Jump to content
mcjacko

dropped

Recommended Posts

Chyba wzrok mi nawala.

Bodajże dwa dni temu sprawdzając aukcje dropped, po raz pierwszy dodałem do obserwowanych jedną domenę.

Konkretnie laski.sex.pl, która miała pierwszą ofertę, a której ja wcześniej nie przedłużyłem.

A teraz za nic nie mogę jej nigdzie znaleźć.

Gdzie szukać aukcje dodane do obserwowanych ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie szukać aukcje dodane do obserwowanych ?

zakladka 'moje domeny' i siodmy link od gory 'moje aukcje'

Share this post


Link to post
Share on other sites
zakladka 'moje domeny' i siodmy link od gory 'moje aukcje'

 

Dzięki ale sprawdzałem już to.

Nie ma tam laski.sex.pl

Chyba poszły się gdzieś zabawić :)

W zakończonych aukcjach też ich nie widzę a przynajmniej jedna oferta była.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powoli zaczynają się oceny aukcji na dropped w porównaniu do allegro, oraz ocena aukcji prywatnych. I trudno nie zauważyć, że pomysł wystawiania aukcji z ceną jak na allegro, a nie wzorowanie się na rozwiązaniach poważnej giełdy jaką jest sedo, to było przyjęcie rozwiązania odpowiedniego dla jednej strony, czyli dla kupujących, których i tak nie ma, i dlatego aukcje w tej formie nie mają szans większego rozwoju. Nie wiem nawet czy ktoś tam zagląda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dropped.pl: można u Ciebie transferować opcję z jednego usera na drugiego (oczywiście wew. dropped.pl) ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powoli zaczynają się oceny aukcji na dropped w porównaniu do allegro, oraz ocena aukcji prywatnych. I trudno nie zauważyć, że pomysł wystawiania aukcji z ceną jak na allegro, a nie wzorowanie się na rozwiązaniach poważnej giełdy jaką jest sedo, to było przyjęcie rozwiązania odpowiedniego dla jednej strony, czyli dla kupujących, których i tak nie ma, i dlatego aukcje w tej formie nie mają szans większego rozwoju. Nie wiem nawet czy ktoś tam zagląda.

 

A masz jakiś pomysł jak temu zapobiec ?

Chyba tylko ręczne sterowanie wchodzi w grę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakby zrobic taki projekt ze ktos zglasza domene do dropped - ona wchodzi na liste wygaslych nastepnego dnia od 0zl i po 14 dniach jest licytowana jak spad - mysle ze by to wypalilo bardziej niz te aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
proponuje zrobić jakiś czat dla osób licytujących miedzy sobą - na aukcji prywatnej :)

 

To pachnie zmową cenową lub jak kto woli kartelem choć tym razem może urząd byłby łagodniejszy niż względem ICI http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/ar...34209.html?p=md bo jedynym poszkodawanym mógłby być Michau :D

Przy okazji gratuluję nowego ubranka ;)

Przyznam, że sam chętnie powalczyłbym na tej aukcji ale ta jedna, końcowa literka mnie powstrzymała: ubranie/a.

 

Wiesz chociaż kto Cię tak podbijał ?

Kim jest user 053a ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
chętnie bym sie dowiedział kim jest user053a oraz user X może ktoś wie?:) albo sie przedstawią?;)

 

mnie denerwuje to, że jest pełno tych userów xxxx, już zadawałem w tym wątku pytanie czy nowi użytkownicy nie mogą sobie wybierać swoich nicków i już na zawsze będą mieli te domyślne "user_xxxx"?

Michau jakoś nie zareagował....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michau jakoś nie zareagował....

 

A co to za różnica dla Michau'a ? Jeśli ktoś płaci, to niech się nazywa jak chce.

Nawet na dużych, światowych aukcjach ( np. sztuki ) pojawiają się anonimowi licytujący.

A poza tym zawsze ma teoretyczną możliwość podstawienia jakiegoś swojego useraxxx178 jeśli dowie się, że warto podbijać cenę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnie denerwuje to, że jest pełno tych userów xxxx, już zadawałem w tym wątku pytanie czy nowi użytkownicy nie mogą sobie wybierać swoich nicków i już na zawsze będą mieli te domyślne "user_xxxx"?

Michau jakoś nie zareagował....

Jest juz napisane zlecenie do programisty aby to zmienić.

 

A ja lecę kupić żonie jakieś fajne ubranie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

iron.pl 1,5k

centrumfinansowe.pl 2k

ubranie.pl 6,5k

 

Coś mi tu nie pasuje :) Ale jak kto lubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ubranie.pl powinno być przy takiej "wycenie" na > 15k.

ubranie.pl to wbrew pozorom wcale nie taka super extra domena IMO. W tym wypadku domena ubrania.pl byłaby kilka razy lepsza, ale też bez "szaleństw". Pod domeną ubranie.pl można postawić serwis o ubieraniu się, ale dla niego i tak lepsza byłaby właśnie domena ubieranie.pl

 

Ubrania zwykle kojarzą nam się z jakąś marką a domena ubranie / ubrania.pl nasuwa skojarzenia z lumpeksem - może stąd stosunkowo niska cena tej domeny.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy zakupie domeny ubranie.pl - myślałem o moim projekcie który już jest w trakcje realizacji , najprościej mówiąc o ubieraniu się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
iron.pl 1,5k

centrumfinansowe.pl 2k

ubranie.pl 6,5k

 

Coś mi tu nie pasuje ;) Ale jak kto lubi.

To pewnie lakierowanieproszkowe.pl za 1900 PLN też Ci nie będzie pasowało :D Mnie zresztą też nie :D Ale co kto lubi :)

 

http://dropped.pl/bid.php?id=7644

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×