Jump to content
ArturZ

Ludziarnia.pl

Recommended Posts

ale mogą wybrać opcję grupową i wtedy zapłacą tylko 15 zł :blink:

 

nie chirurgiczka tylko chirurżka :rolleyes:

 

doktorka, magisterka, a i idziesz nie na pasterkę tylko na pasterza

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale mogą wybrać opcję grupową i wtedy zapłacą tylko 15 zł :blink:

 

nie chirurgiczka tylko chirurżka :rolleyes:

 

doktorka, magisterka, a i idziesz nie na pasterkę tylko na pasterza

 

To jak ktoś podrywa łatwą dziewczyne to idzie na łatwiznę? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Twaróg - Twarożek

Socjolog - Socjolożek

 

:rolleyes: lol hahahahahaha

 

Mas rację,

Nie używa się rodzaju żeńskiego od zawodu socjolog, tak jak i kardiolog, laryngolog, chirurg etc.

 

Kardiolożka spotkała się z Chirurgiczką

 

paranoja :blink:

Co wiecej sa jeszcze jawne psycholożki. :blink:

Zdarza się mi czasami włączyć TVN Style i tam namiętnie wypowiadające się specjalistki podpisywane sa jako psycholożka, socjolożka,...

Taka moda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 spotkanie grupowe, 20 zl spotkanie we dwoje...... 150 zl sex grupowy, 200 sex we dwoje - mysle ze jakby ta druga opcje wybraly ruch bylby calkiem spory :rolleyes:

Dla mnie chory pomysl i w zyciu sie nie przyjmie, biedna studentka, czy Pani ze sklepu ma placic jeszcze 2 dychy zeby sie umowic z jakims polglowkiem ??? to juz wolalbym kupony lotto poscic.

 

Wydaje mi sie (choc moge sie mylic), ze kilka osób nadal nie rozumie, o co w tym przedsięwzięciu chodzi (mysle, ze wynika to z niewłaściwego, niedopracowanego sposobu przekazywania komunikatów przez same biznesmenki, więc same sa sobie winne). To nie jest "firma" która za kasę zorganizuje tobie spotkanie przy własnym piwie z inna osoba lub grupą osób, z którymi i tak możesz się umówić przez GG, zrobić sponton i spotkac się bez konieczności placenia. Domyslam się, że chodzi o dobranie wlasciwych osob (w koncu po to sie wypelnia formularz) i zorganizowanie grupowego eventu wokol jakiejs tematyki. Bynajmniej ja tak to widze i probuje sobie wyobrazic.

 

Ciezko jednak jednoznacznie stwierdzic, czy polega to na tym, ze dziewczyny biora kaske i mowia: "Dobralysmy was, dzialajcie sobie teraz sami, idźcie pograc sobie w badmintona czy do klubu na impreze". (wtedy jest to absurd, bo tak jak wiele osob zauwazylo, wtedy wystarczy sie umowic na jakims portalu spolecznosciowym i tyle) Czy tez np. wynajmuja salke, boisko, silownie, czesc restauracji czy cokolwiek, i same organizuja wszystko, i sa w trakcie eventu z tymi zgloszonymi osobami. Takiej informacji nie ma na stronie.

 

Bynajmniej jedyna sensowna dzialalnosc jaka przychodzi mi na mysl to wlasnie taka. Nie znam niestety polskich portali randkowych, ale np. na niemieckich czesto tak jest, ze jest rowniez opcja eventow dla singli z zaznaczeniem, ze jest to wylacznie dla osob, ktore niekoniecznie szukaja drugiej polowki, ale osob do spedzenia wolnego czasu w grupie innych podobnych singli (wiadomo, nikt nie chce byc samotny) bez zadnych zobowiazan, ot, po prostu, "just for fun". Eventy sa rozne, od wspolnych kolacji np w szóstkę (gotowanie w 3 mieszkaniach w parach po 2 osoby, w sumie 3 posilki) - uczestnictwo w takim czyms kosztuje zazwyczaj 20-30 euro - po eventy w stylu wypad na narty, ekstremalna jazda na byle czym czy skok na bungee albo np. profesjonalna sesja zdjeciowa i studio makijażu dla dziewczyn za nawet kilkaset euro lub po prostu eventy w trakcie ktorych spedza sie razem czas, ale nie sa to znajomi tylko nieznani ludzie. Tak czy owak, zapisywanie sie na takie cos odbywa sie w sposob w pelni zautomatyzowany: sa dostepne eventy, zaznacza sie, ze sie chce w danym uczestniczyc, przelewa sie platnosciami online pieniadze i tyle.

