Jump to content
kloda

100 domen za darmo! ovh.pl

Recommended Posts

No ładnie kogoś pop.... ło. Ja na Waszym miejscu łatwo bym nie odpuścił poruszając wszystkie możliwe instytucje. Przy okazji dobrze by było jakby kilka portali poinformowało o tej "promocji". Ktoś już pisał może do nich?

ja napisze, ale po 1 pazdziernika, czekam zeby jeszcze wiecej im sie nazbieralo :ph34r:

 

co nie znaczy, ze inni tez nie moga powiadomic kogo trzeba

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja napisze, ale po 1 pazdziernika, czekam zeby jeszcze wiecej im sie nazbieralo ;)

 

co nie znaczy, ze inni tez nie moga powiadomic kogo trzeba

Ja jestem zachlanny i jesli nie dostane domen i spadna to cywilny szkoda czasu na wysylanie poczty do Federacji Konsumentow i innych instytucji bo zanim cos zrobia to bedzie juz pozamiatane, a nawet jesli cos sie ugra to z czegos co jest oferowane za darmo bedzie ciezko cos wykrzesac. W przypadku cywilnego trzba miec dobrego papuge co przynajmniej wie o co chodzi z domenami, a moj akurat we Wroclawiu mieszka wiec nie bedzie problemu :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak na marginesie na stronach OVH teraz jest napisane, ze domeny rejestrowane w promocji nie maja gwarncji, ze zostana zarejestrowane ... ot promocja kucfa ...

W tej sytuacji absolutnie przesadzili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym poczekal do 1 X.... ale jesli nie dotrzymaja slowa to po tej ich promocji to juz im zaden marketing nie pomoze, wiec mysle ze zacisna zeby i porejestruja z wyjatkiem tych podejrzanych kont

Edited by aaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites
..PL:

- rejestracja:

- Wasze pierwsze 100 domen .pl będzie kosztować 0 PLN przez pierwszy rok

- jeżeli będziecie chcieli zarejestrować ponad 100 domen,

każda domena ponad 100 będzie kosztować 10 PLN za pierwszy rok

- transfer: płacimy Wam (!!) 10 PLN za każdy transfer do OVH

- odnowienie: 66 PLN za rok

 

heh ovh robi wszytko żeby przyciągnąć klientów :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Długo się czeka na ten list z Francji czy jakoś tam? Już 5. dzień czekam i nic (może jutro przyjdzie). Prawie już zapomniałem o moich zamówionych domenach...mam jednak nadzieję, że wszysto będzie OK...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Długo się czeka na ten list z Francji czy jakoś tam? Już 5. dzień czekam i nic (może jutro przyjdzie). Prawie już zapomniałem o moich zamówionych domenach...mam jednak nadzieję, że wszysto będzie OK...

u mnie doszedl bardzo szybko - chyba po 2 dniach.

 

a co do faktu ze placa za transfer domeny do nich... widac ze niczego sie nie nauczyli po rozdawaniu domen za darmo ;-)

 

Moze warto z tego skorzystac? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
u mnie doszedl bardzo szybko - chyba po 2 dniach.

 

a co do faktu ze placa za transfer domeny do nich... widac ze niczego sie nie nauczyli po rozdawaniu domen za darmo ;-)

 

Moze warto z tego skorzystac? :>

 

Wszystkie swoje nindżasy przenieść z dropped.pl i mamy na następną rejestrację np w active24.pl :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I z tego co widzę zaczną się spady, otrzymałem XX emaili automatycznych z OVH iż niby nie opłaciłem domen , jednak co miałem opłacać jeżeli były domeny z promocji , domeny były zarejestrowane a aktualnie jest status niby zarejestrowana ale już DNSów nie ma podanych i jest "undergoing proceedings" , może ktoś wyjaśnić w jakim stanie są więc te domeny? Widzę iż jednak trzeba zgłosić tą sprawę w odpowiednie miejsca bo to przegięcie w przypadku gdy regulaminu nie złamałem

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm to w koncu jak to jest z tym 1 pazdziernika

dostalem list wprowadzilem kod i moje domeny dalej wisza w prozni ??

