Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

 

Ciekawe. Nie wiedziałem, że już trzeba takie wnioski składać i one są gdzieś tam zatwierdzane (i że nawet mogą być odrzucane).

 

To po tym traktacie lizbońskim to ciut za mało suwerenności zostało, jeśli nie można łatwo wystąpić - jeszcze z dwa takie traktaty, gdzie kto nie będzie wiedział, co naprawdę podpisuje i Unia zamieni się w jakiś nowoczesny twór przypominający ZSRR, a wspólnota w aneksję. ;)

 

Dlatego ja jestem jednak raczej przeciwnikiem UE, patrząc w jaką stronę to biegnie, nawet mimo korzyści - w historii było przecież mnóstwo traktatów, sojuszów, unii i zawsze to było przy zachowaniu dużej odrębności i przeważnie dużej suwerenności (EWG, które było zaczątkiem UE też takie było u początków), a teraz ta przewaga prawa unijnego (gdzie "powiadamiają", że coś ustalone, a nie pytają o zgodę) nad prawami państw, a nawet często logiką bywa czasem naprawdę przerażająca.

 

Czesi są bystrzejsi:

 

Petr Neczas powiedział, że Czesi nie są tak bogaci, aby płacić długi za innych.

http://waluty.onet.pl/premier-czech-strefa...11,1,news-detal

 

Mądry człowiek.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marsz Niepodległości wzbudził ... przerażenie. Wzbudził przerażenie wielkością, powagą i odpowiedzialnością. Kosmopolityczni tymczasowi "władcy" Polski dostali pierwszy ostrzegawczy strzał prosto między oczy. Mimo całej manipulacji, wysiłków medialnych i nagonki przyszły dziesiątki tysięcy ludzi. Co gorsza dla Totalitarystów w ogromnej większości uczestnicy Marszu byli ... MŁODZI.

 

http://4wladza.nowyekran.pl/post/37163,now...zial-polityczny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sensacyjny film. Chcą odwołania Laty!

http://euro2012.wp.pl/title,Lato-bije-sie-...,wiadomosc.html

 

nareszcie, może ktoś ruszy ten syf

 

---------------------------------------------------

 

a Jarek chce przywrócenia kary śmierci.... :)

http://wiadomosci.wp.pl/title,Kara-smierci...ml?ticaid=1d71e

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='megalgal' date='pią, 25 lis 11' post='459491']

Sensacyjny film. Chcą odwołania Laty!

http://euro2012.wp.pl/title,Lato-bije-sie-...,wiadomosc.html

 

nareszcie, może ktoś ruszy ten syf

 

Rozmienił się - nomen omen - na drobne :) nawet jeśli materiał okazałby się np. nieprawdziwy ...

Rozmienił zresztą już dawno, wizerunek jednego z najwspanialszych napastników w historii piłki nożnej.

Oprócz medali, król strzelców Mundialu ...

 

I być może to Pani Mucha pokaże, że ma jaja [proszę tego określenia nie brać dosłownie - nikt przecież w taki obraz nie uwierzy :)].

 

---------------------------------------------------

 

a Jarek chce przywrócenia kary śmierci.... :)

http://wiadomosci.wp.pl/title,Kara-smierci...ml?ticaid=1d71e

 

 

Jeślibyśmy zapytali polityków prawicowych [JK raczej nie uważam za polityka prawicowego] o tę kwestię, to JK niczego niezwykłego nie chce.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sensacyjny film. Chcą odwołania Laty!

http://euro2012.wp.pl/title,Lato-bije-sie-...,wiadomosc.html

 

nareszcie, może ktoś ruszy ten syf

.. to nie jest tak jakby wydawać się miało.

Na Lato jest "zlecenie".

Oczywiście nie bronię jegomościa i jego kompanów, bo święci nie są. Ale coś mi tu prowokacją zalatuje. Najpierw te orzełki a raczej ich brak... bieganina za Latą przez dziennikarzy i dyskredytowanie go.. a teraz te głosowe nagranie... do końca nie wiadomo kogo tam słychać (a w to nagranie każdy uwierzy.. jak kiedyś w bin-ladena... skoro mówią że, to on to on.). Tylko po co Platformie PZPN?. ..przed euro sporo kasy będzie w obiegu, oj sporo. Jak widać nie dla gangu Laty.

(zawsze jest tak.. że jeśli w mediach kogoś winą obarczają... to znaczy że, prawdziwi winni są po innej stronie... a tu tylko kozioł ofiarny ...który przed kamerą ma białą protezą świecić. )

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. to nie jest tak jakby wydawać się miało.

Na Lato jest "zlecenie".