 

Czyli dla mnie osobiście jedyna sensowna forma dzialalnosci polega na tym, ze:

- jest grupa nieznanych sobie osob, ktore maja jakies pasje, no to dlaczego nie zorganizowac im np. kursu malarstwa (ze znanym artysta), -zajrzenia za kulisy krecenia filmu, -zorganizowania warsztatow fotograficznych, - wypadu na windsurfing połączony z jakimiś atrakcjami, itp. itd. ? (hehe, na marginesie, w dawnej Polsce bylo mnostwo takich darmowych kółek zainteresowań w Domach Kultury, kto korzystał ten korzystał :blink: - teraz trzeba za to placic)

 

Mimo wszystko watpie, aby np. zorganizowanie spotkania dla 6 czy 10 osob w klubie (jesli to na tym mialoby polegac) oplacalo sie za 15-20 zl (gdyby w to wliczyc wynajecie sali, wlasny transport, konferansjerke, jakis drobny catering itp. to koszty bylyby ogromne, ale coz, ponoc same napisaly bYznesplan, no to chyba sie bedzie jakos krecic - ciekawe tylko, do kiedy wystarczy paliwa)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz rację,

Nie używa się rodzaju żeńskiego od zawodu socjolog, tak jak i kardiolog, laryngolog, chirurg etc.

 

Kardiolożka spotkała się z Chirurgiczką

Z Chirurżką chyba. :rolleyes: Taką chłamowatą odmianę promuje GW. Przeczytaj tam jakikolwiek artykuł i od razu Ci się to rzuci w oczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Ciezko jednak jednoznacznie stwierdzic, czy polega to na tym, ze dziewczyny biora kaske i mowia: "Dobralysmy was, dzialajcie sobie teraz sami, idźcie pograc sobie w badmintona czy do klubu na impreze". (wtedy jest to absurd, bo tak jak wiele osob zauwazylo, wtedy wystarczy sie umowic na jakims portalu spolecznosciowym i tyle) Czy tez np. wynajmuja salke, boisko, silownie, czesc restauracji czy cokolwiek, i same organizuja wszystko, i sa w trakcie eventu z tymi zgloszonymi osobami. Takiej informacji nie ma na stronie.

[...] Mimo wszystko watpie, aby np. zorganizowanie spotkania dla 6 czy 10 osob w klubie (jesli to na tym mialoby polegac) oplacalo sie za 15-20 zl (gdyby w to wliczyc wynajecie sali, wlasny transport, konferansjerke, jakis drobny catering itp. to koszty bylyby ogromne, ale coz, ponoc same napisaly bYznesplan, no to chyba sie bedzie jakos krecic - ciekawe tylko, do kiedy wystarczy paliwa)

 

Wg mnie dziewczny poszły na łatwiznę i próbują brać na wstępie 15-20 za samo zapisanie. Może co najwyżej dostaniesz później od nich namiary na innego "Mysia-Pysia" Hahaha :rolleyes:

Rozumiem n-k tam najpierw to rozkręcili i teraz robią kasę a tutaj "kobiety sukcesu i biznesu" chciały iść na łatwiznę i "walą" od razu opłatami po oczach :blink:

 

Ciekawe ilu jeszcze takich domorosłych bisnesmenów (biznesmenek) po sukcesie n-k otwiera takie portale w oczkach mając od razu miliony $$$$

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli rzeczywiście młodzi ludzie muszą płacić za to by mieć znajomych, to jest to przerażające zjawisko socjologiczne.

