Jump to content
DD

Reklamy z użyciem domen

Recommended Posts

1314197664_by_castel666_500.jpg

 

;)

 

 

żeby było śmieszniej firma ta ma tylko domenę miesodlapsow.pl, a nie tak jak reklamują się na autach i banerach www.mięsodlapsów.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja chciałem zobaczyć jak DD realizuje swój pierwszy serwis ;) Coś czuje że będziemy w tym roku świadkami historycznej sprzedaży tej historii za 0,5 mln ;)

Serwis pod historia*pl cały czas jest w planach. A jak się domena sprzeda, to będzie za co go postawić ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że zdjęcia aut umieszczone w pasie drogowym zaczynają dominować w tym wątku.

To może być dla niektórych niezręczne dlatego wnioskuję o nie naruszanie niczyjej prywatności.

Przede wszystkim proponuję by na zdjęciu nie pojawiała się data i godzina.

I by nie robić zdjęć aut stojących pod hotelem czy pod domami kochanek ;)

--

Dla tych, którzy szukają stolarza w Wielkopolsce, trafiłem na obrandowane auto mobilnych stolarzy: estolarz.pl

 

82estolarz_pl.jpg

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Nie zrobiłem fotki, ale widziałem cały obklejony tramwaj komunikacji miejskiej w Krakowie z reklamą domeny.pl. Swoją drogą całkiem dobrze wykonane toto było, ciekawe jaki jest budżet tej kampanii, że się tak "wożą" ;-)

 

O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny.pl są z Krakowa - może liczą na klientów stacjonarnych osobiście rejestrujących domeny w siedzibie przy mogilskiej? :)

 

Tramwaj widziałem na grodzkiej, ale ciekawi mnie ile kosztuje taka reklama i czy im się to opłaci. Zawsze mi się wydawało, że świadomość domenowa trochę kuleje u przedsiębiorców w naszym kraju :P

 

O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat im lepsza nazwa tym mniejsze środki trzeba przeznaczyć na jej reklamę a dla biznesu domenowego - domeny.pl to szczyt szczytów. Jeden taki tramwaj (

 

Koszta takiej reklamy (bez oklejenia) koszt oklejenia Bombardiera to 150zł/m2 - za cały wychodzi 60 tys. zł, łącznie za wszystko 85~ tys. zł? Robili by coś co się nie opłaca? OFKZ że nie, opłaca się, firma typu domeny ma nawet osobny budżet na taką reklamę :) Przez rok taki tramwaj wyjeździ setki tysięcy km nie ma co porównywać do skuteczności naczepki...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny.pl są z Krakowa - może liczą na klientów stacjonarnych osobiście rejestrujących domeny w siedzibie przy mogilskiej? :)

 

 

Domeny.pl siedzibę mają przy Wielickiej. Przy Mogilskiej a bardziej konkretnie, przy Cystersów [mniej więcej róg Mogilskiej] siedzibę ma Netart.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykorzystałem kupon z groupona na 2 torby z własnym nadrukiem i zrobiłem "reklamówki" swojej stronki i bloga mojej dziewczyny :)

 

20111027174722.jpg

 

zaskoczyła mnie naprawdę dobra jakość nadruku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×