Jump to content
DD

Reklamy z użyciem domen

Recommended Posts

 

Nie pomogły tłumaczenia, że Pamela wijąca się w pianie to tylko marzenie senne jednego z uczestników pokazywanego w reklamie spotkania biznesowego. - To zbyt seksistowskie i poniżające dla kobiet - ocenił brytyjski regulator rynku reklamowego.

 

W socjalistycznej Europie nie wolno mieć niezależnych marzeń :)

W przedstawionej sytuacji nikt widać nie przyjdzie w sukurs [Pameli jako aktorce] z hasłem" "moje cycki należą do mnie!".

Co innego, gdyby chodziło o aborcję.

Edited by yarowa
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pod Wrocławiem stoi wielki billboard z domenką:

reklamadowynajęcia.pl

może uda mi się zrobić foto

i zrobiłem, w locie ;)

 

5WatQcL.jpg

 

 

 

 

 

 

W socjalistycznej Europie nie wolno mieć niezależnych marzeń :)

W przedstawionej sytuacji nikt widać nie przyjdzie w sukurs [Pameli jako aktorce] z hasłem" "moje cycki należą do mnie!".

Co innego, gdyby chodziło o aborcję.

Musisz byś tęczowym muslimem, wtedy możesz wszystko ;)

Edited by megalgal
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

i zrobiłem, w locie ;)

 

5WatQcL.jpg

 

 

 

 

 

 

Musisz byś tęczowym muslimem, wtedy możesz wszystko ;)

 

Giganto.pl - maja banner kolo mojej dzialki, biora 50000 rocznie za reklame na takim bannerze :)

 

a dzisiaj widzialem na samochodzie podlogowka.info ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Giganto.pl - maja banner kolo mojej dzialki, biora 50000 rocznie za reklame na takim bannerze :)

ten adres jest na boku, już nie chciało mi się pstrykać...

 

a ta sztuka ze zdjęcia jest już zajęta, foto dam za tydzień :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Giganto.pl - maja banner kolo mojej dzialki, biora 50000 rocznie za reklame na takim bannerze :)

 

a dzisiaj widzialem na samochodzie podlogowka.info ;)

Zastanawia mnie sens wydawania takiej kasy na reklamę widoczną w 1 miejscu w Polsce, skoro za 1/10 tej kwoty (domena + SEO + SEM) można mieć reklamę oglądaną na całym świecie.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórzy mawiają, że nikt poważny nie postawi strony na subdomenie.

rekrutacja.wpae.uni.wroc.pl

o w pałę... ;)

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórzy mawiają, że nikt poważny nie postawi strony na subdomenie.

rekrutacja.wpae.uni.wroc.pl

Szkoły wyższe i różne instytucje publiczne już tak mają., Ma to tez taką zaletę, że dzięki temu, że różne projekty - głównie z pieniędzy UE - są opisywane na subdomenach, można sprawdzić czy domena głowna o takiej nazwie (często tożsame z nazwą robocza projektu) jest zajęta i bardzo czesto nie. W związku z tym można zarejestrować takie nazwy w.pl Czy z tego potem będą pieniądze? Raczej nie, tzn. nie nalezy liczyć na odkupienie takiej domeny .pl, ale zawsze można liczyć na ruch, co też często ma miejsce w przypadku moich domen.

 

 

Zastanawia mnie sens wydawania takiej kasy na reklamę widoczną w 1 miejscu w Polsce, skoro za 1/10 tej kwoty (domena + SEO + SEM) można mieć reklamę oglądaną na całym świecie.

 

 

Zalezy do kogo skierowana jest oferta. Jeśli reklama taka (a widziałem ostatnio kilka takich mega-boardów Giganto.pl) stoi w polu przy ruchliwej autostradzie i skierowana jest do kierowców np. TIR-ów, których duża liczba na dobę mija daną ofertę, a którzy mogą chcieć np. skorzystać z motelu, naprawy czy myjni, a nawet nightclubu czekającego "za rogiem", bo takie reklamy też widziałem, to decyzje takie mogą być często podejmowane pod wpływem chwili i raczej wcześniejsze szperanie w necie nic nie da (nawet jeśli kierowcy mają zaplanowaną trasę, również na podstawie częstego jej pokonywania), a mniemam również, że kierowcy nie korzystają nagminnie w trakcie jazdy z fejsika i internetu.

Równie dobrze można powiedzieć, że kasa wydana na reklamę w TV to strata pieniędzy, nawet jeśli konwersja na uu jest 100 razy wyższa niż w internecie, a koszt dotarcia mniejszy, bo przecież coraz więcej osób w przedziale 16-30 nie ma w ogóle telewizora.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla tych którzy nie wiedzą jeszcze o istnieniu tej formy reklamy swoich domen ;)

 

Ciekawa forma reklamy jaką można spotkać również na naszych drogach to tzw. PIDPLATES

Czyli umieszczanie swoich adresów www na samochodach:

 

 

nowystylo2pl.jpg

 

Oraz

 

wwwbazanciarniapl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mail w o2.pl nie zachęca, a domeny z niższego zdjęcia nie można rozczytać na tym zdjęciu, podaj adres :)

 

Pomysł ciekawy, ale na ile skuteczny? Reklama z tego raczej niewielka, wg mnie jest to bardziej sygnatura, delikatny ozdobnik, taki jak np. spinka do mankietu w garniturze. Zauważą tylko ci, którzy się przypatrzą, np. klienci, do których kierowca takim samochodem podjedzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać dość często spoty reklamowe Kopalni Soli w Wieliczce.

Podkreślają wyraźnie swój adres internetowy.

Całkiem ładny, chyba najlepszy z możliwych

 

www.kopalnia.pl :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzona linia melodyczna no i ten głęboki jak ...szambooo tekst :)

Refren idealny do nucenia w trasie przy nadchodzącej majówce.

 

Edit:

A jak ruszą na rynek międzynarodowy to mają prawie gotowca

 

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hit internetów :) Domeny z 24 nie są jednak takie złe jak widać ;)

 

 

DD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hit internetów (...)

 

Ale nie wiem, czy nie lepsze to ich hasło:

 

POLSKIE SZAMBA :o

 

No to jak widać nasza specjalność ...

 

Z ciekawości spojrzałem, że ktoś dziś zarejestrował "polskieSzamba.pl".

 

Ale dalej pozostaje wolna "polskieSzambo.pl", polecam bo ma baaaardzo szerokie zastosowanie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hit internetów

Przypomniała mi się dawna reklama firmy Cargill, której przekaz był na tyle fatalny, że ... utrwalił się niektórym w pamięci na lata.

Nie zdziwię się więc jeśli ta piosenka pojawi się na ludowych zabawach ;)

 

Od szczytów gór po brzegi Bałtyku pasze Cargill w każdym zwierzęcym przełyku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×