Jump to content
SELES

Jak wykorzystano Twoją domenę?

Recommended Posts

i kto komu w końcu zapłacił ;)

Kiedy, gdzie, kto, komu, za co, za ile i po co...jest owiane mgłą tajemnicy...

:)

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

etylina.pl - agencja reklamowa

 

Akurat ta przeszła do tej firmy bezpośrednio ode mnie :) Ale ciekawe, że ją kiedyś miałeś.

 

Bez szału - xxx zł ;)

 

 

edit:

 

Przy okazji dorzucę jeszcze kilka rodzynków:

 

izolacjenatryskowe.pl - firma wykonująca tego rodzaju izolacje.

turbosprezarki.net.pl - firma specjalizująca się w regeneracji turbin.

molibden.pl - zakupiona przez portal ekologia.pl, przekierowuje na ceny metali kolorowych.

bramkavoip.pl - landing page firmy oferującej usługi voip.

 

 

Muszę pogrzebać w archiwum :)

 

Edited by K@mil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat ta przeszła do tej firmy bezpośrednio ode mnie :) Ale ciekawe, że ją kiedyś miałeś.

 

Nie wiem kto kupił, najczęściej klienci kupuja "na jana". Sprzedałem ją w Premium 11.05.2013 14:34, najwidoczniej tobie.

 

Za ile poszła do agencji? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedana pare lat temu roboty.eu zostala przekierowana na ..... serwis.com :(

 

Wg mnie, dla sprzedawcy odkurzaczy marki iRobot lepiej bylo przeniesc strone pod Roboty.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspolnicy.pl dawna sprzedaż, ale widzę że dokupili IDN i szykuje się coś ciekawego. Piszę dlatego, żeby zapytać Was czy znacie podobne serwisy, to znaczy takie gdzie grupowanie osób poszukujących kapitału i chcących zainwestować byłoby zorganizowane w jakiś ciekawy sposób, a nie jedynie na zasadzie ogłoszenia. Bedę wdzięczny za info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedana pare lat temu roboty.eu zostala przekierowana na ..... serwis.com :(

 

Wg mnie, dla sprzedawcy odkurzaczy marki iRobot lepiej bylo przeniesc strone pod Roboty.eu

takie "przenosiny" marki która długo jest na rynku pewnie są bardzo kosztowne, budowanie marki itd... wiec to nie takie hop! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspolnicy.pl dawna sprzedaż, ale widzę że dokupili IDN i szykuje się coś ciekawego. Piszę dlatego, żeby zapytać Was czy znacie podobne serwisy, to znaczy takie gdzie grupowanie osób poszukujących kapitału i chcących zainwestować byłoby zorganizowane w jakiś ciekawy sposób, a nie jedynie na zasadzie ogłoszenia. Bedę wdzięczny za info.

 

takie coś to zdaje się crowdfunding udziałowy - taki serwis już istnieje od jakiegoś czasu i widać że coś się dzieje - http://www.crowdangels.pl

Edited by etcpszem
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×