Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Po co muzułmanom wypowiedzenie wojny Europie jak można osiągnąć swoje cele bez oddania jednego strzału.

Bo chyba nit nie wierzy że wśród tych tysięcy luda wszyscy to chrześcijanie...

Tam już dawno chrześcijan nie ma. Ci co mieli zwiać zwiali w pierwszej kolejności.

Śmieszy mnie nawoływanie kościoła katolickiego do pomocy i przyjmowania uchodźców.

Dzisiaj nawet wdałem się w dyskusję z jednym klechą na ten temat. Niepotrzebnie zresztą bo tylko czas straciłem.

Na moją propozycję iż wezmę pod dach rodzinę syryjską o ile on zorganizuje im byt od strony finansowej usłyszałem odpowiedź że kościół się tym nie zajmuje.

No to mu mówię że chyba czas aby się tym zajmować zaczął skoro tak nawołuje do miłosierdzia a nie odwalać robotę cudzymi rękoma. Coś tam burknął pod nosem i poszedł do swych owieczek...

;)

 

Moim zadaniem jeśli tej sytuacji się nie opanuje w najbliższym czasie to zalew uchodźstwa dopiero nas czeka. Bo uchodźcy z Syrii to pikuś...Na kontynencie afrykańskim jest dużo więcej luda chcących się przeprowadzić w bardziej sprzyjający klimat.

Dzisiaj Syria, jutro Egipt a pojutrze reszta kontynentu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćwok Duda zaprasza:

 

8816_4626_520.jpeg

No właśnie, że tak skromnie zapytam czy ten zalew imigrantów nie jest spowodowany czasem ostatnimi(nie licząc Haiti) pozycjami z tej listy, czyli w skrócie działalnością żydo-amerykańskich bandytów i ich sługusów typu Polska? Można to również przedstawić w ten sposób:

capitalist_system_pyramid_war19oct10.jpe

 

 

:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imigranci a manipulacja obrazem. Pokazywane ponoć w TVN i innych polskich stacjach.

Pokazywane, po wycince początku akcji, a na początku, przybysz (rzecz dzieje się na Węgrzech) rzuca żonę i dzieciaka na torowisko. I zaraz następuje pozostała część cyrku.

 

https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xlf1/v/t42.1790-2/11970726_1897415903816298_314317011_n.mp4?efg=eyJybHIiOjg4MiwicmxhIjo5NzB9&rl=882&vabr=490&oh=4eb6a07abd9cc3a323d20f0bd344e369&oe=55EA391E

Share this post


Link to post
Share on other sites

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów...

Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę...

Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz...

Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj?

Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać?

Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę...

Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech?

Czułem się przez chwilę jak na wojnie...

Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie...

 

Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy.

Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch.

Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby.

I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów?

Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni... Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży.

My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo.

Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy.

Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać,

I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem...

Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali...

Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli.

Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem...

Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku...

Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają!

W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi...

Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.

https://www.facebook.com/kamil.bulonis/posts/10153602955940818

 

http://pikio.pl/wstrzasajaca-relacja-polskiego-podroznika-z-ataku-imigrantow-rzucali-gownm-pluli/

 

edit:

 

W Stargadzie Szczecińskim w tajemnicy jest budowany obóz dla ...uchodźców

http://www.info.stargard.pl/forum/index.php?A=4&nr_tematu=18781

Edited by epson
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie po przeczytaniu tej Twojej relacji nasuwa mi się jedno: gdzie służby? Gdzie policja (może wojsko?), straż jakakolwiek do ochrony obywateli, turystów, podróżnych? Była jakaś? Jeżeli tak to czemu brak reakcji. Jeżeli nie było - co my mamy z tej UE? Przecież to się w głowie nie mieści co się dzieje. Zastanawiam się jak to się skończy jak masa tych bandytów zaleje pół Europy. Chcą do Niemiec - naszego sąsiada. Blisko do nas będą mieli gdyby jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności okazało się, że cała ta "Akcja Imigracyjna" została skrzętnie zaplanowana przez przywódców Państwa Islamskiego a 99% z tych "uchodźców" to żołnierze na ich rozkazach. Dostarczyć trzeba tylko broń. A może jeszcze prościej - zdobyć ją na terenie Państwa w którym aktualnie się przebywa. W masie siła.

