Jump to content
ArturZ

Ludziarnia.pl

Recommended Posts

Na razie twórczynie serwisu będą poznawać ludzi w Bydgoszczy, Gdańsku i Toruniu. Skorzystanie z usług Ludziarni.pl jest płatne. Spotkania grupowe kosztują 15 zł od osoby, dwuosobowa randka - 5 zł więcej. Z usług portalu mogą korzystać osoby między 18. a 35. rokiem życia. Twórczynie serwisu są przekonane, że Ludziarnia.pl okaże się sukcesem. - Czujemy, że odkryłyśmy niszę na rynku, a nasz serwis okaże się wielkim sukcesem -uważa Gadzinowska. Jeśli rzeczywiście tak się stanie, umówienie się na spotkania poprzez portal będzie możliwe także w kolejnych miastach.

 

To nie jest serwis społecznościowy tylko jakaś schadzka i z tego co mi się przyypomina to na jakimś barcampie albo grilu it była wzmianka z serwisu, który oferowal to samo za darmo i w ideologii web dwa zero:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeczytajcie komentarz pod artykułem.

Nie wiem czemu ale mi skojarzyło się z tym samym :blink:

 

Ta opcja grupowa pomimo mojego młodego wieku też mi się dziwnei skojarzyła :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeczytajcie komentarz pod artykułem.

Nie wiem czemu ale mi skojarzyło się z tym samym :blink:

 

:rolleyes: taka agencja matrymonialna w internetowym wydaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest serwis społecznościowy tylko jakaś schadzka

 

Dokładnie, po prostu jest przedsiewziecie, ktore polega na organizowaniu eventów w stylu randkowym w realu, tyle że nie chodzi tylko wyłacznie o "miłostki" a bardziej o "błahostki" czyli poszukiwanie ludzi o wspolnych zainteresowaniach, pasjach.

 

Nie chce zbytnio krytykowac, doceniam, ze probuja wejsc w swiat biznesu, ze nie maja az tylu funduszy na start, na reklame itd, jednak tego calego pomyslu nie za bardzo widze na dluzsza mete. Na dzien dobry maja konkurencje ze strony chociazby takiego portalu jak Polowki.pl - Połówki Pomarańczy, którego targetem są co prawda wyłącznie single, ale równiez organizuja tego typu eventy w realu dla ludzi chcaych dzielic z soba jakies pasje, poznawac nowe rzeczy itd. Rowniez StrefaAktywnych.pl/ jest konkurencja. Tutaj w Ludziarni dziewczyny robia to jednak bardziej amatorsko (ale zycze im powodzenia).

 

To co mnie jednak uderzylo, to to, jak im ktos w tym Inkubatorze Przedsiebiorczosci doradzal. (pomine juz kwestie domeny - czyli nalezytego zabezpieczenia wlasnosci intelektualnej na dzien dobry) Chodzi o to, ze czlowiek z ulicy,ktory wchodzi do portalu, nie wie tak naprawde o czym on jest...potem zaglada na podstrone i ucieka widzac cene oraz sformulowania takie jak:

1. Wypełnić ankietę znajdującą się na naszej stronie.

2. Wysłać dwa aktualne zdjęcia na adres kontakt@ludziarnia.net

3. Wysłać wiadomość na adres kontakt@ludziarnia.net z informacją o wyborze konkretnej opcji.

4. Przelać określoną w ofercie sumę pieniędzy na konto BRE BANK SA 46114010100000515853002013 i zatytułować przelew swoim imieniem, nazwiskiem oraz nazwą wybranej opcji.

5. Oczekiwać e-maila potwierdzającego przyjęcie Waszego zgłoszenia.

 

Z punktu widzenia marketingu to jest niedopuszczalne. kaza czlowiekowi z ulicy pisac prywatne rzeczy, podawac dane osobowe, placic, a Kowalski sie pyta, "Ale za co wlasciwie? A jak sa chronione moje dane? Jak uzyskam potwierdzenie zaplaty? Dlaczego nie ma szybkich platnosci" itd. takie podstawowe rzeczy...do kazdego punktu musialyby byc ze 2 podpunkty wyjasniajace o co biega, co i jak? az sie prosi, jaby w punkcie "Dowód osobisty (seria i numer)" wyjasnic, czemu to zluzy, ze weryfikacji, ze bla bla...

 

Start na trójkę z minusem

 

PS Design tez nie za bardzo..jedynie logo mi sie podoba... napisy "o nas", "Aktualnosci" "Oferta"....itd. odkryłem dopiero po niemałej chwili, niepotrzebnie sa zrobione takim niby odrecznym pismem i zlewaja sie z ta podkreslajaca je fala.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludziarnia

2008-07-15 16:05:21

 

Kto nie słyszał o "naszej klasie" ? Ten popularny portal ma już liczne grono naśladowców. Dzisiaj w Bydgoszczy, Toruniu i Gdańsku startuje kolejna propozycja - ma to być mix świata wirtualnego z rzeczywistym, czyli ? Ludziarnia - od słowa "ludzie".

