Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

Dzisiaj rano dostałem na skrzynkę reklamę Geloo: http://geloo.pl

Od razu sprawdzam gelu.pl, co by wziąść na testy, a tam parking :rolleyes:

 

Jak widzę taką sytuację to śmiać mi się chce. Wielcy marketingowcy, agencje reklamowe, spece od namingu i brandingu wymyślają oryginalne nazwy Web 2.0 i biorą za to spore pieniądze, a domenach nawet nikt nie pomyśli. To nie Stany, a Geloo to nie Yahoo... Rejestracja gelu.pl powinna być naturalnym odruchem przy rejestracji geloo.pl

 

Z drugiej strony jednak, gdyby takie rejestracje miały miejsce to co zostałoby dla nas? :)

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites

ManyMany.info ;)

 

 

Ile kosztuje kredyt? Gdzie zarobię więcej - na 365 lokatach jednodniowych oprocentowanych na 4 proc., czy jednej rocznej, oprocentowanej na 4,5 proc.? Jak działa karta kredytowa? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy na portalu manymany.info

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,727690...marketingu.html

 

Poza tym

Portal manymany.info to pierwszy etap szerszego projektu edukacyjnego KNF (Komisji Nadzoru Finansowego), skierowanego do uczniów gimnazjów i liceów
, a domena wykupiona na webmastera! Klasyka. Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

KIPME.COM - czytane od tyłu daje.... EMPIK! Brawo! Co za pomysłowość!

 

Domain Name: KIPME.COM

 

Registrant:

EMPIK SP. Z O.O.

Marek Gryz ((dmrh0021000437))

ul. Marszalkowska 116/122

Warszawa

,00-017

Share this post


Link to post
Share on other sites

przegieli po porstu - kto to zapamieta - no nic chytry 2 razy traci. ostatnio dostalem zapytanie o kilka swoich domen od znanego niemieckiego wydawcy prasy takze internetowej i po podaniu cen /srednie x xxx tak wiec bez szalenstw/ podziekowali bo za drogo.....tylko czekac na nowe ninje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
przegieli po porstu - kto to zapamieta - no nic chytry 2 razy traci. ostatnio dostalem zapytanie o kilka swoich domen od znanego niemieckiego wydawcy prasy takze internetowej i po podaniu cen /srednie x xxx tak wiec bez szalenstw/ podziekowali bo za drogo.....tylko czekac na nowe ninje...

 

Co ciekawsze - mają OFEmini.pl.

Może drugi filar otworzą :)

Nie wiadomo, która domena jest literówka której.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sklep z zabawkami postawiony na ... abawki.pl

http://abawki.pl/

 

A wczoraj na ceneo wpadła mi w oczy zabawkii.pl :)

W dodatku obok logo mają napis "Toys shop"

 

No cóż, jak to mówią: lepiej żeby było za dużo niżby miało zabraknąć... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu kupiłem książkę w e-sklepie należącym do znanego wydawnictwa Wolters Kluwer. Do dziś nazwa ta brzęczy mi w głowie. Jednak chyba widać osiągnęła cel, bo zapamiętałem. Ale pewnie tylko po to, aby wkleić tutaj :D Dla normalnego człowieka po jednej wizycie pozostaje blank w głowie "Gdzie to ja kupowałem?"

 

profinfo.pl

 

ni to PROFI INFO

 

ni to PROFI.INFO.PL

 

ni to PROF INFO, bo raczej z profesorem nie ma to nic wspólnego

 

PRO FINFO tym bardziej nie ujdzie

 

no nijak to skojarzyć a tym bardziej z profilem ekonomicznym, finansowym czy prawnym tej e-księgarni

 

Aha, drogie książki tam mają :P

 

PS Slubella.pl - ślubna fotka - inna nazwa z kosmosu. A IDN od wczoraj u kogos na testach :rolleyes:

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wolters Kluwer

 

Kurczę, takie wielkie międzynarodowe wydawnictwo, ale żeby kupić domenę będącą nazwą jednego z ich flagowych programów komputerowych w cenie 1 kopii tego programu, to ich nie stać :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://aaazapytanie.pl/ :)

 

S.F.

alpine5

 

OT:

Jak widzę tą samą rękę na obrazku, która "pomaga" otworzyć biznes, jak widzę tą samą dziewczyne z mikrofonem jako call center, jak widzę to samą kobietę albo mężczyznę w ujęciu z góru z pokazanym OK luz założonymi rękami.....

to zawsze wciskam BACKSPACE na klawiaturze!

 

edit:

Ci maja jeszcze lepszy argument:

W zeszłym miesiącu dodano zapytania o wartości :

8 159 599 zł

 

dzisiaj jest tam ok 220 zapytań, zakładając że codziennie jest tyle samo NOWYCH daje nam to 6600 zapytań miesięcznie (20% tak naprawdę z tego nie ma) a to z kolei daje 1237 PLN za jedno zapytanie :)

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
OT:

Jak widzę tą samą rękę na obrazku, która "pomaga" otworzyć biznes, jak widzę tą samą dziewczyne z mikrofonem jako call center, jak widzę to samą kobietę albo mężczyznę w ujęciu z góru z pokazanym OK luz założonymi rękami.....

to zawsze wciskam BACKSPACE na klawiaturze!

 

OT

 

samą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×