Jak do tej masy dodamy jeszcze zaskoczenie to byłoby "ciekawie" w Europie. Tak tylko sobie pomyślałem, nie jestem jakimś wyznawcą teorii spiskowych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podział już zapadł: Niemcy, UK i Francja, a szczególnie Niemcy otrzymują imigrantów z Syrii, czyli bogatszą klasę przynajmniej średnią (bo kto był w stanie wydać 10-20 tys. EUR za szmuglowanie i bilety?), wykształconą i chcącą pracować, któa za parę lat będzie płatnikiem netto do budżetu na emeryturę Hansów i Helmutów i Helg. . Resztę, zwłaszcza z Erytrei (średnia 4,17 dziecka na kobietę) i dalszej Afryki otrzymują pozostałe kraje. Wiadomo dlaczego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów...

Twoja relacja (zakładam, że to twoja relacja) jest ciekawa, ale gdybym był wydawcą portalu informacyjnego, nie pozwoliłbym sobie na opublikowanie tych rewelacji dopóki informacje nie byłyby zweryfikowane. Rozumiem, że walka o życie z hordą "imigrantów" sprawiła, że nie ma żadnych nagrań (foto, wideo). A byli jacyś inni uczestnicy "wycieczki"? Tak czy owak materiał byłby zakwalifikowany jako "wątpliwy".

 

Jak widać jednak niektóre pół-śnięte rybki łyknęły przynętę: Niezalezna.pl (ściek medialny), Fronda.pl (portal promujący katoszariat), Euroislam.pl (portal związany z Miriam Shaded z szemranej Fundacji Elstera), Pikio.pl (jakiś oszołomski wypierd medialny), Demotywatory.pl (praranienormalny zapełniacz czasu większości niemyślących Polaków) - cyzli te pseudomedia, gdzie usługi dziennikarstwopodobne są na poziomie szamba i walczą one o każdy zestaw gów..o-lajków i lajkoklików jak o powietrze.

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie po przeczytaniu tej Twojej relacji

 

 

Twoja relacja (zakładam, że to twoja relacja)

Przepraszam, jeśli wprowadziłem Was w błąd. To nie jest moja relacja.

Nie odznaczyłem tekstu jako cytat.

 

Co jednak nie zmienia faktu, iż nic się nie dzieje i powyższy cytat nie jest wiarygodny.

 

Zresztą jak co komu pasuje, to może takie cudeńka oglądać

https://www.youtube.com/watch?v=W1axQH00Uow

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Komorowski pewnie już by szykował ordery :P

 

Jarosław Gowin: Polska jest dostatecznie zamożna, by przyjąć nawet 15 tys. uchodźców

 

 

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-jaroslaw-gowin-polska-jest-dostatecznie-zamozna-by-przyjac-n,nId,1880491

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie problem przynajmniej jednej rodziny imigrantów zostanie rozwiązany. Dziś niejaki Wałęsa zadeklarował się, że może przyjąć rodzinę imigrantów pod swój dach, choć zastrzegł że musi to jeszcze przedyskutować z żoną. Mam nadzieję, że dołożą mu jeszcze ze czterech Ukraińców i dwóch Czeczenów, ci nawet nie potrzebują specjalnego wsparcia, zaraz znajdą sobie pracę np. przy wymuszaniu haraczy.

 

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/walesa-przyjmie-uchodzcow-do-swojego-domu,575033.html

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komorowski pewnie już by szykował ordery :P

Taaaaaa, i postawiłby pomnik "uchodźcy wyklętego" ;-P

 

 

 

.. Dziś niejaki Wałęsa zadeklarował się, że może przyjąć rodzinę imigrantów pod swój dach,

 

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/walesa-przyjmie-uchodzcow-do-swojego-domu,575033.html

Wałęsa zawsze chlapnie coś z ... tyłka. Generalnie musi tak mówić i wie, że nie ponosi za to żadnych konsekwencji.

 

 

Wrócę jeszcze do tego filmiku z "Welcome to Germany"

Spójrzcie - wszyscy dobrze ubrani, zadbani, ogoleni, przystrzyżone brody, mimo kilkutygodniowej tułaczki, uśmiechnięci, wypoczęci ale... jakoś mało tobołków mają przy sobie.