Oczywiście nie bronię jegomościa i jego kompanów, bo święci nie są. Ale coś mi tu prowokacją zalatuje. Najpierw te orzełki a raczej ich brak... bieganina za Latą przez dziennikarzy i dyskredytowanie go.. a teraz te głosowe nagranie... do końca nie wiadomo kogo tam słychać (a w to nagranie każdy uwierzy.. jak kiedyś w bin-ladena... skoro mówią że, to on to on.). Tylko po co Platformie PZPN?. ..przed euro sporo kasy będzie w obiegu, oj sporo. Jak widać nie dla gangu Laty.

(zawsze jest tak.. że jeśli w mediach kogoś winą obarczają... to znaczy że, prawdziwi winni są po innej stronie... a tu tylko kozioł ofiarny ...który przed kamerą ma białą protezą świecić. )

Tusk robi porządek powoli i systematycznie i odwraca uwagę od ważnych spraw :))Poprostu ma facet strategie jak zajac społeczeństwo :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tusk robi porządek powoli i systematycznie i odwraca uwagę od ważnych spraw :))Poprostu ma facet strategie jak zajac społeczeństwo :))

...owszem. To między innymi też :D

 

 

edit:

 

 

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
<br />.. to nie jest tak jakby wydawać się miało. <br />Na Lato jest "zlecenie". <br />...
<br /><br /><br />

Pod tym kątem nie patrzalem na ta sprawe. Cos w tym jest, co napisales.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tusk robi porządek powoli i systematycznie i odwraca uwagę od ważnych spraw :))Poprostu ma facet strategie jak zajac społeczeństwo :))

A ja myślę ze to pomysł Jarka.

 

Wkopał Latę, żeby Polacy pomyśleli że to nowy plan Tusk'a.

Sarenka się nabrał, Epson i Empireus w sumie też, więc plan działa.

Polska prawica rządzi.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites
<br /><br /><br />

Pod tym kątem nie patrzalem na ta sprawe. Cos w tym jest, co napisales.

Data na filmiku jest z 14 stycznia 2010 :)

 

A ja myślę ze to pomysł Jarka.

 

Wkopał Latę, żeby Polacy pomyśleli że to nowy plan Tusk'a.

Sarenka się nabrał, Epson i Empireus w sumie też, więc plan działa.

Polska prawica rządzi.

Być może i ta opcja jest prawdziwa. Nie neguję tego.

(zwłaszcza gdy pisze o tym lewica to wiarygodność jest wręcz wiarygodna :) a może to Wasza sprawka? hmmm)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Być może i ta opcja jest prawdziwa. Nie neguję tego.

(zwłaszcza gdy pisze o tym lewica to wiarygodność jest wręcz wiarygodna :) a może to Wasza sprawka? hmmm)

 

Ja wiem że jak kogoś się nie lubi to mu się przypisuję całe zło świata. Ale jak słysze teskty że stoi za tym PO, to się zastanawiam czy jesteście zdrowi na umyślę:)(bez urazy).

Nie dość że walka z PZPN to bardzo ryzykowna zabawa(bo jak dotąd wszyscy polegli), to, co ważniejsze, wywalając Latę, Kręcine i reszta betonu przysłużyli by się polskiej piłce jak mało kto. I myślę że 90% polskiego społeczeństwa myśli podobnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sensacyjny film. Chcą odwołania Laty!

http://euro2012.wp.pl/title,Lato-bije-sie-...,wiadomosc.html

 

nareszcie, może ktoś ruszy ten syf

Warto zaznaczyć jaka była kolejność zdarzeń, nagrania pochodzą od jednego z działaczy PZPN-u, który udostępnił je mediom, a jako pierwszy ujawnił NowyEkran.pl, czyli portal wybitnie anty-mainstreamowy. W takiej sytuacji, kiedy nie dało się zamieść sprawy pod dywan, a premier Tusk nie miał przygotowanej żadnej zasłony dymnej, reżim musiał interweniować. W mediach głównego nurtu oczywiście odtrąbiono wielki sukces pani minister sportu i czegoś tam.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warto zaznaczyć jaka była kolejność zdarzeń, nagrania pochodzą od jednego z działaczy PZPN-u [...]

 

widzialem tez dziś wypowiedż działacza, że Lato zrobił sobie z pzpn prywatny folwark - czytaj: "nie chcial sie dzielić kasą"

i tyle mi wystarczy, co tu dużo gadać...

do tego sprawa orzełka i Lato ugotowany

 

teraz poprostu zmienią sie osoby na stanowiskach a gnój pozostanie ten sam tylko w innym wydaniu

 

jak widze wypowiedzi Grzegorza L. to mam ochotę tylko na jedno - przywalić mu w ten prostacki nienażarty buracki ryj

 

 

PS:

będą kolejne nagrania :)

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-tuta...f-fm,nId,388651

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja myślę ze to pomysł Jarka.

