robił, w tym samym czasie, jak Ty, zaczniesz naprawiac lukę na serwerze? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludziarnia ruszyła :rolleyes:

No i wydało sie, zamieniłeś domenę na reklamę serwisu planlekcji.net :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aby skorzystać z oferty LUDZIARNI należy:

 

1. Wypełnić ankietę znajdującą się na naszej stronie.

2. Wysłać dwa aktualne zdjęcia na adres kontakt@ludziarnia.net

3. Wysłać wiadomość na adres kontakt@ludziarnia.net z informacją o wyborze konkretnej opcji.

4. Przelać określoną w ofercie sumę pieniędzy na konto BRE BANK SA 46114010100000515853002013 i zatytułować przelew swoim imieniem, nazwiskiem oraz nazwą wybranej opcji.

5. Oczekiwać e-maila potwierdzającego przyjęcie Waszego zgłoszenia.

 

Proste? Proste.

 

UWAGA: Tych z Was, którzy korzystali już z naszych usług, nie obowiązują dwa pierwsze punkty

 

Płacić za serwis społecznościowy? Trochę dziwny pomysł :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Płacić za serwis społecznościowy? Trochę dziwny pomysł :rolleyes:

 

 

Ha ha ha No na pewno im się przyjmie. Dodatkowo jeszcze trzeba płacić przelewem. Rozumiem, że inne formy szybszych płatności były poza zasięgiem autorek? :blink:

I pewnie jeszcze z tydzień trzeba czekać aż Ci pozwolą brać udział w tej szopce :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i wydało sie, zamieniłeś domenę na reklamę serwisu planlekcji.net :rolleyes:

Tak :blink:

Chcę za jakiś czas trochę w ten serwis zainwestować, bo na razie to taka amatorska samoróbka. Ale niech już sobie w sieci istnieje i zdobywa PR powoli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Dowód osobisty (seria i numer):"

 

To chyba po to, że jak kogoś zaszlachtuje łatwiej będzie mnie znaleźć :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
lol, rotfl i nie wiem co jeszcze:

 

http://ludziarnia.net/kwestionariusz.html

 

"Dowód osobisty (seria i numer):"

 

:rolleyes::blink::blink:

 

To czekamy aż się panienkom GIODO do skóry dobierze ;)

Nie dość, że zbierają dane osobowe w tak szerokim zakresie to jeszcze, biorąc pod uwagę dotychczasowe ich poczynania, bazy też pewnie nie zarejestrowały ;)

 

EDIT:

Coś mi się wydaje, że dziewczyny nawet na przedłużenie domeny nie zarobią.

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś chyba podawał link do zdjęcia autorek "portalu" ludziarnia.net na n-k.pl ?

O ile dobrze pamiętam to fotka była podpisana "kobiety biznesu i sukcesu"?

 

Czy ktoś mógłby wyjaśnić mi gdzie ten sukces i biznes bo jakoś nie mogę go zauważyć? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×