Jump to content
bradiaga

Zapraszamy do Wrocławia

Recommended Posts

Zapraszam na kolejne spotkanie przy okrągłym domenowym stole

 

Termin: 3 marca 2011 (czwartek) godzina 20. Lokal jak zwykle mamy gotowy od 19 - więc jak ktoś chce - może być wcześniej.

Miejsce: Minerwa (wejście przez Kałaczakrę) Wrocław, Kuźnicza 29a (tuż obok kawiarni "Pod Kalamburem")

 

Do zobaczenia.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kolejne spotkanie przy okrągłym stole zapraszam już na 7 kwietnia(czwartek) na godzinę 20. Jeśli ktoś chciałby wcześniej - lokal jest oczywiście otwarty.

Miejsce to samo: Minerwa (wejście przez Kałaczakrę) Wrocław, Kuźnicza 29a (tuż obok kawiarni "Pod Kalamburem")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kolejne spotkanie zapraszam na 12 maja (czwartek). Miejsce to samo. Do zobaczenia!

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na kolejne spotkanie zapraszam na 12 maja (czwartek). Miejsce to samo. Do zobaczenia!

 

 

Idę do Was :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na kolejne spotkanie zapraszam na 12 maja (czwartek). Miejsce to samo. Do zobaczenia!

 

A dałoby radę zorganizować coś w weekend? :P Jestem w stanie nawet dojechać do Wrocka, ale żeby to nie było w środku tygodnia bo koliduje mi to z pracą zawodową :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A dałoby radę zorganizować coś w weekend? :P Jestem w stanie nawet dojechać do Wrocka, ale żeby to nie było w środku tygodnia bo koliduje mi to z pracą zawodową :P

 

Spotkanie nad jeziorem będzie w weekend :P

 

Widzę, że wybiera się więcej osób - więc myślę, że możemy zacząć wcześniej. Postaram się pojawić o 19. Gdyby ktoś był wcześniej - można spokojnie zaczekać w Kałaczakrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... myślę, że możemy zacząć wcześniej. Postaram się pojawić o 19. Gdyby ktoś był wcześniej - można spokojnie zaczekać w Kałaczakrze.

Świetnie.

Postaram się być ok. 19.00 bo ja do Was zajrzę tylko na dłuższą chwilę a później ruszę dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już jutro (9 czerwca) spotykamy się w Minerwie jak zwykle o 20.

 

Tym razem gości z NASK-u się nie spodziewamy, ale stałe towarzystwo będzie :ph34r:

Zapraszam.

 

Miejsce: Minerwa (wejście przez Kałaczakrę) Wrocław, Kuźnicza 29a (tuż obok kawiarni "Pod Kalamburem")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lipcowe spotkanie odbędzie się 9 lipca (sobota).

Przy piwie spotykamy się jak zwykle w Minerwie na Kuźniczej o 20.

 

Kilka osób proponowało spotkanie nad wodą i na dłużej. Nie wiem jak będzie z wodą - prognozują deszcze, ale połazić po Wrocławiu możemy.

Zainteresowanych proszę o informację w wątku albo na PW. Zorganizujemy jakiś spacer albo kiełbaski na ognisku a wieczorem pójdziemy do Minerwy. Z tego co wiem kilka osób jest zainteresowanych i mamy mieć gości spoza Wrocławia.

 

PS

Kto nie dostaje mojego spamu o spotkaniach - a chce dostawać - proszę o podesłanie maila na PM.

Kto dostaje a nie chce - również może zgłosić reklamację :)

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lipcowe spotkanie odbędzie się 9 lipca (sobota).

Przy piwie spotykamy się jak zwykle w Minerwie na Kuźniczej o 20.

 

Kilka osób proponowało spotkanie nad wodą i na dłużej. Nie wiem jak będzie z wodą - prognozują deszcze, ale połazić po Wrocławiu możemy.

Zainteresowanych proszę o informację w wątku albo na PW. Zorganizujemy jakiś spacer albo kiełbaski na ognisku a wieczorem pójdziemy do Minerwy. Z tego co wiem kilka osób jest zainteresowanych i mamy mieć gości spoza Wrocławia.

 

PS

Kto nie dostaje mojego spamu o spotkaniach - a chce dostawać - proszę o podesłanie maila na PM.

Kto dostaje a nie chce - również może zgłosić reklamację :)

Dlaczego sobota tym razem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego sobota tym razem?

 

Padła propozycja grilla - więc sobota jest najlepszym dniem.

Poza tym wiem, ze dwie osoby się wybierają z Krakowa i ze Szczecina i też im bardziej pasuje.

Ale jeśli nikt się nie zgłosi na wcześniejsze spotkanie - i taka będzie "wola ludu" to możemy zmienić na czwartek.

Właśnie dostałem info o Aula Roadshow #4.

 

Poproszę o opinie a jutro zdecydujemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Padła propozycja grilla - więc sobota jest najlepszym dniem.

To faktycznie niepodważalny argument :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

UWAGA! Sobota nieaktualna.

 

Po konsultacjach i głosowaniu:

 

Spotykamy się we czwartek (7 lipca) o 19 tutaj

 

Rejestruje się każdy sam. Organizator wie, że będziemy i wyraził zgodę na taki zrzut :D Tematy wyglądają ciekawie.

 

Wykłady powinny potrwać do 21, afterparty do 22. Później przenosimy się gdzieś do rynku - w zależności od ilości osób i pogody.

 

Jeśli kilka osób potwierdzi przybycie (do mnie na PM) to zarezerwuję stolik.

 

(oczywiście wykłady nie są obowiązkowe - można przyjść w trakcie lub po)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×