Jump to content
ArturZ

Ludziarnia.pl

Recommended Posts

Po pierwszych trzech dniach działania, ruch na Ludziarnia.pl jest moim zdaniem bardzo duży:

1 dzień: 133 odsłon

2 dzień: 547 odsłon

3 dzień: 963 odsłon

Razem: 1,668 Visits ( 1,855 Pageviews )

To są statystyki z samej Ludziarnia.pl, do tego dochodzą zapewne wejścia z Ludziarnia.net . Moim zdaniem to jest już sporo.

Jedyna osoba, ktora na tym korzysta to Ty - bo masz wiekszy ruch na domenie i wiecej osob zobaczy reklame, dla nich wiekszy ruch to zla wiadomosc, to tak jakby sie cieszyc z tego, ze wiecej osob sie z nas brechta.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z was może ze 100 % pewnością potwierdzić mi, że oferta tego serwisu kierowana jest tylko do przedziału wiekowego 18-35 lat czy też ktoś starszy a czujący, że 20-tki chętnie się z nim umówią, może spróbować swoich sił ? :rolleyes:

I przyznam, że martwi mnie punkt 6-ty tego 'strasznie rozbudowanego' regulaminu ( że o polityce prywatności nie wspomnę ) - no bo jeśli okaże się, że na spotkanie przyjdzie żona mojego przyjaciela, przyjaciółka mojej żony lub jakakolwiek inna żona lub kandydatka na nią , to czy takie zdarzenie i jego skutki można będzie zakwalifikować jako możliwe do przewidzenia ? ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rolę zapoznawczą spełniają portale randkowe i społecznościowe a płacenie za umawianie się z drugą osobą uważam za kompromitujące i zahaczające lekko o perwersję. Bardzo podejrzany sposób na zarobienie i to jeszcze wywodzący się z inkubatora przedsiębiorczości. Pewnie pojawi się tam kilka dziewczyn nastawionych na... bo przecież jak ktoś płaci za spotkanie z drugą osobą to zapłaci i za... Chyba jednak pozostanę na sprawdzonych serwisach społecznościowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na głównej stronie Ludziarni widzę reklamę PlanuLekcji.net

Brawo, ArturZ, coś ugrałeś, ale teraz powinieneś zająć się rozwojem swojego serwisu, bo wejść będzie dużo, a "landing page" ;) nie zachęca do powrotu.

 

A jeśli chodzi o serwis Ludziarnia.net to pewnie jeszcze o nim usłyszymy w TV. Sam pomysł uważam za... dziwny :/

Ale może się uda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Ale może się uda.

 

Wierzysz w to co piszesz? Jak coś takiego może się udać? Są już serwisy: fotka.pl, sympatia.pl, nasza-klasa.pl i kilka mniejszych też ciekawych, które są jednak zrobione z głową. Prosta rejestracja, proste płatności (jeśli wogóle są jakieś). A tutaj panienki oszołomione powodzeniem n-k wymyśliły, że na szybko zarobią masę kasy od jeleni płacących 20zł za umówienie spotkania. Sorki ale ludziarni brakuje wszystkiego, zarówno pomysłu na serwis, jak i pieniędzy na jakieś lepsze wykonanie. ;)

Dla mnie porażka totalna i dziwię się tylko, że ktoś o tym wogóle pisze artykuły.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem napisać jedynie, że zrobiło się trochę szumu i kilku jeleni (tak jak napisałeś) może zechcieć pomóc dziewczynom.

Wiesz, jest wielu facetów, którym sam wygląd przesłania inne sprawy (w tym przypadku biznes plan). Ponadto nie od dziś wiadomo, że czasami najgłupszy pomysł może się udać, jeśli pomysłodawca ma "gadkę" i przekona inwestorów...

 

Sam będę się przyglądał i wyciągał wnioski...

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wierzysz w to co piszesz? Jak coś takiego może się udać? Są już serwisy: fotka.pl, sympatia.pl, nasza-klasa.pl i kilka mniejszych też ciekawych, które są jednak zrobione z głową.

http://www.znajomi-z-wakacji.pl/ - nawet tu pomijając domenę ;) serwis wygląda bardzo dobrze. Ludziarnia to może być co najwyżej jak ktoś zauważył wylęgarnią niedorobów, którzy po umówieniu na spotkanie dalej ani me, ani be.

