Jump to content
bradiaga

Zapraszamy do Wrocławia

Recommended Posts

Pierwotnie planowałem spotkać się pojutrze z Wami ale przełożę to chyba na listopad.

Życzę wszystkim, którzy będę uczestniczyli w prapremierze MD 2011, miłej imprezy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwotnie planowałem spotkać się pojutrze z Wami ale przełożę to chyba na listopad.

Życzę wszystkim, którzy będę uczestniczyli w prapremierze MD 2011, miłej imprezy ;)

Ja niestety też nie dotrę...

Dobrej zabawy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, że szykuje się wyjątkowa impreza - spotkamy się w wyjątkowym miejscu.

 

Zapraszam jutro (9września) na godz. 20 do Minerwy(wejście przez Kalaczakrę) przy ulicy Kuźniczej 29a (tuż obok kawiarni "Pod Kalamburem") na miłą rozmowę przy okrągłym stole ;) i jakieś trunki.

 

Jeśli ktoś chciałby wcześniej - dajcie znać, możemy zacząć już o 19.

 

Do zobaczenia!

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
... na miłą rozmowę przy okrągłym stole ;) i jakieś trunki.

No niestety ja przyjadę samochodem :P

 

Jeśli ktoś chciałby wcześniej - dajcie znać, możemy zacząć już o 19.

Prawdę mówiąc mi by bardziej 19.00 pasowała - jak będzie więcej chętnych na 19.00 to możemy przenieść godzinę. Ale specjalnie dla mnie nie ma co - dostosuję się ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No niestety ja przyjadę samochodem ;)

 

 

Prawdę mówiąc mi by bardziej 19.00 pasowała - jak będzie więcej chętnych na 19.00 to możemy przenieść godzinę. Ale specjalnie dla mnie nie ma co - dostosuję się ;)

 

Nie ma kłopotu, zwykle ludzie się trochę "schodzą". Możemy wystartować o 19 - kto chce - przyjdzie wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wolne miejsce jakby ktoś chciał się zabrać na trasie Częstochowa -> Wrocław przez Katowice. Powrót na drugi dzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki wszystkim za spotkanie! Na nastepne to naprawde trzeba bedzie pomyslec nad wynajeciem Hali Ludowej ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło było się spotkać. Szkoda, że tak szybko musiałem uciekać. Następnym razem przyjadę pociągiem albo wezmę sobie nocleg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za przybycie!

Było jak zwykle a nawet ładniej - płeć przepiękna dopisała :)

Poproszę o opinie na temat miejscówki - czy się podobało czy mam dalej szukać naszej przystani?

Może być na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
płeć przepiękna dopisała :)

Potwierdzam :)

 

Poproszę o opinie na temat miejscówki - czy się podobało czy mam dalej szukać naszej przystani?

 

Miejsce było ... nietypowe. Ale podobało mi się, że mieliśmy dla siebie oddzielne pomieszczenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za spotkanie. Szkoda tylko, że tak wcześnie się wszyscy wykruszyli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla tych którzy muszą wcześniej planować - na kolejne spotkanie zapraszamy na czwartek - 7 października. Miejsce prawdopodobnie to samo co przedtem. Zapraszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam już potwierdzenie miejsca. Zaczynamy jutro (7 października) o godz. 20 w Minerwie(wejście przez Kalaczakrę) przy ulicy Kuźniczej 29a (tuż obok kawiarni "Pod Kalamburem").

Tym razem mają być świeczki ;)

 

Do zobaczenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzięki za spotkanie. Wygląda na to, że coś się z niego urodzi :)

 

Robert myślałem, że masz żonę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za przybycie. Okrągły stół spełnił tym razem zadanie znakomicie.

 

Krótka ankieta potwierdziła, że stały termin czwartkowy jest lepszy niż weekend. Nie przeszkadza to oczywiście w zrobieniu któregoś spotkania weekendowego - poproszę o konkretną propozycję - miesiąca - a przeniesiemy spotkanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzięki za spotkanie. Wygląda na to, że coś się z niego urodzi :)

 

 

Ja opuściłem okrągły stół podczas zapładniania czy porodu?

Biznes rozumiem się "urodził" :)

Super - idąc dalej tą terminologią - czekam teraz na prawidłowy rozwój, a nawet chętnie się przyczynię.

Kto został ojcem chrzestnym?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam na kolejne spotkanie "przy okrągłym stole" - tym razem - uwaga - w piątek (5.11.2010)

 

Miejsce - Minerwa (wejście przez Kałaczakrę) Wrocław, Kuźnicza 29a (tuż obok kawiarni "Pod Kalamburem") Godzina - 20.

 

Do zobaczenia.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×