 

Czyż nie przyjemniej byłoby za te 20 złotych kupić sobie kilka piw lub drinków a później zaśpiewać kołysankę pojawiającej się nieznajomej:

...i od progu bezwstydnie powiedz mi czego chcesz ...

lub

... a teraz choć tu do mnie, poczuj się swobodnie, ze mną bądź ... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może niech ktoś zarejestruje się i powie jak to wygląda od środka :rolleyes:

 

wole zarejestrowac dwie domeny ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwszych trzech dniach działania, ruch na Ludziarnia.pl jest moim zdaniem bardzo duży:

1 dzień: 133 odsłon

2 dzień: 547 odsłon

3 dzień: 963 odsłon

Razem: 1,668 Visits ( 1,855 Pageviews )

To są statystyki z samej Ludziarnia.pl, do tego dochodzą zapewne wejścia z Ludziarnia.net . Moim zdaniem to jest już sporo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po pierwszych trzech dniach działania, ruch na Ludziarnia.pl jest moim zdaniem bardzo duży:

1 dzień: 133 odsłon

2 dzień: 547 odsłon

3 dzień: 963 odsłon

Razem: 1,668 Visits ( 1,855 Pageviews )

To są statystyki z samej Ludziarnia.pl, do tego dochodzą zapewne wejścia z Ludziarnia.net . Moim zdaniem to jest już sporo.

 

Z samego di pewnie 500 :rolleyes:

Ale fakt wydaje mi się, że jak na taki kiepski serwis to nieżle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
gazeta robi niezla reklame ;-)

 

Kwadratowy boks po prawej stronie: na randke za 20zl prowadzi do artykulu o ludziarni ;-)

 

75286417hz6.jpg

 

No to teraz mafia się dorwie do dziewczyn, bo cena za "randkę" w Warszawie jest większa :rolleyes:

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to teraz mafia się dorwie do dziewczyn, bo cena za "randkę" w Warszawie jest większa ;)

:rolleyes:;):P:P A moze to jest target? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra czas sie zarejestrowac, za pare tygodni bede mogl sie pochwalic ze bylem jednym z pierwszych uzytkownikow LUDZIARNI !!! N-K TO JUZ PRZEZYTEK ludziarnia rulez!

Tylko ten dowod mnie odstrasza - no nic zawsze mozna podac lewy numer, tak jak i zdjecia modelki (nie widze klauzuly zeby cos za to grozilo).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko ten dowod mnie odstrasza - no nic zawsze mozna podac lewy numer, tak jak i zdjecia modelki (nie widze klauzuly zeby cos za to grozilo).

 

W profesjonalnym portalu trzeba przeslac skan dowodu (np. mailem) w celu weryfikacji i odsiania pokemonów...tutaj dziewczyny chyba nie wpadly na taki pomysl, a szkoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W profesjonalnym portalu trzeba przeslac skan dowodu (np. mailem) w celu weryfikacji i odsiania pokemonów...tutaj dziewczyny chyba nie wpadly na taki pomysl, a szkoda.

 

Nie wpadły na pomysł??... ile razy jeszcze dadzą dupy (w przenośni oczywiście :rolleyes: ):

1. Brak zarejestrowanej domeny

2. Brak onlinowych płatności

3. Brak jakichkolwiek nowoczesnych technologii internetowych

 

Jestem przekonany, że dokumenty uczestników trzymają w segregatorze, gdzieś w kredensie i wystarczy tylko otwarte okno żeby to wszystko wywiało na podwórko.

 

Jeśli tak wyglądają startUP-y to ja podziękuję, już wolę z przygodnie spotkanym człowiekiem pogadać przy piwie, wielu rzeczy można się dowiedzieć bez wydawania "ciężkiej forsy"

Share this post


Link to post
Share on other sites

moim zdaniem dziewczyny robią kariery i niedługo będą kobietami sukcesu, które będą udzielać porad w tvn style, a potem przejmie je jakiś bogaty jegomość :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×