 

(Polskie Radio PiK)

 

Z Naszą-klasą ludziarnai nie ma nic wspólnego :rolleyes: Mój staruszek im dopinguje i powiedział, że Ci co robią coś, nie boją się krytyki tych, co nie robią nic a że ja nic narazie nie robię to już nie zabieram głosu i życze powodzenia :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł nie jest najgorszy tylko żeby dostrzec istote serwisu trzeba się zastanowuć.

Autorki przeceniają inteligencje spostrzegawczość internautów.

 

Metoda jest prosta ....jak coś cieżko na stronei znaleść to użytkownik się zniechęca.

Jak na razie poza logiem, informacją o płatnościach i garstce textu nie ma tam nic konkretnego.

 

Ja bym nei otwierał serwisu dopóki temat nei będzie doszlifowany.

 

I na miłość Boską, płatności w 2008 roku tylko przez internet (DotPay, Paypal)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak przeczytałem to wszystko od początku jak to się zaczęło to masakra!

Nie mówiąc, już o tym, że nie wykupiły najpierw domeny....

"Dwie studentki socjologii założyły firmę, która będzie poznawać ze sobą ludzi. Za 20 zł umówią cię na randkę, a za 15 - na spotkanie z osobami o podobnych zainteresowaniach. - Czujemy, że odkryłyśmy niszę na rynku - mówią twórczynie serwisu Ludziarnia.pl "

 

Ludziarnia.pl=Forum dla dzikusów

 

Pomyślały, a będziemy zarabiać na tym, że znajdziemy kogoś do 'towarzystwa'. Nikt o zdrowych zmysłach tam się nie zarejestruje. Osoba, która przykładowo ani 'me ani be' nie mówi i się z nikim nie spotyka, po umówieniu się z kimś przez ten serwis, załamie się totalnie. Takie jest moje odczucie.

Co to za czasy przyszły, żeby płacić,aby kogoś poznać i płacić za 1 spotanie. Wystarczy być otwartym a znajomych zawsze się pozna.

Socjologię to chyba eksternistycznie robią.

I jak chcą już tak zarobić i być kobietami biznesu i sukcesu, to niech najpierw, zrobią porządny serwis, bo ten darmowy szablon mnie strasznie odpycha.

To się nazywają 'biznesmenki ze słomą w butach'.

 

Edit.

 

ArturZ jak ty się zgodziłeś i na jakich warunkach, to nie chce nawet pytać, oby tylko za darmo tej domeny nie dostały, bo uznały, że mogą mieć wszystko.

 

"Informujemy, że dane adresowe nie zostaną udostępnione innym klientom LUDZIARNI bez zgody osób, których dotyczą"

A wszystkie dane są w public_html :rolleyes:

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blink: :blink: ;) te panie to do Jerryego Springera sie nadaja

dawno nie widzilalem czegos tak beznadziejnego, czy w tym jest wogole jakis "pomysl"?? :rolleyes:

mam nadzieje, ze serwis pociagnie choc pare tygodni bo z pewnoscia dostarczy nam jeszcze wiele smiechu

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby nie patrzec, pewien sukces osiagnely - mianowicie rozglos :blink: Pamietacie Heyah, albo Play? Reklamy byly szokujace, czasami niezgodne z prawem, a to wszystko po to, by byl jak najwiekszy szum medialny. Zobaczcie ile osob juz odwiedzilo ta strone... i gdyby nie zawirowanie z domena, to nawet nikt z tego forum by nie wiedzial o tym projekcie, a tak... Nawet ojciec Halapenia juz wie, ze istnieje taka strona w sieci :rolleyes:

 

Co do samego pomyslu, to faktycznie jest to gniot jakich malo, ale... wcale nie musi to oznaczac, ze nie bedzie zainteresowania-w sieci jest masa oszolomow, ktorzy zaplaca i za to. Ciekaw tylko jestem, co bedzie, jesli do tego szanownego "clubiku" zapisza sie tylko sami faceci hetero? :blink: Czyzby te dziewczyny na poczatku beda i szefami i klientkami w jednym???? ;)

 

Istnieje jeszcze jeden aspekt-otoz czasem robi sie gnioty skazane na porazke tylko po to, by wyciagnac kase od inwestorow ;) Wcale bym sie nie zdziwil, jakby i w tym przypadku o to samo chodzilo...

 

EDIT:

Teraz juz wiemy, gdzie NIE studiowac ;)

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
bo ten darmowy szablon mnie strasznie odpycha.

