Jump to content
apze

Konkurs Z Okazji Jubileuszu 100.000 Postów

Recommended Posts

Witam, z okazji jubileuszu - dziś przekroczymy liczbę 100.000 postów :) Przygotowaliśmy konkurs.

 

Pierwsze trzy miejsca otrzymują nagrodę w postaci 10 rejestracji domeny .pl dla każdego.

 

 

Zasady:

 

Konkurs polega na wyszukaniu najlepszej domeny .pl, która nigdy nie istniała. Można do tego użyć kopii bazy, strony doomeny.pl czy archive.org

 

Każdy może zgłosić swoim postem jedną domenę. Konkurs potrwa do 31 Lipca i zakończy się o godzinie 23:00.

 

Nie ma się co śpieszyć, domenę można podać na sam koniec. Po zakończeniu okresu zgłoszeniowego powstanie sonda, w której użytkownicy sami wybiorą najlepszy adres.

 

 

 

Mam nadzieję, że dowiedziemy tego iż są jeszcze wolne dobre generyki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój typ - przed chwila zarezerwowany - doomeny.pl nic nie wykazuje, archive.org tez nie - w googlach tez nic nie widac - wiec to jest jej debiut :)

 

Wanienka.pl

fisher-price-wanienka-ka_4364.jpg

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój typ - przed chwila zarezerwowany - doomeny.pl nic nie wykazuje, archive.org tez nie - w googlach tez nic nie widac - wiec to jest jej debiut :)

 

Wanienka.pl

fisher-price-wanienka-ka_4364.jpg

 

:)

 

A czy jeśli jakiś stary pl.output pokaże iż kiedyś tam dawno danwo temu była taka domena to będzie dyskwalifikacja? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy jeśli jakiś stary pl.output pokaże iż kiedyś tam dawno danwo temu była taka domena to będzie dyskwalifikacja? :)

Zazdrościsz ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe oj nie zazdroszczę tylko wanienka to mój faworyt i uważam że będzie ciężko ją przebić. Sprawdziłem stare pliki strefy i domena jest ok więc trzymam kciuki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zasady:

 

Konkurs polega na wyszukaniu najlepszej domeny .pl, która nigdy nie istniała. Można do tego użyć kopii bazy, strony doomeny.pl czy archive.org

 

Każdy może zgłosić swoim postem jedną domenę. Konkurs potrwa do 31 Lipca i zakończy się o godzinie 23:00.

 

Nie ma się co śpieszyć, domenę można podać na sam koniec. Po zakończeniu okresu zgłoszeniowego powstanie sonda, w której użytkownicy sami wybiorą najlepszy adres.

 

 

Mam nadzieję, że dowiedziemy tego iż są jeszcze wolne dobre generyki :)

 

1. Proponuję jednak rejestrację jako wyznacznik zgłoszenia domeny.

2. Proponuję uścislić "regulamin", że dotyczy domen zarejestrowanych od teraz.

 

Nie odstępujmy od zasady oceny domen - zawsze ocenialiśmy regnięcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wlasnie przed momentem zarejestrowałem swoja pierwszą domenke w życiu:) www.czytelnia-prasy.pl :) co myślicie?

Zapodaj ten post w "Wycena i opinie"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim gratuluję trafnej decyzji i rozwoju !

 

Sprawdziłem przypadkowo inne forum http://www.gry-online.pl/s008.asp i dostrzegłem, że mają ... 7,687,659 postów.

Co prawda istnieją znacznie dłużej ale i tak chyba nie wyłączają nigdy komputera.

A ponieważ nie ilość lecz jakośc jest ważna, to nie namawiam do pościgu.

 

Podpowiadam skromnie, że do konkursu można zgłosić: stotysiecypostownadi.pl + IDN .

O dziwo jeszcze są wolne -_-

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może by tak wydzielić wątek o konkursowych domenach bo one giną w chaosie innych postów i ciężko złapać co kto podaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może by tak wydzielić wątek o konkursowych domenach bo one giną w chaosie innych postów i ciężko złapać co kto podaje.

 

Moim zdaniem nie ma takiej potrzeby.

 

1. Proponuję jednak rejestrację jako wyznacznik zgłoszenia domeny.

2. Proponuję uścislić "regulamin", że dotyczy domen zarejestrowanych od teraz.

 

1. W konkursie pozostawimy tez rezerwacje.

2. To oczywiste.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@SELES: "Każdy może zgłosić swoim postem jedną domenę." -_-

 

Upss, sorry. Usuń więc mój poprzedni post. Wybiorę coś na koniec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwestia rezerwacji i rejestracji: oczywiście, nie ma problemu, jeśli domena leżała u mnie jakiś czas w rezerwie,

a zarejestrowałem ją dzisiaj (teraz)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kwestia rezerwacji i rejestracji: oczywiście, nie ma problemu, jeśli domena leżała u mnie jakiś czas w rezerwie,

a zarejestrowałem ją dzisiaj (teraz)?

To jest nie do wykrycia. Wiec polegamy na Twoim sumieniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×