Jump to content
kloda

100 domen za darmo! ovh.pl

Recommended Posts

528 kosmici-atakuja.pl arch 2008-09-18 16:32:44 2008-09-28 POSTĘP. POSTĘP. OVH

 

Tą domeną można określić spadającą rejestracje :rolleyes: Jeśli OVH liczyło na przedłużenie min. 10 % procent domen zarejestrowanych w promocji to się chyba się przeliczyło.

Dokładnie , niektóre domeny są takie których nie chciał bym za darmo i to jest większość takich domen, niektóre domeny z 4 myślnikami... pozostawię bez komentarza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie myślę, czy OVH zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli u nas zrobią jakiś młyn - to informacja o tym przeniesie się na fora w krajach w których są. Więc jakby nawet zamierzali zamknąć oddział i się zwinąć z Polski to dobrze im nie wróżę:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie , niektóre domeny są takie których nie chciał bym za darmo i to jest większość takich domen, niektóre domeny z 4 myślnikami... pozostawię bez komentarza

 

 

Dokładnie o tym, mówiłem wcześniej ... Nie ma szans, aby tylko ze względu na tę "promocję", jej Uczestnicy [przy aktualnym stanie wolnych domen "pl"] powymyślali, każdy po 100 dobrych domen. Absolutna większość domen w tej promocji, to muszą być ninje :rolleyes: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładniej to 'undergoing proceedings' czyli 'trwa postępowanie wyjaśniające'. Ostatnio w tym stanie znajdowały się (jeśli się nie mylę) tylko domeny spadające bezpośrednio z NASKu.

 

Co może interesujące, to na domeny w tym stanie można zakładać opcje. (zresztą już działają automaty, które biorą opcje kilkanaście sekund po opublikowaniu listy domen, na której znajdują się spady z NASKu).

 

pozdrawiam

a.

 

Dokladnie tylko domeny nasku moga byc w stanie client_hold tak jak te z OVH obecnie. Ale spokojnie wyglada na to ze NASKI robia porzadek z partnerem ze wskazaniem przyczyny na brak platnosci .Ci ktorzy maja przelewy do tego registrata za swoje domeny mowie o ovh moga spac spokojnie bo domeny te nie spadna a przejda z automatu do vinasku . W kazdym razie na 95%wyglada to na akcje z windykacji za brak platnosci OVH do NASK

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe co by bylo gdyby ktos zarejestrował sobie 100 domen w promocji np. ovh-wali-sobie-w-ch**a.pl itd. :rolleyes: wydrukowal fakture i oprawil w ramki oraz przesłał OVH do Wroclawia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokladnie tylko domeny nasku moga byc w stanie client_hold tak jak te z OVH obecnie. Ale spokojnie wyglada na to ze NASKI robia porzadek z partnerem ze wskazaniem przyczyny na brak platnosci .Ci ktorzy maja przelewy do tego registrata za swoje domeny mowie o ovh moga spac spokojnie bo domeny te nie spadna a przejda z automatu do vinasku . W kazdym razie na 95%wyglada to na akcje z windykacji za brak platnosci OVH do NASK

 

Chyba jednak jednak nie. To registrar sam może ustawić taki stan, jeśli np. klient registrara nie zapłaci. Jest nawet taki przykład domain:update w dokumentacji.

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko tyle, że oba słowa - abadan i absces występują w słowniku języka polskiego. ;) A domeny warte jedynie zarejestrowania za 0 zł i teoretycznie tyle samo przy sprzedaży. ;) No ale za 0 zł widać można zaryzykować, a nuż ktoś się schyli. :)

 

http://szczegoly.pkt.pl/abadan_calodobowa_...69467d0e8a.html

http://portal.infoglobal.pl/wizytowki-_Aba...,152126,PL.html

http://www.gastronomia.kutno.pl/Catering/W...ara_Rugala.html

http://www.emiasto.org/firma28135_abadan_hodowla_kotow.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Abadan

 

;)

 

Dziękuję :D

#abadan*pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
To akurat nie była zła rejestracja, bradiaga. Trochę szczęścia i może ktoś to kupi, poza tym wyraz jest słownikowy to nikt nie odbierze. ;)

 

Ale niektóre z tych http://mapadomen.pl/usuniete_2008-09-28_16:12:44 to masakra jakich mało. :P

 

Wiem, że nie była zła i miło mi było, że zauważyłeś i umieściłeś ;)

Chociaż troszkę się lękałem w przypadku spadu ;)

Myślę, że podobnie jest w przypadku wielu promocji - mnóstwo kiepskich rejestracji.

