Jump to content
DD

Reklamy z użyciem domen

Recommended Posts

www.skupmieszkn24.pl

 

Prawdziwe perełki - reklamy z nieprawidłowo napisaną domeną. Domena oczywiście (w tej chwili) nie istnieje.

 

Reklamy w Warszawie, pierwsza na ul. Widawskiej, druga w okolicy Barkocińskiej.

 

 

skup2.jpg

 

 

skup1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu nie zmieścił się wszystkie literki i trzeba było którąś wyciąć - klient zapewne chciał adres dużą czcionką i nie było miejsca na żadne kompromisy ;)

Serwis-okien.co jest zapewne kierowany do "Polonii kolumbijskiej" ;) Trzeba by wysłać zapytanie czy są zadowoleni z ruchu na domenach z tym rozszerzeniem...

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ andoo

 

I właśnie dlatego, że wybrał taką ninję teraz musi drukować ulotki. Przeciętny Polak nie ma bladego pojęcia o istnieniu domen .co . Jestem przekonany, że ruch na tej domenie bez akcji reklamowej będzie wynosił okrągłe zero.

Share this post


Link to post
Share on other sites

41I5Vgi.mc.png

 

a żeby było ciekawiej, firma prowadząca sklep nazywa się J5.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

thurisaz, przeczyść uszy ;) Ja w reklamie słyszałem wyraźnie "Pisane razem cztery jako cyfra i matic przez c następnie kropka mercedes myślnik benz pisane przez z kropka pl" ;) W agencji która to wykonywała na pewno wszyscy zwrócili uwagę na ten problem ale znając życie chodziło o spełnienie standardów korporacyjnych więc nie było się z kim się nawet kłócić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

thurisaz, przeczyść uszy ;) Ja w reklamie słyszałem wyraźnie "Pisane razem cztery jako cyfra i matic przez c następnie kropka mercedes myślnik benz pisane przez z kropka pl" ;)

 

:D :D made my day

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

8b491b50978fc671med.jpg

 

I podaj komuś przez telefon nazwę tej strony ;-) Jeśli ktoś zna ten język z chęcią poznam znaczenie tego słowa lub słów ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I podaj komuś przez telefon nazwę tej strony ;-) Jeśli ktoś zna ten język z chęcią poznam znaczenie tego słowa lub słów ...

 

Kuljetusliike znaczy kurier, a Kalevi Huhtala to imię i nazwisko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu samobój? Nazwa niefortunna z racji bliskości giganta (np. gogle.pl w rękach google) ale do produktu chyba nie można się przyczepić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

goggle.pl

przed chwilą reklama w tv

Czemu samobój? Nazwa niefortunna z racji bliskości giganta (np. gogle.pl w rękach google) ale do produktu chyba nie można się przyczepić?

 

Zgadzam się z przedmówcą. Jest to zwykły angielski generyk, firma nie wchodzi w paradę wielkiemu G, a więc nie powinna się obawiać :-)

 

#goggles.pl

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

a taka ładna reklama...

 

Zwłaszcza te dwie tusze na pierwszym planie, kojarzą mi się jednoznacznie, zdjęcie nadaje się raczej na reklamę kolejnej części Piły :P

Edited by sebastian0000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od niedawna wiszą w Łodzi banery

projektydomow.pl ( nIDN ) firmy Archon ( IDN zabezpieczony przez nich, ale nie używany )

 

Postaram się wrzucić zdjęcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od niedawna wiszą w Łodzi banery

projektydomow.pl ( nIDN ) firmy Archon ( IDN zabezpieczony przez nich, ale nie używany )

 

Ale w jakim sensie nie używany ? Obydwie domeny przekierowują na archon.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×