Jump to content
bradiaga

Zapraszamy do Wrocławia

Recommended Posts

Witam,

Najbliższe spotkanie - we czwartek 11 sierpnia o 20 w Kalamburze ul Kuźnicza 29 (To samo miejsce co zwykle tylko lokal obok).

 

Gdyby ktoś był zainteresowany popływaniem wcześniej kajakiem po Wrocławiu (od 16) Napiszcie proszę na PW.

 

Przy okazji - kolejne spotkanie - 8 września.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle nie mam pojęcia; chyba muszę wprowadzić biletowanie;)

Kajaki - ze względu na prognozę pogody odpuściłem tym razem, ale kiedyś musicie;) Wrocław z poziomu wody zobaczyć. Mam świetną dwu-trzygodzinną trasę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dużo ludzików będzie? :) Na wszelki wypadek zabiorę żonę. :)

Nie wiem jakiego wypadku się obawiasz zostawiając żonę w domu ale po takiej informacji, pewnie pojawi się kilka osób więcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dużo ludzików będzie? :)Na wszelki wypadek zabiorę żonę. :)

 

Nie wiem jakiego wypadku się obawiasz zostawiając żonę w domu ale po takiej informacji, pewnie pojawi się kilka osób więcej :)

 

Jak w tym dowcipie - martwię się o żonę. A co z nią jest? Z nią jest mój samochód :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam, że jutro (8 września) spotykamy się w Minerwie o 19.

 

Zaprosiłem kilka nowych osób, mam nadzieję, że stali bywalcy również dopiszą!

 

Miejsce: Minerwa (wejście przez Kałaczakrę) Wrocław, Kuźnicza 29a (tuż obok kawiarni "Pod Kalamburem")

 

Przy okazji - jako że pytanie się powtarza - spotkania są otwarte - jeśli ktoś chce - może przyjść bez zapowiedzi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym Wam przy okazji zwrócić uwagę, że dziś rozpoczyna się we Wrocławiu Europejski Kongres Kultury 2011

 

Atrakcji i znakomitych gości jest mnóstwo - polecam przejrzeć stronę kongresu.

Myślę, że warto zobaczyć pokaz ogni sztucznych na Wyspie Słodowej w piątek o 21.30. Profesjonalna firma od tygodnia składa sprzęt - spodziewam się świetnego widowiska.

 

W sobotę z kolei - na właśnie wybudowanym stadionie - Adamek pobije Kliczkę:D

 

Warto po spotkaniu zostać kilka dni we Wrocławiu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym Wam przy okazji zwrócić uwagę, że dziś rozpoczyna się we Wrocławiu Europejski Kongres Kultury 2011

 

Atrakcji i znakomitych gości jest mnóstwo - polecam przejrzeć stronę kongresu.

Myślę, że warto zobaczyć pokaz ogni sztucznych na Wyspie Słodowej w piątek o 21.30. Profesjonalna firma od tygodnia składa sprzęt - spodziewam się świetnego widowiska.

 

W sobotę z kolei - na właśnie wybudowanym stadionie - Adamek pobije Kliczkę:D

 

Warto po spotkaniu zostać kilka dni we Wrocławiu :D

jasne

a my wczoraj wygraliśmy z Niemcami 2:1

szczerze mówiąc nie cierpię Adamka i jego burakowatości

niech wygra lepszy

i nie sędze by nim był Adamek

Share this post


Link to post
Share on other sites
jasne

a my wczoraj wygraliśmy z Niemcami 2:1

szczerze mówiąc nie cierpię Adamka i jego burakowatości

niech wygra lepszy

i nie sędze by nim był Adamek

 

nie ma chyba skromniejszego sportowca niż Adamek

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie ma chyba skromniejszego sportowca niż Adamek

a ja myślę, że było wielu skromniejszych od niego

pierwsze skojarzenie to Małysz, drugie to Korzeniowski...pewnie jeszcze kilku by się znalazło

 

ale może po prostu Adamek mi "nie podchodzi"...

bo chyba to jest to, że koleś jest mocno cepowaty :D

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja myślę, że było wielu skromniejszych od niego

pierwsze skojarzenie to Małysz, drugie to Korzeniowski...pewnie jeszcze kilku by się znalazło

 

Moim zdaniem umieszczenie tu Korzeniowskiego to lekkie nieporozumienie. Może do pewnego czasu był skromny, ale ostatnio nawet i jemu się w główce powywracało troszku...

 

Co się tyczy spotkania gdyby udało się kolejne zorganizować w okolicach weekendu na 99,9% się na nim pojawię. Niestety do grudnia jestem bez ani jednego dnia urlopu i w tygodniu nie dam rady :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem umieszczenie tu Korzeniowskiego to lekkie nieporozumienie. Może do pewnego czasu był skromny, ale ostatnio nawet i jemu się w główce powywracało troszku...

 

Co się tyczy spotkania gdyby udało się kolejne zorganizować w okolicach weekendu na 99,9% się na nim pojawię. Niestety do grudnia jestem bez ani jednego dnia urlopu i w tygodniu nie dam rady :D

 

Prosiłbym nie pisać rozwijać wątków pobocznych, bo trudniej - po czasie dotrzeć do konkretnej informacji.

 

W zeszłym roku przeniosłem testowo kilka spotkań na piątek - okazało się, że czwartki są lepsze.

 

Do zobaczenia dziś (czwartek - 8 września 2011). Zaczynamy o 19!

Share this post


Link to post
Share on other sites
szykuje się jakieś spotkanie we wro?

 

Owszem: 3 listopada 2011 (czwartek) tam gdzie zwykle. Zapiszcie sobie w notesikach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam.

Minerwa zarezerwowana na 20. Jeśli ktoś chciałby/będzie wcześniej - Kałaczakra jest czynna - można usiąść spokojnie przy stoliku a o 20 przejść do Minerwy.

 

Czas: Czwartek(3 listopada) godzina 20. Miejsce: Minerwa (wejście przez Kałaczakrę) Wrocław, Kuźnicza 29a (tuż obok kawiarni "Pod Kalamburem") Przypuszczalne tematy: DM, MD, .co.pl i jak zwykle - domeny :)

 

Zapraszam zarówno stałych bywalców jak i nowe - zainteresowane domenami - osoby.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
A już chciałem przyjechać :P

 

Oj tam :)

Wyjątkowo - zapowiedziało się też kilka Dam, ale przecież o nich nie będziemy rozmawiać ;)

Zaprosiłem też poważnego inwestora domenowego, ale potwierdzenia nie mam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem przyjechać na spotkanie i nawet rozmawiałem już z pewną osobą która też ma się tam pojawić ale znów niestety się nie pojawię :) następnym razem nie odpuszczę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×