A na zakończenie filmu jegomość z dotykiem w ręku ( ciekawe czy wykupił pakiet roamingowy do afryki)

Zastanawia mnie, kto to wszystko ustawił? hmm

 

https://www.youtube.com/watch?v=W1axQH00Uow

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrócę jeszcze do tego filmiku z "Welcome to Germany"

Spójrzcie - wszyscy dobrze ubrani, zadbani, ogoleni, przystrzyżone brody, mimo kilkutygodniowej tułaczki, uśmiechnięci, wypoczęci ale... jakoś mało tobołków mają przy sobie.

A na zakończenie filmu jegomość z dotykiem w ręku ( ciekawe czy wykupił pakiet roamingowy do afryki)

Zastanawia mnie, kto to wszystko ustawił? hmm

No niesamowite, @epson odkrył, że ludzie w innych częściach świata również mogą sobie pozwolić na komórki i markowe ciuchy (w końcu sami nam takie szyją w fabryka, co nie?) oraz że myją sobie włosy, pachy i dupy. Niesamowite! Przecież typowy polski zaściankowy patriota wie, że "Arabusy" zwani czasem przez nich "Arajebusami" to tylko wielbłądy poganiają na pustyni, a typowa rodzinka wygląda tak (bo taki obrazek przekazują książki szkolne redagowane przy pomocy biskupów katolyckich):

beduin-bedouin-camel-racing-nile.jpg

 

No gdzie też oni k...a przechowują te maszty antenowe dla sieci GSM? Jutro @epson odkryje, że na pewno w garbach tych wielbłądów! No bo przecież oprócz nich to jeno piach mają wszędzie...

 

Typowy syndrom zaściankowego myślenia.

 

Ja tam nie wiem @epson, czy kiedykolwiek zaraziłeś się strasznych wirusem przebywania z ludźmi z innych nacji i kultur, czy nie. Ja na przykład ostatnio pracowałem z Irańczykami, którzy przybyli do Polski. No łeb co prawda mają zryty, no bo wierzą w tego swojego Allachoniko-Mzimu, no ale poza tym to normalni ludzie ubrani w takie same dżinsy ( naprawdę, @epson, sam widziałem!), w takie same koszule i buty jak "rdzenni" Wolacy-Rodacy. Aaa, i wiesz co, oni nie wożą w plecakach bomb, uprzedzam być może pierwsze pytanie.

 

Ale masz rację tow. @epson, te markowe ciuchy u niektórych takich (nie wszystkich) nie biorą się znikąd. One biorą się z handlu. Mieszkałem (za granicą) 2 lata przy takim specyficznym parku, gdzie jak przechodziłem jedną stroną ulicy, to zawsze ktoś mi się pytał "wanna grass?" i nie był to ogrodnik z pobliskiego centrum ogrodniczego, tylko jeden czy drugi osobnik o bardzo nie-białym kolorze skóry, który pieniądze ze swojego eko-biznesu lokował w ciuszki louis vuitton i prada i full złota, taki obrotny był. No tak to jest, wolny rynek. A nie tam szczyt marzeń Polaków - szmaty z Primarka.

Edited by umberto
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam za zdjęcia zabitych ISISowców, jeśli ktoś sobie nie życzy oglądać takich widoków. Nie mam na to (zdjęcia) wpływu.

 

 

Polecam tekst.

 

http://maciejgnyszka.pl/6-rzeczy-bez-ktorych-nie-mozesz-dyskutowac-o-imigrantach/

 

 

--

 

Jeszcze Ziemkiewicz.

 

http://prostozmostu.net/opinions/bialych-staruchow-obsesja-imigracyjna

 

 

I o Prezydencie Dudzie.

 

http://prawicowyinternet.pl/prezydent-duda-odmawia-niemcom-przyjmowania-imigrantow/

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Czyli powiadacie tow. @yarowa, że to inwazja, taka jak zielonych ludzików na Ukrainie, tak tutaj inwazja śniadych ludzików, tak?