"LUDZIARNIA to rozwiązanie dla tych, którzy lubią poznawać innych, ale nie potrafią/nie chcą nawiązywać nowych znajomości w windzie, tramwaju lub sklepie mięsnym. Nasza propozycja jest optymalna dla ludzi mających ?ograniczone możliwości poznawcze? ? studiujących na jednopłciowym kierunku, pracujących w trzyosobowej firmie bądź też mieszkających na stancji u emerytki."

Zachęcające ;-)

edit: to są niby ci ludzie o wyżej wymienionych cechach: 02.jpg

Edited by swoj-chlop

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na głównej stronie Ludziarni widzę reklamę PlanuLekcji.net

Brawo, ArturZ, coś ugrałeś, ale teraz powinieneś zająć się rozwojem swojego serwisu, bo wejść będzie dużo, a "landing page" ;) nie zachęca do powrotu.

Na PlanuLekcji.NET jestem w trakcie zbierania funduszy ;)

Z tym "Ładuję stronę" musiałem tak zrobić, bo button reklamowy jest ładowany z "mojego serwera" i reklama nie przekierowuje bezpośrednio na PlanLekcji.net

Zrobiłem tak ponieważ nie wiem czy przez cały okres reklamy na którą umówiłem się z dziewczynami PlanLekcji.NET będzie moim priorytetem, czy też za jakiś czas nie postanowię reklamować innego swojego pomysłu. Wtedy wystarczy, że "u siebie" zmienię button a w pliku do którego odwołuje się reklama wstawię inny adres przekierowujący i po sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ta reklama tym bardziej osmiesza ten "portal" :)

W biznesie nie ma wstydu i ośmieszania - są interesy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie obraźcie się dziewczyny ale mi ten pomysł kojarzy się z burdelem.

Po co się wysilać skoro wystarczy zamówić i zapłacić ... ?

Lecz jeśli podchodzicie do tematu naukowo i ta nauka pokazuje, że taki jest obecnie trend, to ja wcale twierdzę, że domy publiczne nie będą się rozwijały.

Tylko zastanawiam się czy nie powinniście w myśl tego toku rozumowania, dopuścić do spotkań biznesmenów do 70-tki ?

Wtedy bez kozery można będzie podnieść stawkę z 20 do 200 zł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie obraźcie się dziewczyny ale mi ten pomysł kojarzy się z burdelem.

Po co się wysilać skoro wystarczy zamówić i zapłacić ... ?

Lecz jeśli podchodzicie do tematu naukowo i ta nauka pokazuje, że taki jest obecnie trend, to ja wcale twierdzę, że domy publiczne nie będą się rozwijały.

Tylko zastanawiam się czy nie powinniście w myśl tego toku rozumowania, dopuścić do spotkań biznesmenów do 70-tki ?

Wtedy bez kozery można będzie podnieść stawkę z 20 do 200 zł :)

 

Dobrze to podsumowałeś. Jakby nie niska cena (20 zł) to tylko z tym kojarzyło by mi się umawianie za kasę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

maja swoje pomysly tylko z tym placeniem to dziwnie ludzi zrezygnuja z tego.To bedzie gorszy nie wypal niz proazka polakow na euro 08 w pilce noznej.Ale checi zrobienia po swojemu im nie brakuje.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba za chwile nie będzie dostępnej, żadnej globalnej domeny "ludziarnia" :)

Portal tragiczny, ale skoro nasza-klasa wypaliła, to może ludziarnia też ma szanse, tamten pomysł oceniałem jeszcze gorzej, a tu proszę, przez darmową reklamę w mediach portal warty miliony :)

Ciekawe, kto ten projekt finansuje, teraz dopiero zauważyłem, że to drugi goldenline(kwestionariusz: seria nr. dowodu, adres, tel, e-mail), tylko dla nieśmiałych :)

Edited by hubert7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziewczynom podskoczy odwiedzalność i zaraz potem sprzedadzą serwis z pomysłem za grubą kasiorę a nam będzie bardzo łyso :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma, która wykonała projekt ludziarnia.net ma na razie "zaślepkę" informujacą o powstawaniu strony firmowej, ale zamiary ma ambitne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Firma, która wykonała projekt ludziarnia.net ma na razie "zaślepkę" informujacą o powstawaniu strony firmowej, ale zamiary ma ambitne :)

W tym tygodniu prześwietliłem z 20 róznych firm zajmujących się kreacją stron www (często wchodziłem na ich strony ze stopki danej strony, ktora wykonali i gdzie napisane było cos w rodzaju: "made by....") Na 3 stronach też znalazłem, jak to ująłeś "zaślepki" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×