Jump to content
korneliusz.com

Możecie mi mówić tato:)

Recommended Posts

Dziękuję bardzo wszystkim!

Aż Ci jednego warna zdejmę z tej okazji.

Jeszcze trzy córy i będziesz miał czyste konto! ;)

Prędzej zarobię nowe. ;)

a sylyx.pl spada :P graty

Zobaczymy kto się połakomi na tę wspaniałą domenę premium. :lol:

ot: zakladac opcje na domeny sylyxa, bo nie bedzie mial czasu nad tym panowac ;)

Prędzej musiał byś mnie zabić albo zamknąć na rok w jakiejś ciemnej piwnicy, żeby się dorobić. :P

Moje gratulacje.

Czy za becikowe też dokupisz domen ? :P

Wolę nie tracić czasu na latanie za jałmużną. Lepiej wykorzystać ten czas na zarabianie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i prawidłowo.

 

Reszta też brać się do roboty, a nie tylko opcje i aukcje wam w głowach. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i teraz chłopaki hurtem się rzucą na swoje kobietki, żeby tylko zarobić becikowym na kilka przedłużeń ;-)

 

1136903737.jpg

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczere gratulacje, co trzy głowy, to nie dwie!

Ja w sierpniu planuję ożenek, a zaraz po tym rozpoczynam intensywne prace nad potomkiem! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Troszkę mnie nie było, ale mam córkę. ;) 4kg i 53,5cm. Imienia niech nie zdradzają Ci co znają, gdyż nie mam jeszcze domeny. ;)

 

Gratulacje. Córka ;) faaajnie.

Pewnie pierwsze słowo którego się nauczy to nie będzie Mama, Tata tylko Domena. Bo SYLYX.COM nieprędko powie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje. Córka ;) faaajnie.

Pewnie pierwsze słowo którego się nauczy to nie będzie Mama, Tata tylko Domena. Bo SYLYX.COM nieprędko powie.

 

z syryx.com byłoby gorzej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Troszkę mnie nie było, ale mam córkę. :D 4kg i 53,5cm. Imienia niech nie zdradzają Ci co znają, gdyż nie mam jeszcze domeny. :lol:

Wracam do tematu bo znalazłem :D

Imię mozesz już powiedzieć?

I napisz czy wszystko ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×