 

Wam, tow. @yarowa, nie przyszło do głowy, że mogą być inne kraje, gdzie ludziom nie w głowie walki ani chęć stania się mięsem armatnim religijnych oszołomów. Sa ludzie, którzy chcą pokoju i spokoju i chcą wyjechać i nawet choć czują przywiązanie do kraju i swego kręgu kulturowego i mienią się patriotami (choć wg mnie patriotyzm jest sztucznym pojęciem), to nie chcą walczyć i mają ku temu prawo. Nawet jeśli są mężczyznami w wieku poborowym. Wam tylko w głowie wojsko, obrona, broń, strzelanie, kasztanka i szabelka. Czemu nie pojedziecie na prawdziwą wojnę, skoro wam życie niemiłe? Ja tego nie przeżyłem (na szczęście) i wy też, tow. @yarowa, zakładam, nie przeżyliście, że ktoś do was z karabinu celuje (chyba, że byliście, tow. @yarowa z kumplami na paintballu) i oby tak było dalej. Nie wiem, co wy byście zrobili, tow. @yarowa, gdyby jutro ktoś was napadł. Ja bym zwyczajniej starał się jak najszybciej spyerdalać z tego kraju, znam jęz. angielski i niemiecki, więc zawsze znalazłbym dla siebie jakieś miejsce na Ziemi. Bo nie ma nic cenniejszego nad zycie ludzkie. Martwa kupa mięsa już nic nie zdziała dla siebie, dla innych, będzie jedynie pożywką dla much i robactwa. Zawsze jednak są słabsze jednostki, które takiej szansy mieć nie będą i zginą, bo ktoś im wpoi, że muszą walczyć za jakieś Mzimu. I tak jest w Syrii. Wy natomiast, tow. @yarowa, wszystkich o śniadej barwie skóry traktujecie tak samo, czyli jak bydło, jak wasz guru z muchą, bo wy nie boicie się ich, wy boicie się samego siebie, strachu przed nieznanym! Ale wasz mózg pracuje prawidłowo, on tworzy sobie obraz zastępczy, skoro prawdziwy obraz nie jest dostępny (czyli wspomnienia ze spotkań z ludźmi innych kultur, jak mniemam), tylko że ten obraz jest zafałszowany. To jest przypadłośc znana psychologom od dawien dawna. No a wiemy to dzięki osiągnięciom racjonalizmu, pojęcia wam nieznanego .

Tow. @yarowa, wy zamiast skupiać się na szerzeniu antyimigranckiej propagandy, powinniście napisać ładny liścik do prezydenta USA i Rosji, z prośbą o przyjęcie imigrantów jako kraje, które wywołały rozpierduchę np. w Syrii. Polska współuczestniczyła w bandyckim napadzie na Irak i Afganistan, dzięki czemu ludzie muszą teraz uciekać z tych krajów. Więc stosowny liscik do możnych tej teoretycznej krainy również byłby wskazany.

Z innej beczki, moim marzeniem jest, aby świat był pozbawiony religii, gdyż jak widzimy, ludzie mordują się głównie z powodu wiary w cuda-wianki zwane Mzimu (plus różnych ideologii) - to główny obraz. W tle, wiadomo, ropa, bogactwa naturalne i ci, którzy chcą je zdobyć, mówiąc tym słabszym jednostkom, żeby się zabijały w imię jakichś tam Mzimów. No ale nie można za dużo wymagać, prawda. najlepiej być dobrym człowiekiem. Podobno chrześcijanie to dobrzy ludzie i miłość bliźniego mają wpisaną w swój dekalog przekonań. Podobno. To prawda?

 

PS. O, patrzcie, tow. @yarowa, właśnie kiedy nacisnąłem enter, na gazeta.pl ukazał się artykuł rozwiewający wasze troski o samsungi i apple uchodźców. Ja wiem, że to dla was reżimowa gazeta, nie musicie czytać, co tam jest napisane, nie wymagam tego. Pamiętajcie jednak, tow. @yarowa, jak wyjeżdżacie do UK czy USA nawet na business trip, to jesteście tylko bidnymi Polaczkami, tacy hamerykanie pomyślą sobie: oni domy mają! U nich drzewa rosną! Jaaa pierdykam, smartfony od Steve'a Jobsa też mają! A tacy żule i pijaki oni... Pewnie ukradli. No i na co im te gadżety? prawda? O was też tak ktoś pomyśli. To miłe, nie?

gazeta.png

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli powiadacie tow. @yarowa,[ ...]

