Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

zawsze wciskam BACKSPACE na klawiaturze!

 

Chyba ktoś to przewidział, że "parę osób" może tak zrobić, bo na http://aaazapytanie.pl po wejściu na stronę jesteś od razu w polu tekstowym "Wyszukaj w zapytaniach: " i backspace z niej nie cofnie. :)

 

Moim zdaniem domena bardzo dziwna, faktycznie czeski film. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Ciekawe czy mają umowy podpisane z poszczególnymi serwisami, z których pobierają dane o ofertach pracy.

Bardzo w to wątpię, przecież oni nawet nie mają podanych swoich danych firmowych na stronie co jest pierwszym podstawowym wykroczeniem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo w to wątpię, przecież oni nawet nie mają podanych swoich danych firmowych na stronie co jest pierwszym podstawowym wykroczeniem ;)

 

To jest jakis nakaz, by takie dane podawac? Pytam powaznie, bo to, ze w DE trzeba jakies tam stopki obszerne z deklaracjami, kontaktem etc do kazdej strony dodawac, to wiem, ale nie spotkalem sie z wymogiem tego samego w PL. Nawet jesli to strona firmowa.

Jakies konkretne przepisy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo w to wątpię, przecież oni nawet nie mają podanych swoich danych firmowych na stronie co jest pierwszym podstawowym wykroczeniem ;)
Portal JobisJob jest własnością firmy

 

Intercom Factory, S.L.

 

Edificio Testa Sant Cugat - Avda. Alcalde Barnils, 64-68, D, 4ª planta

08174 Sant Cugat del Vallès (Barcelona), Spanien

 

Tel. + 34 93 5045 600

Fax.+ 34 93 5045 601

info(małpa)jobisjob(kropka)com

 

NIP: B-62673082

 

Wpisana do rejestru handlowego w Barcelonie (Registro Mercantil de Barcelona, Hiszpania), T. 33993, F.90, H238175, Data wpisu 09.11.2001

I całkiem profesjonalne, nie następny "serwis", gdzie jedna strona w regulaminu jest domena (a nie firma, osoba prawna, osoba fizyczna)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest jakis nakaz, by takie dane podawac? Pytam powaznie, bo to, ze w DE trzeba jakies tam stopki obszerne z deklaracjami, kontaktem etc do kazdej strony dodawac, to wiem, ale nie spotkalem sie z wymogiem tego samego w PL. Nawet jesli to strona firmowa.

Jakies konkretne przepisy?

Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r.o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Rozdział 2

Obowiązki usługodawcy świadczącego usługi drogą elektroniczną

(...)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co w Tychach nie ma grubego benka? ;)

 

Nawet nie wiem ;) Rzadko ostatnio jadam poza domem, a ulotki takiej na klamce lub wycieraczce sobie nie przypominam...

 

 

Gruby Benek to nazwa marki i robią całkiem niezłą pizzę. Jakoś nie dziwi mnie, że mają tą domenę.

Teraz już wiem, że to nazwa marki (i tu wydaje się zasadne stawianie domeny pod nazwą marki, a nie np. tworzenie pizzabenek*pl), tylko jakoś dla mnie ta nazwa marki jest mało profesjonalna/marketingowa, dlatego się tak trochę zdziwiłem, gdy zobaczyłem stronę pod takim "pospolitym" adresem.

 

S.F.

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcę Kupić

 

logo001.png

 

Mają

 

ChceKupic.pl

ChcęKupić.pl

Chce-Kupic.pl

Chcę-Kupić.pl

Chce-Kupić.pl

 

ale zapomnieli o... Chcę-Kupic.pl :)

 

No i promują z myślnikiem i non-IDN (przekierowanie) pomimo, że w logo mają IDN ;)

 

Szkoda gadać.

 

http://antyweb.pl/chce-kupic-pl-znowu-aukc...jak-z-afisz-pl/

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

biurorachunkowe.jura.biz.pl/

full-bud.jura.biz.pl (fullbud.pl i full-bud.pl wolne :) )

i inne ...

Najsmieszniejsze jest to, ze te *.jura.biz.pl widnieja na plakatach tych firm (przynajmniej na tych, co wyzej wymienilem).

Jak mozna wcisnac komus taka amatorszczyzne?! :)

PS. Polecam zajzec na strone "kontakt" i przypatrzec sie adresowi email "lol"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×