A ja się zastanawiałem gdzie już ten dizajn widziałem :rolleyes: Ale czy ten biznes miałby szybko paść to nie wiem, w końcu to zwykłe biuro matrymonialne, a do tego chyba tańsze niz u konkurencji i internetowe :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekaw tylko jestem, co bedzie, jesli do tego szanownego "clubiku" zapisza sie tylko sami faceci hetero? :rolleyes:

 

wtedy dowiedzą się, że hetero jest seksistowskie i niemodne, i że trzeba spróbować czegoś nowego :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja się zastanawiałem gdzie już ten dizajn widziałem :rolleyes: Ale czy ten biznes miałby szybko paść to nie wiem, w końcu to zwykłe biuro matrymonialne, a do tego chyba tańsze niz u konkurencji i internetowe :blink:

 

Także gdzieś widziałem ten szablon w necie ;-)

Biuro matrymonialne przynajmniej znajdzie ci osobę, z bardzo ogromnej bazy osób(podobne zainteresowania, wiek, wygląd itp.). No i co najważniejsze zobacz jak ta osoba wygląda. A te 'biznesmenki' to co ci zaoferują? Przyślą, ci jakąś kulawą i ślepą koleżankę i nie dość, że stracisz pieniądze to jeszcze się nawku...

Pomysł zostanie obalony, bo chciały stworzyć mini biuro matrymonialne. Ciekawe tylko czy te dziewczęta mają DG założoną, zapewne nie... Rozgłos im nie pomoże, a prędzej odwiedzi je US i się skończy zabawa.

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Także gdzieś widziałem ten szablon w necie ;-)

Biuro matrymonialne przynajmniej znajdzie ci osobę, z bardzo ogromnej bazy osób(podobne zainteresowania, wiek, wygląd itp.). No i co najważniejsze zobacz jak ta osoba wygląda. A te 'biznesmenki' to co ci zaoferują? Przyślą, ci jakąś kulawą i ślepą koleżankę i nie dość, że stracisz pieniądze to jeszcze się nawku...

Pomysł zostanie obalony, bo chciały stworzyć mini biuro matrymonialne. Ciekawe tylko czy te dziewczęta mają DG założoną, zapewne nie... Rozgłos im nie pomoże, a prędzej odwiedzi je US i się skończy zabawa.

 

Gdzie jest ten public_html? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe tylko czy te dziewczęta mają DG założoną, zapewne nie... Rozgłos im nie pomoże, a prędzej odwiedzi je US i się skończy zabawa.

DG nie jest im potrzebna bo działają w ramach akademickich inkubatorów przedsiębiorczości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
DG nie jest im potrzebna bo działają w ramach akademickich inkubatorów przedsiębiorczości.

 

No faktycznie Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu właśnie teraz zauważyłem.

 

Powaliło mnie słowa na stronie 'O nas':

 

"Jesteśmy socjolożkami"

 

Humanistą nie jestem ale pierwszy raz słyszę aby takie słowo było w j.polskim ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No faktycznie Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu właśnie teraz zauważyłem.

 

Powaliło mnie słowa na stronie 'O nas':

 

"Jesteśmy socjolożkami"

 

Humanistą nie jestem ale pierwszy raz słyszę aby takie słowo było w j.polskim ;-)

 

Gdzie jest ten public_html, bo go nie widzę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Lansują to ponoć… feministki już wiadomo kim są one ;-)

I te ich stanowcze stanowiska w sprawie okradnięcia z "ICH" domeny :-)

 

"Językoznawcy uważają owe formy za niewskazane w polszczyźnie ogólnej „ze względu na brak akceptacji społecznej...."

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lansują to ponoć… feministki już wiadomo kim są one ;-)

I te ich stanowcze stanowiska w sprawie okradnięcia z "ICH" domeny :-)

 

"Językoznawcy uważają owe formy za niewskazane w polszczyźnie ogólnej „ze względu na brak akceptacji społecznej...."

 

Mądrala, gdzie jest ten public_html, w którym to można wszystkie dane zobaczyc bo go nie widzę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 spotkanie grupowe, 20 zl spotkanie we dwoje...... 150 zl sex grupowy, 200 sex we dwoje - mysle ze jakby ta druga opcje wybraly ruch bylby calkiem spory :rolleyes:

 

Dla mnie chory pomysl i w zyciu sie nie przyjmie, biedna studentka, czy Pani ze sklepu ma placic jeszcze 2 dychy zeby sie umowic z jakims polglowkiem ??? to juz wolalbym kupony lotto poscic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Jesteśmy socjolożkami"

 

Humanistą nie jestem ale pierwszy raz słyszę aby takie słowo było w j.polskim ;-)

 

Twaróg - Twarożek

Socjolog - Socjolożek

 

:rolleyes: lol hahahahahaha

 

Mas rację,

Nie używa się rodzaju żeńskiego od zawodu socjolog, tak jak i kardiolog, laryngolog, chirurg etc.

 

Kardiolożka spotkała się z Chirurgiczką

 

paranoja :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×