 

Zauważyłem wpis, ponieważ znowu przywołałeś to, co zalinkowałem.

 

To silniejsze od ciebie, prawda? :D

 

Twoje założenia są wzięte z czapy. Nabity pistolet amunicją ostrą, przystawił do mojej głowy niezbyt przyjazny mi osobnik. Sytuacja prawdopodobnie taka, z której ty na moim miejscu nie wyszedłbyś żywy.

 

I to tyle, ile w odpowiedzi chcę poświęcić komuś, kto w moich oczach jest co prawda nieszczęśliwym człowiekiem, ale przy tym zwykłym internetowym trollem.

 

Bez odbioru. Dla mnie jesteś przeźroczysty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na przykład ostatnio pracowałem z Irańczykami, którzy przybyli do Polski. No łeb co prawda mają zryty, no bo wierzą w tego swojego Allachoniko-Mzimu, no ale poza tym to normalni ludzie ubrani w takie same dżinsy

Na zewnątrz może i są normalni, jednak w środku ...

islamska-inwazja-na-europc499.jpg?w=792

Biedny ten Samuel Nahmed. Nikt go nie rozumie, a on przecież miał prawo zabić

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1096134447072160&id=107300489288899

 

 

 

Co jak co, jednak Szwecja to jest piękny kraj - http://www.fakt.pl/wydarzenia/somalijczyk-zgwalcil-12-letnia-szwedke-dostal-niski-wyrok-,artykuly,561166.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zewnątrz może i są normalni, jednak w środku ...

Bardzo piękny przykład... pokazujący jak bardzo można mieć wyprany mózg.

 

 

Czyli wszyscy imigranci to będą mordercy małych 10-letnich dziewczynek, tak?

 

 

Czyli jak wyślę zapytanie do bazy danych o mężczyznę w średnim wieku, rasy kaukaskiej, z brodą, o piwnym kolorze oczu to prawdopodobieństwo, że zwróci mi rekordy morderców jest znikome, prawda? Czyli dysponujesz danymi, że 99,9% morderców to imigranci, tak?

 

No co za p...na patologia ci imigranci!

 

imig_1.png

 

czy Korwin już wie o tych śmieciach?

 

 

 

Lubisz manipulować faktami, co? Bo wiesz, że większość społeczeństwa nie zda prostego testu z logiki, prawda? I podąży za takim prostolinijnym tokiem myślenia. I tylko o to w tym chodzi. Żeby zrównać: każdy muzułmanin = terrorysta. Imigrant = obcy śmieć.

 

Gratuluję, na pewno swoim dzieciom przekażesz ten obywatelski sposób wychowania.

Twoje założenia są wzięte z czapy. Nabity pistolet amunicją ostrą, przystawił do mojej głowy niezbyt przyjazny mi osobnik. Sytuacja prawdopodobnie taka, z której ty na moim miejscu nie wyszedłbyś żywy.

Tow. @yarowa, ale nie ma się co zbyt mocno spinać, gdy bąk mało śmierdzi. Czy tenże osobnik, który przystawił lufę to było Boko haram, Syryjski uchodźca, A może tylko Czeczen od handlu dragami, albo nielubiany kolega-kibic Cracovii?

 

Ja, tow. @yarowa, miałem na myśli nie napad rabunkowy, tylko gdyby ktoś jutro zapukał do waszego okienka o 6:00 rano i po rosyjsku oznajmił, że od dziś to tylko po rosyjsku wolno mówić i myśleć.

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie decyzja jest prosta... Wystarczy, żeby 1 na 100 normalnych uchodźców okazał się terrorystą to zdecydowanie warto zatopić całą łódź. Uchodźcy uchodźcami, ale jestem przekonany, że w tłum wtapiają się terroryści i ta cała migracja to dla nich idealna okazja. Zresztą mam nadzieję, że wszyscy spokojnie dotrą do upragnionych Niemiec. Za tym narodem nie przepadam z oczywistych względów i nie będę żałował jak wkrótce zacznie wybuchać bombka za bombką.

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×