mam czekac do 1 pazdziernika czy czekac na spady moich domen :rolleyes:

dziwne pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezerwacji nie widac na listach nasku :rolleyes:

 

Nie rozumiem ich działania, domeny sa rejestrowane - potem usuwane ? hmm

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na mapadomen.pl pojawily sie już chyba pierwsze spady z OVH

Dokładnie nie mylisz się widzę tam już swoje domeny niektóre, może mi ktoś wyjaśnić co znaczy "postęp" w mapa domen ? nie jest to po prostu nie opłacenie domeny a jakiś stan po usunięciu jej , to również kilkanaście dni trwa do czasu jak spadnie domena? zaczyna mnie to już wku*** miało być wszystko 1 października rozwiązane a tu widzę domeny spadać zaczynają

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego co wyczytałem na dns ten stan oznacza iż utrzymywanie nazwy domeny zostało wstrzymane do wyjaśnienia tak więc sądzę iż jeżeli pozytywnie rozpatrzy ovh sprawę 1 października domeny jednak zmienią stan na zarejestrowane

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak więc sądzę iż jeżeli pozytywnie rozpatrzy ovh sprawę 1 października domeny jednak zmienią stan na zarejestrowane

 

 

A jak nie to każdy zobaczy na mapadomen.pl co spada :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak nie to każdy zobaczy na mapadomen.pl co spada :rolleyes:

okaże się 1 października i zacznie się łapanie lepszych jeżeli ovh postanowi nie rejestrować domen i zrobić ludzi w balona

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie nie mylisz się widzę tam już swoje domeny niektóre, może mi ktoś wyjaśnić co znaczy "postęp" w mapa domen ?

 

Dokładniej to 'undergoing proceedings' czyli 'trwa postępowanie wyjaśniające'. Ostatnio w tym stanie znajdowały się (jeśli się nie mylę) tylko domeny spadające bezpośrednio z NASKu.

 

Co może interesujące, to na domeny w tym stanie można zakładać opcje. (zresztą już działają automaty, które biorą opcje kilkanaście sekund po opublikowaniu listy domen, na której znajdują się spady z NASKu).

 

pozdrawiam

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładniej to 'undergoing proceedings' czyli 'trwa postępowanie wyjaśniające'. Ostatnio w tym stanie znajdowały się (jeśli się nie mylę) tylko domeny spadające bezpośrednio z NASKu.

 

Co może interesujące, to na domeny w tym stanie można zakładać opcje. (zresztą już działają automaty, które biorą opcje kilkanaście sekund po opublikowaniu listy domen, na której znajdują się spady z NASKu).

 

pozdrawiam

a.

Sądzę iż to jest posunięcie tymczasowe gdyż już od początku blokady konta otrzymywałem emaile iż mi domeny wygasają mi jednak ma być to w środę rozwiązane i osobom które nie złamały pseudo regulaminu domeny zapewne zostaną zwrócone więc opcji bym na innych miejscu nie zakładał gdyż to zapewne strata pieniędzy

Share this post


Link to post
Share on other sites

to widze ze ciekawie sie zaczyna :rolleyes:

te najciekawsze (a napewno takie ktos wymyslil) zmienia wlasciciela szybko

zastanawiam sie tylko czy ci ovh maja fiola czy moze ci co zaklepywali domeny np ;)

afsdavsfbsgsg.pl heehe domena z palca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co może interesujące, to na domeny w tym stanie można zakładać opcje. (zresztą już działają automaty, które biorą opcje kilkanaście sekund po opublikowaniu listy domen, na której znajdują się spady z NASKu).

Zauważyłem to jakiś czas temu. Tylko się zastanawiam dlaczego NASK publikuje listę zanim domeny zaczynają spadać? Ktoś ma w tym interes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

528 kosmici-atakuja.pl arch 2008-09-18 16:32:44 2008-09-28 POSTĘP. POSTĘP. OVH

 

Tą domeną można określić spadającą rejestracje :rolleyes: Jeśli OVH liczyło na przedłużenie min. 10 % procent domen zarejestrowanych w promocji to się chyba się przeliczyło.

Edited by karollp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×