Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

nazwa masakra po prostu - ciekawe ze na zrobienie strony kasy nie szczedza czesto a kupuja ninje za 1 zl bo sie nei chce zaplacic wiecej...

Share this post


Link to post
Share on other sites
nazwa masakra po prostu

 

Nazwa trudna nawet dla nich, przysłali mi dziś spam i w stopce podali adres: www.e-biuro-tlumaczen-pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotkę mam na fonie a domena : www.ra-bar-bar.pl

 

2 x bar pewnie na tym im zalezało, z pewnością lepsze są 2 bary od jednego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ale jaja :P

 

Zobaczyłem wczoraj reklamę w bezpłatnym dzienniku Metro, dosyć duży moduł (1/8 strony), zaintrygował mnie temat + domena wydała mi się śmieszna, więc wrzuciłem linka. Metro jest własnością GW.

 

Teraz mi się to wiąże w logiczną całość, gdyż głównym tematem (chyba w ostatni poniedziałek) w Wyborczej (akurat nie czytałem, widziałem tylko reklamy w tv) był poziom studiów w Polsce ostatnimi czasy. Pojechali z tą magisterką w dwa lata szeroko :P

 

edit: strona szybkimagister.pl już nie działa :)

 

 

S.F.

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz mi się to wiąże w logiczną całość, gdyż głównym tematem (chyba w ostatni poniedziałek) w Wyborczej (akurat nie czytałem, widziałem tylko reklamy w tv) był poziom studiów w Polsce ostatnimi czasy.

 

Tak, cały cykl artykułów jest dostępny na stronie Wyborcza.pl/koniecakademii

 

Fotkę mam na fonie a domena : www.ra-bar-bar.pl

 

http://www.youtube.com/watch?v=POjTfSF-Qmk to tak odbiegając nieco od tematu. Co prawda po niemiecku,a le polecam obejrzeć do końca jaki fajny łamaniec językowy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, cały cykl artykułów jest dostępny na stronie Wyborcza.pl/koniecakademii

 

Artykuł cz.3 - cytat: " I jeszcze agencja internetowa. Za kilka tysięcy chciałaby z naszej Akademii uczynić lidera w wyszukiwarce Google, gdy ktoś wpisuje słowo "magister". Kusiła: 33 procent internautów uważa czołówkę takich wyświetleń za liderów w branży.

 

Inna agencja sprzedawała nam adres internetowy z końcówką: .eu, byśmy mogli "wyjść na podbój Europy".

 

Kto z was do nich dzwonił ? :P końcówka .eu leży wolna :)

 

Swoją drogą po takim zamieszaniu (pomimo, iż strona jest wyłączona) ciekawe jakie ma statystyki wejść i ile może być warta dla kogoś na dzień dzisiejszy domena szybkimagister.pl (choć zdaję sobie sprawę, że ruch będzie najwyżej przez następne kilka dni).

 

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość ludzi w pewnym etapie swojego życia staje na drodze do zdobycia upragnionego prawa jazdy. Jedni pokierują się opinią najbliższych znajomych, inni postawią na cenę, a jeszcze inni na lokalizację szkoły.

 

Będą również tacy, którzy dowiedzą się wszystkiego o szkołach od najbardziej wiarygodnych osób - ludzi, którzy ukończyli kursy i staneli przed egzaminem.

To doświadczenie innych najlepiej obrazuje szkołę jazdy! Ponadto na

www.prawojazda.pl będziecie mogli przejrzeć oferty szkół z licznej bazy firm.

 

Prześwietlimy także wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego, przez które wielu

przechodzi wielki stres. Gdzie płaczą ze szczęścia, gdzie ze smutku? Kto jest w porządku, a kto chce zarobić...

 

To wszystko już niebawem na prawojazda.pl!

 

:D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AdSens zapodał na jednej z moich stron coś takiego:

Rejestracja domen

Rejestruj domeny bez zobowiązań od 50 gr netto

www.tepsanet.pl

:rolleyes:

Pozdrawiam

Edited by Renek

Share this post


Link to post
Share on other sites
;):rolleyes:

Jest prawo.vagla.pl, prawosos.pl, prawomiasta.pl , nauka-prawo-jazdy.pl, testy.na.prawojazdy.pl to i prawojazda.pl może być. A co :D

 

edit: prawajazda.pl jeszcze jest wolna ...

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod wpływem postu necika przyrezerwowałem PrawoJazd.pl - to ten samochód, którym zdaje się egzamin na prawo jazdy :D lub ten, którym jeździ się po prawej stronie jezdni :rolleyes: Zostawiłem LewoJazd.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym nie wszedł na stronę, nigdy bym się nie spodziewał, ze pod adresem www.hfhrpol.waw.pl może się kryć Helsińska Fundacja Praw Człowieka oddział polski, gdyż naturalnym adresem dla mnie jest hfpc.org.pl

 

***

 

booooooom.com , hmm, ci od ffffound.com byli bardziej oryginalni - tylko 4 x "f" zamiast 7 x "o"

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pod wpływem postu necika przyrezerwowałem PrawoJazd.pl - to ten samochód, którym zdaje się egzamin na prawo jazdy :P lub ten, którym jeździ się po prawej stronie jezdni :) Zostawiłem LewoJazd.

 

prawojazdynalewo.pl leży odłogiem :) chyba wśród egzaminatorów niska jest świadomość potęgi internetu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×