Jump to content
mcjacko

dropped

Recommended Posts

Wlasnie znalazlem malego kosmetycznego buga, lista aukcji->formularz wyszukiwan powinno byc "do 11 znaków" jest do 11 znaku.

 

Pozdrawiam

Doli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Często jest tak , że wylicytowane przez mnie domeny przypisywane są automatycznie do konta Active24 (zamiast Michau w nawiasie Active24) .

Obecnie tak jest z domeną sov.pl :)

Czy można byłoby to w jakiś sposób zmienić ?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Często jest tak , że wylicytowane przez mnie domeny przypisywane są automatycznie do konta Active24 (zamiast Michau w nawiasie Active24) .

Obecnie tak jest z domeną sov.pl :)

Czy można byłoby to w jakiś sposób zmienić ?

Keyword - mówisz o tzw. domenach premium, czyli "złapanych" na opcję właśnie w Active24.pl - dlatego muszą być one domyślnie rejestrowane w Active24.pl, ale potem i tak będą przeniesione do dropped.pl - tylko musi upłynąć 21 dniowy okres.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Keyword - mówisz o tzw. domenach premium, czyli "złapanych" na opcję właśnie w Active24.pl - dlatego muszą być one domyślnie rejestrowane w Active24.pl, ale potem i tak będą przeniesione do dropped.pl - tylko musi upłynąć 21 dniowy okres.

 

ale i tak jest pewna niedogodność z tymi domenami, bo mają one po rejestracji przypisane DNSy active24, zamiast domyślne. ostatnio miałem tak z jedną, dopiero po jakimś czasie zauważyłem, że DNSy są active, zamiast NameDrive'a (zdziwiło mnie, że nie wykazuje ruchu w ND)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale i tak jest pewna niedogodność z tymi domenami, bo mają one po rejestracji przypisane DNSy active24, zamiast domyślne. ostatnio miałem tak z jedną, dopiero po jakimś czasie zauważyłem, że DNSy są active, zamiast NameDrive'a (zdziwiło mnie, że nie wykazuje ruchu w ND)

Przypisywanie DNSów powinno działać poprawnie, ale ze względu na fakt, że nie jest jeszcze wdrożone docelowe API po stronie active24.pl, dlatego to faktycznie może nie zawsze działać. Do czasu przygotowania przez nas odpowiedniego API trzeba po prostu trochę bardziej uważać na te domeny "premium" w dropped.pl. Za niedogodności przepraszam ze strony ACTIVE 24!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypisywanie DNSów powinno działać poprawnie, ale ze względu na fakt, że nie jest jeszcze wdrożone docelowe API po stronie active24.pl, dlatego to faktycznie może nie zawsze działać. Do czasu przygotowania przez nas odpowiedniego API trzeba po prostu trochę bardziej uważać na te domeny "premium" w dropped.pl. Za niedogodności przepraszam ze strony ACTIVE 24!

 

DD

 

Dzięki za info :)

 

Dopisałem DNS-y manualnie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wlasnie tez mialem ten sam problem. Chyba z 20 razy probowalem DBS-y i sedo i namedrive i nie ma szans. wyskakuje blad:

Błąd EPP: Brak uprawnień do wykonania komendy [6001]

 

Ale o dziwo domena otwiera sie jako zaparkowana. Ruchu niet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgodnie z sugestiami użytkowników, dodana została możliwość eksportu listy domen testowanych oraz opcji do pliku CSV. Możliwe jest również sortowanie tych list wyświetlanych w serwisie, według nazwy domeny lub według daty wygaśnięcia.

 

Jak wygenerować domeny z opcjami do pliku CSV? po wygenerowaniu takiego pliku nie widze zeby opcja byla jakos zanznaczona, np.

 

Domena PageRank Strony Linki Alexa Archive Usunięta

arabica.pl 0 1 0 2008-04-05

Share this post


Link to post
Share on other sites
No wlasnie tez mialem ten sam problem. Chyba z 20 razy probowalem DBS-y i sedo i namedrive i nie ma szans. wyskakuje blad:

Błąd EPP: Brak uprawnień do wykonania komendy [6001]

 

Ale o dziwo domena otwiera sie jako zaparkowana. Ruchu niet.

A jaka to jest domena?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jaka to jest domena?

 

Dla domen polozna*pl i rzemieslnik*pl DNSy Sedo zostały skonfigurowane już przed dwoma dniami , jednak cały czas wyświetla się strona Active24 :)

 

Uważam , że na Dropped powinna być dostępna informacja , iż z zakupionych domen "premium" można korzystać dopiero po jakimś czasie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś się zwaliło z listą - przy próbie sortowania wracamy do formularza wyszukiwania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lista domen źle działa, resetuje się do formularza wyszukiwania, często po 1 wyświetleniu

lista > wyszukanie > str. 4 > 5 > formularz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista domen poprawiona (wystąpił błąd z powodu upgrade do PHP 5.2).

 

Informacja o dostępności domen Premium jest dostępna na stronie. Jeśli DNSy nie zmieniły się w ciągu 24 godzin, proszę o sprawdzenie jakie DNSy pokazuje WHOIS. Jeśli nadal stare, proszę o kontakt - sprawdzę skrypt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lista domen poprawiona (wystąpił błąd z powodu upgrade do PHP 5.2).

 

Informacja o dostępności domen Premium jest dostępna na stronie. Jeśli DNSy nie zmieniły się w ciągu 24 godzin, proszę o sprawdzenie jakie DNSy pokazuje WHOIS. Jeśli nadal stare, proszę o kontakt - sprawdzę skrypt.

 

 

Whois pokazuje nadal stare DNSy .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poproszę zatem o maila z nazwą domeny i DNSami jakie mają być ustawione - sprawdzę dlaczego skrypt ich nie zmienił.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, ale zastanawiam sie nad wystawieniem opcji na aukcje ;P

A dokąd ją kupujący wytransferuje? :) Nie znam innego rejestratora do którego można transferować opcje...

 

Skrypt zmieniający DNSy w Active24 poprawiony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, ale zastanawiam sie nad wystawieniem opcji na aukcje ;P

Naprawdę myślicie że ktoś będzie chciał odkupić opcję za więcej niż 30 zł.?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naprawdę myślicie że ktoś będzie chciał odkupić opcję za więcej niż 30 zł.?

 

Znajdą się tacy. Choć trudno mi powiedzieć za jakie pieniądze ?

Jedni zrobią to dla hazardu, inni mogą akurat szukać kosztów i uznają, że to dobra inwestycja a jeszcze inni mogą dysponowac jakimiś poufnymi informacjami lub będą chcieli odkupić opcje na własne domeny.

 

edit: Jeśli miałbym obstawiać kwotę to sądzę, że oscylowałaby w okolicach 50 zł netto.

Przynajmniej do czasu gdy NASK nie obniży przedłużeń bo później taki biznes byłby obarczony większym ryzykiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×