Jump to content
rok1978

sunshine.pl

Recommended Posts

Bardzo fajna, sunshine dobrze mi się kojarzy :)

 

Uprzedziłeś mnie z opcją kilka minut :-) Jak już pisałem, z tego garnuszka ostała mi się jeno soundsystem*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
no, z tego garnuszka :>

a teraz jakis angol mi męczy o nią bułe na sedo heh

No to ciśnij :) Przy okazji daj mu znać o mojej :-)

 

Fajnie to wygląda:

 

Visitors to this Sedo offer page:

1 (previous 31 days)

 

Previous offers for this domain:

3

Share this post


Link to post
Share on other sites
sunshine - blask słońca; światło słoneczne, radość

 

Bardzo pozytywna domenka, może mieć wiele zastosowań, jak i służyć do wykreowania ciekawej marki. Nie ma co popuszczać angolowi, myślę, że trzeba albo go wycyckać do ostatniego funciora albo zostawić ją w Polsce. ;)

 

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=su...&lr=lang_pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo tego, że na forum jest wielu przeciwników angielskich słów z końcówką .pl, mi ta domena podoba się.

BTW: Oto klasyk Westbama o tym samym tytule: Westbam - Sunshine

 

P.S. Powodzenia w negocjacjach. Trzymam kciuki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW: Oto klasyk Westbama o tym samym tytule: (...)

 

Pojęcie "klasyk" strasznie się zdewaluowało, widzę :-(

A domena fajna, poniżej 1k funtów nie sprzedawaj :-) Powo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co jest nie tak z okresleniem tego numeru jako klasyk?. ;)

 

No cóż, gdybyś podał jakiś tytuł Deep Purple czy Pink Floyd to bym to zrozumiał, ale.. Westbam :) Co to w ogóle jest?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
No cóż, gdybyś podał jakiś tytuł Deep Purple czy Pink Floyd to bym to zrozumiał, ale.. Westbam :) Co to w ogóle jest?

 

 

To sa klasyki wg.Ciebie a wg.innych to moze byc zupelnie z innej beczki.Inna sprawa ze ktos kto interesuje sie szeroka pojeta muzyka musi wiedziec kto to ejst Westbam. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To sa klasyki wg.Ciebie a wg.innych to moze byc zupelnie z innej beczki.Inna sprawa ze ktos kto interesuje sie szeroka pojeta muzyka (..)

 

No właśnie - muzyką. Mówienie o tym czymś co robi ten Westbam jako o muzyce byłoby błędem rzeczowym. Ale nie róbmy tu OT.

 

@rok: jak tam negocjacje, lepiej powiedz :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi jakos domena kojarzy sie, z turystyka i podrozami... plaza slonce swieci... ale Westbama tez znam ;-)

 

@rok: jak tam negocjacje, lepiej powiedz :-)

 

slabo, chyba nie maja pokemonow ;-)

Final offer: 400 Euro.

Co myslicie?

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym się wcześniej zorientował po co firmie Betonox Posadzki Przemysłowe SA domena .com.pl . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chce kupić jakieś młode biuro podróży, to możesz próbować sprzedać trochę taniej niż tradycyjnie oczekujesz, zakładając jednocześnie opcję na nią.

Niektóre biura podróży nie wytrzymują konkurencji z dużymi graczami; życzę wszystkim dobrze ale może powróci po roku do Ciebie ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle Kangur można na Ciebie liczyć - dzięki za podpowiedź ;-)

W ciągu roku mam na nią 4 ofertę od tego samego podmiotu. W tym czasie podnieśli swoją propozycję o 50%.

Bardziej mnie martwi, że nie ma zainteresowania wśród innych podmiotów (w sumie jednak w dość długim czasie). Stąd moje wątpliwości i rozważania o sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardziej mnie martwi, że nie ma zainteresowania wśród innych podmiotów

Szczerze pisząc nie jestem szczególnie zaskoczony brakiem tłumu chętnych bo nawet jeśli ktoś chce mieć ten wyraz w swojej nazwie, to w sposób dosyć naturalny może dołożyć drugi, który może być dobrym uzupełnieniem tego pierwszego.

Poza tym jeśli to nowy brand , to ma do wyboru znalezienie określenia angielskiego lub polskiego.

W języku polskim można użyć nazwy sloneczne.pl a można równie dobrze ( a czasami i lepiej ) wykorzystać poszerzoną frazę, np. Słoneczne Wzgórza, Słoneczne apartamenty, Kolektory słoneczne czy Słoneczne wakacje.

 

Widzę, że opcja już założona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×