Ja spodziewając się problemów - spieszyłem się i mam między innymi kolekcję kolekcji :D

 

Info dla spóźnialskich:

Promocja działa - można rejestrować 1 domenę dziennie :)

Bardzo dobry pomysł dla kogoś kto zaczyna - ładnie może się wciągnąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i chyba się promocja skończyła ... na stronie głównej nie ma info o niej - ostała się jedynie jedna ikona graf. "100 domen gratis" (czy coś) ale jak próbuje rejestrować to nalicza 10 netto/domena. Szkoda bo jedynie (aż?) 30 domen zarejestrowałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

możecie mi powiedzieć co jest w tym liście?? WAŻNE!! odkryłem, że pomyliła mi się cyfra - a to zupełnie inny kawałek mojej ulicy, dość daleko, ponadto inny listonosz, zaś Pani w supporcie dziś mi powiedziała, że nic się nie da z tym zrobić, bo promocja się skończyła!!!! No ale to przecież chodzi tylko o potwierdzenie moich danych, nie??? Więc nie wiem w czym problem:/

Share this post


Link to post
Share on other sites

W liście był kod aktywacyjny - ale Ci go nie podam :unsure:

Podejdź na adres na który poszło - może list tam mają. Albo na pocztę.

I zmień sobie później dane w panelu żeby były właściwe we Whois.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no właśnie na chwilę obecną iść nie mogę:/ ja nie wiem co to za problem dla nich wygenerować ponownie ten link albo żebym potwierdził moje dane np skanem dowodu:/ wkurzony jestem strasznie bo gdy pytałem parę dni temu czy wysłali to dostałem odp żeby się nie martwić bo domeny zostaną zarejestrowane 1. października:/ czy ten list był 'do rąk własnych' lub za potwierdzeniem odbioru? bo może wraca do Francji właśnie:/ czekam ciągle na odp od Pani Aleksandry K z supportu....

 

PS.a kody aktywacyjne są różne? bo w ostateczności może będę mógł liczyć na pomoc tutaj - domeny mi wygasają w poniedziałek:/

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie - wszystko uczciwie, ale dopiero dziś zauważyłem, że zamiast wpisać 68 wpisałem 69 :/ i mi teraz odpisuje Pani Aleksandra że promocja się skończyła - no ale przecież ja wziąłem udział w promocji przed jej zakończeniem, tylko że nie odstałem od tej pory listu! No a ponadto pan Daniel Włodarczyk, gdy zadałem pytanie ponad tydzień temu, jak tam sprawa z moimi domenami i czy list został do mnie wysłany, odpisał, że wszystko nastąpi z dniem 1. października i że moje domeny zostaną bezproblemowo zarejestrowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witamy,

 

W ramach promocji â??Domeny .pl za 0 PLNâ?? złożyli Państwo zamówienie

XXXXXXXX.

Zamówienia były realizowane w oparciu o podwójną weryfikację: poprzez kod

przesłany wiadomością SMS oraz kod przesłany pocztą tradycyjną. W przypadku

złożonego przez Państwa zamówienia nie zostały na czas dopełnione wszystkie

założenia promocji dotyczące weryfikacji, dlatego też zamówienie nie

zostanie zrealizowane.

 

Z poważaniem,

Ekipa OVH.pl

 

 

SMS, Poczta Tradycyjna, Dowód Osobisty. I co jeszcze? Po przesłaniu dowodu pewno chcieli by numer karty wraz z csv.

 

Moim zdaniem jedna z najgorszych promocji ;/

 

To wszystko nie jest warte 100 domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale przecież nigdzie nie było wspomniane ile jest czasu na podanie kodu aktywacyjnego wysłanego pocztą, no nie? więc na co oni się powołują? mniemam że wkrótce dostanę podobną wiadomość - ale im nie popuszczę jeśli tak się stanie, gdyż support udzielił mi błędnych informacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaczynam być zniesmaczony tą promocją.

 

Promocja się skonczyla, a ja:

 

- Listu nie otrzymałem - rozpłynął się

 

- Zweryfikowany ponoć nie jestem pomimo, że jestem k...a klientem tego OVH-szmelcu od długiego już czasu

 

- SMSów nie wysłałem, bo po jakiego kija, skoro ci co mają karty pre-paid to i tak sie nie rejestruja,wiec adresu nijak nie zweryfikujesz w ten sposob, nie w Polsce (można było wysłać skan dowodu osobistego, ale jak ktos zakladal konta na bacie, dziadka i wujka, to mogl teoretycznie tez ich dowody powysylac)

 

W Niemczech taka SMSowa weryfikacja jest OK, bo tutaj każdy kupując jakąkolwiek kartę jest rejestrowany i można na miejscu odpytać baze danych sprawdzając adres zamieszkania delikwenta

 

- No i domen nie mam...

 

- Ba, nie mam nawet żadnego echa, żadnej odpowiedzi, dlaczego tak.. nic... zupełnie jak w śnie Kononowicza, "żeby niczego nie było"

 

Coś czuję, ze niedługo zacznie się mega transfer wszystkich moich domen (a do tej pory, nawet na tym forum zawsze pisałem, miałem inne zdanie o firmie OVH).

 

No i kij też z tym,. że 90% moich domen to nindże pierwszego gatunku, ale mialem kilka na różne projekty, no i trzeba bedzie teraz pojedynczo oplacac i tracic czas...

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie wiem czemu ale ja nie dostałem info że mogę się zweryfikować smsem:O

 

Pociesz się, bo ja się póki co tym pocieszam, że nie znalazłem moich pomysłów na mapadomen.pl zupełnie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×