Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Do Michau:

 

Czy dałoby się zrobić jakieś bardziej przejrzyste sortowanie domen dodanych do przechwycenia ? NP. Najpierw polskie (jakieś 2 linijki przerwy, niemieckie itd.)

No i żeby każda grupa była sortowana po dacie wygasania ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest nowy raport dotyczący domen, ale coś nie tak - http://prasa.aftermarket.pl/2010/03/23/aft...za-styczen-2010

 

W raporcie z grudnia jest: Serwis Dropped.pl przechwycił 4 254 domeny za 181 050 PLN, zarejestrował ogółem 7 831 domen.

a ze stycznia już tylko: Serwis Dropped.pl przechwycił 3 219 domeny za PLN, zarejestrował ogółem 5 252 domen.

 

Nie ma napisane ile tych PLN było i nie wiadomo czy więcej czy mniej, nawet nie wiadomo czy to celowe czy chochlik drukarski. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zauważyłem że domeny przechwycone są od razu rejestrowane i stan konta jest na "-"

i nie ma możliwości zawieszenia (np. zmiana kolejności rejestracji)

 

czy taki "kredyt" uzyskałem po przekroczeniu jakiejś liczby domen utrzymywanych w dropped - czy to jakiś błąd systemu ?

 

jak mogę przedłużyć wygasającą domenę w pierwszej kolejności przed opłaceniem przechwyconych ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zauważyłem że domeny przechwycone są od razu rejestrowane i stan konta jest na "-"

i nie ma możliwości zawieszenia (np. zmiana kolejności rejestracji)

 

czy taki "kredyt" uzyskałem po przekroczeniu jakiejś liczby domen utrzymywanych w dropped - czy to jakiś błąd systemu ?

 

jak mogę przedłużyć wygasającą domenę w pierwszej kolejności przed opłaceniem przechwyconych ? ;)

 

tez to zauwazylem u siebie. Proszę o wyjaśnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tez to zauwazylem u siebie. Proszę o wyjaśnienia.

Trzeba po prostu wyrównać debet i potem dopiero można opłacać domeny do rejestracji. Też uważam, że powinien być wybór, iż środki na koncie powinny służyć do opłacania nowych rejestracji, testów, rejestracji opcji, aukcji, a na osobnym koncie powinny być środki z tytułu przechwytywania i ten debet powinno się móc wyrównać nie blokując środków na opłącanie rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak mogę przedłużyć wygasającą domenę w pierwszej kolejności przed opłaceniem przechwyconych ? ;)

Dropped powinno jak IMHO najszybciej to umożliwić.

 

Poza tym brakuje mi informacje o takich zmian - PRZED tym!

 

Myślałem, że mam xxx na przedłużenia domen, a guzik ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jakiegoś czasu muszę się logować osobno w AM i osobno w Dropped - wydaje mi się, że kiedyś wystarczyło zalogowanie się do jednego aby automatycznie być zalogowanym w drugim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od jakiegoś czasu muszę się logować osobno w AM i osobno w Dropped - wydaje mi się, że kiedyś wystarczyło zalogowanie się do jednego aby automatycznie być zalogowanym w drugim.

 

Mam to samo, ale z AM mało korzystam - wystarcza mi dropped ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa rejestracja: Domena znika z listy do opłacenia, zanim przyjdzie mail o rejestracji, a powinna być tam informacja, aż do pełnej rejestracji, bez możliwości wycofania. A maile czasami przychodzą z opóźnieniem. W razie awarii domena może zginąć całkowicie z pola widzenia, co powoduje, że trzeba dodatkowo pilnować nowych rejestracji.

 

Potrzebne jest sortowanie lub filtr po dnsach (różne parkingi) i po przekierowaniu. Teraz przechwytując domenę, otrzymujemy w spadku przekierowanie po poprzednim właścicielu, potrzebna jest opcja by móc szybko sprawdzić wszystkie ustawione przekierowania. Było to już zgłaszane.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena wygasła 27.03.2010 i do dzisiaj nie ma licytacji? ile ma dropped na wystawienie takiej domeny?

Od momentu kiedy wprowadzono dołączanie do aukcji aż 5 dni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paweł Sośnicki - nowa osoba w zespole technicznym Dropped.pl :D Witam! Jak na razie dziękuję za sprawną pomoc ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak z ciekawości, ile osób zatrudnia dropped.pl ? :)

 

Min 4, ale ile programistów, grafików etc to tylko Michau pewnie wie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Min 4, ale ile programistów, grafików etc to tylko Michau pewnie wie :)

grafików? :P

 

EDIT: Kiedy zostanie poprawione sortowanie na liście spadów?

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites
grafików? :)

 

EDIT: Kiedy zostanie poprawione sortowanie na liście spadów?

Czekamy, cierpliwie czekamy na wszelkie innowacje dotyczące sortowania. Również czekamy na sortowanie domen dodanych do przechwycenia po dacie wygasania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam dwie sugestie:

1. Odpisujcie na maila wysłane przez formularz na stronie.

2. Pobierajcie opłaty z konta za domeny .com bo zgłupieć można.

Share this post


Link to post
Share on other sites
EDIT: Kiedy zostanie poprawione sortowanie na liście spadów?

Było poprawiane wczoraj - napisz co nadal nie działa?

 

Również czekamy na sortowanie domen dodanych do przechwycenia po dacie wygasania.

To było zrobione w środę...

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Było poprawiane wczoraj - napisz co nadal nie działa?

Domeny nie mają przypisanych danych takich jak PR, liczba zindeksowanych stron, linki, czy archive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- podczas dodawania/edytowania opisu domeny na sprzedaż, aby ponownie wracało do pola edycji,

 

- gdy cena nie jest ustalona, aby napis przycisku "Negocjuj cenę" zmienić na "Złóż ofertę" oraz zaktualizować nazwę w bibliotece pomocy: http://help.dropped.pl/kupno_oferta.htm "[...] nacisnąć przycisk "Złóż ofertę sprzedającemu" [...]"

 

- na stronie logowania zamieniłbym "Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij tutaj aby je założyć." na "Kliknij tutaj, aby zarejestrować konto." z naciskiem na słowo "rejestracja",

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×