Jump to content
apze

Konkurs Z Okazji Jubileuszu 100.000 Postów

Recommended Posts

Szkoda, że tylko jedną można podać ale regulamin to regulamin.

Do jutra zapewne coś ciekawszego wyszperam -_- ale co mi tam podaję już teraz: zabawki-online.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a, dam "byle co", bo do jutra zapomnę -_- ...

Zarezerwowałem: pokretlo.pl

 

 

Edit: prawdę mówiąc, miałem trzy ładne nazwy, ale zdecydowałem się

nie na ładną, lecz przynajmniej z jakimiś "wynikami" w sieci ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mysle, ze trzeba uscislic, czy IDNy rowniez biora udzial w zabawie (wiele jest jeszcze wolnych podczas gdy ich odpowiedniki bez polskich znakow sa zarejestrowane).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, ze trzeba uscislic, czy IDNy rowniez biora udzial w zabawie (wiele jest jeszcze wolnych podczas gdy ich odpowiedniki bez polskich znakow sa zarejestrowane).

 

 

Właśnie o tym myślałem ...

bo uważając, że w domyśle (może dokonałem nadinterpretacji ...?), chodzi o domeny "klasyczne" ;), powstrzymałem się ze swojej strony, od wystawienia IDN-a, zamiast zaprezentowanej domeny. Chociaż go posiadam w rezerwacji, i w przypadku słowa "pokrętło", IDN właśnie wygląda atrakcyjnie. "Pokretlo" jest wyczyszczone ze swoich ogonkowych, wizualnych atutów -_-.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o uporządkowanie kwestii IDN-ów :).

Jeśli faktycznie jest to zasada "domena + jej IDN",

moje są następujące: pokretlo.pl + pokrętło.pl ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno spostrzezenie (zastrzegam, ze moge sie mylic :) ). W zamierzeniu administracji forum, jak mniemam, konkurs mial polegac na znalezieniu "nowej" domeny, podczas gdy mozna po prostu zarejestrowac jedna z milionow domen, ktore trzymamy w rezerwacji ;)

Nieco moze to wypaczyc konkurs, podobnie jak "myslnik" w konkursie pierwszym odnosnie szukania domen z ruchem (o ile sobie dobrze przypominam) ;)

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×