 

Wkopał Latę, żeby Polacy pomyśleli że to nowy plan Tusk'a.

Sarenka się nabrał, Epson i Empireus w sumie też, więc plan działa.

Polska prawica rządzi.

czy tu siedzą sami faceci :)) Jeżeli już to Sarenka się nabrała:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetnie w prostych slowach powiedziane

 

-----------------------

 

próby wplywu na pieniądz:

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/f...we,1728500,4199

Rezerwa Federalna liczy na zażegnanie globalnego kryzysu finansowego poprzez większą dostępność dolara via płynnościowe swapy na amerykańskiej walucie.

tylko ze:

akcja banków centralnych nic nie da. Szefowie banków i państw nie mają bowiem żadnego pomysłu na powszechny kryzys.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premier: do 2015 roku spełnimy kryteria strefy euro

 

http://biznes.onet.pl/reuters-do-konca-201...43,1,news-detal

 

Pytanie tylko - po co się w obecnej sytuacji pchać do strefy euro?

 

I czy do 2015 euro będzie jeszcze istnieć ;)

 

jest rzeczą oczywistą, że Polska przystąpi do strefy euro kiedy będziemy mieli stuprocentową pewność, że to jest strefa zdrowego pieniądza, zdrowych reguł, gdzie już nikt nigdy nikogo nie oszuka na tak duże pieniądze, jak to się działo w ostatnich latach

 

;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Pytanie tylko - po co się w obecnej sytuacji pchać do strefy euro?

 

I czy do 2015 euro będzie jeszcze istnieć ;)

 

 

 

;)

Po to, zeby miec prowizoryczne zludzenie, ze bedzie mogl porzadzic Europa... Przeciez juz widac, ze tworzy sie druga Unia - ta co ma Euro i ta co go nie ma. Polska, bedac w takim "elitarnym" kregu, bedzie prowizorycznie miec wplyw na to, jak ta EU bedzie wygladac. Po nic innego bylo to wystapienie Sikorskiego. Nasi sie juz szykuja i takie przemowy to wazelina, by pozniej dostac jakies cieple posadki. A Polska i tak niebedzie miala nic do gadania. Skorzystaja na tym jednostki przy korycie i byc moze troche gospodarka, ale tylko wtedy, gdy Euro bedzie stabilne.

 

 

Przetrwac przetrwa, bo Niemcy nie pozwola sobie na utrate wplywu na rzadzeniu Europa. Co z reszta wasal (Polska) potwierdzil, ze bez Niemiec i ich przywodztwa, Europa nie istnieje... Caly ekonomiczny swiat wzial sobie jego slowa na serio i teraz jest parcie na Niemcow, by utrzymac ojro za wszelka cene. Ale jak juz to ojro bedzie stabilne i euroland, Niemcy zazadaja zwrotu.

 

Wtedy bedzie ciekawie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tusk powiedział "dość marnowania pieniędzy", tylko do kogo to skierował, skoro sam dotąd zarządzał pieniędzmi i sam je marnował. Czy skoro sam już wie o tym, to nie może przestać ich marnować. Czy po to, by zmniejszyć deficyt budżetowy, musi iść na kolanach do Merkel, by ta go zdzieliła pejczem, i wtedy dopiero przestanie. Po prostu czyste wariactwo, robią dokładnie to, co alkoholicy, leczą się coraz większą dawką alkoholu. Władza w Polsce jest tak głupia, że wpadnie jeszcze razem z Eurolandem do czarnej dziury, z której już wtedy nic nas nie wydostanie, a skończy się jakąś eurorewolucją lub czymś gorszym.

 

Po udzieleniu wywiadu "Rzplitej" JE Radosław Sikorski pojechał do Berlina i w siedzibie DGAP wygłosił mowę, której nie wygłosiliby w Moskwie śp.Gomułka, śp.Gierek ani tym bardziej p.gen.Jaruzelski.

 

Rzut oka na gospodarczą mapę UE na tle gospodarek świata pokazuje, że euro-stany są Czarną Dziurą, są wstydem i hańbą dla Europy - bo nie jest chlubą rozwijać się wolniej niż Białoruś – a najgorzej wypadają te euro-stany, które weszły do €urolandii.

 

I oto, gdy inne euro-stany ogarnia coraz większy kryzys, JE Radosław Sikorski oznajmia, że powinnismy wejść śmiało do Czarnej Dziury i z'integrować się ściślej z tym trupem, jakim jest Unia!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×