Jump to content
bradiaga

Zapraszamy do Wrocławia

Recommended Posts

Zawsze dostawalem PM z zaproszeniem, teraz zostalem pominiety. Przypadek? :)

Od razu powiem, ze jeszcze nie moge. Postaram sie przyjsc w sierpniu lub po wakacjach.

 

Wysyłanie PM-ek jest bardzo uciążliwe - więc zmieniam to na wysyłanie maili - (przy okazji znalazłem ciekawego buga w Outlooku - zainteresowanych - przepraszam)

 

PM-ek wysłałem tylko kilka - pominąłem osoby które od kilku miesięcy się nie pojawiają.

 

Wybacz więc, oczywiście jesteś mile widziany - a na PM wyślij mi swój mail :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobiłem małą ankietę - i ku mojemu zdziwieniu - wciąż wygrywa czwartek. Stąd planujcie sobie proszę czas na kolejne spotkanie na czwartek 5 VIII.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ten czas mija...

Już jutro(czwartek - 5 sierpnia) spotykamy się o 20 - tym razem w Escape(dawny Chillout). Kazimierza Wielkiego 45 wejście od ul. Św. Doroty. Jest fajny ogródek - więc spokojnie będzie można pooddychać.

Mapka jest na też na stronie klubu: www.escapeclub.pl .

Zapraszam.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrawiam już po powrocie.

Muszę przyznać, że od mojego pierwszego pobytu we Wrocławiu formuła spotkania zmieniła się z rozrywkowego na bardziej se(ns)owną.

Dzięki za ciekawe informacje i rozmowy.

 

Specjalne pozdrowienia dla Lolka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziekujemy za pozdrowienia

 

my tez już w domu, sorki za tak wczsne wyjście

 

dzięki Janku za zaproszenie i panowie za miłe pogawędki

 

pozdrawiam i pewnie się jeszcze we wrocławiu zjawimy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim - dzięki Miłym Gościom za odwiedzenie naszego pięknego miasta:)

I do zobaczenia za miesiąc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kolejne spotkanie zapraszam 9 września (czwartek) do Escape(dawny Chillout). Kazimierza Wielkiego 45 wejście od ul. Św. Doroty.

Mapka: www.escapeclub.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najprawdopodobniej będę w tym czasie we Wrocławiu, więc też wpadnę ( może zabiorę koleżankę, jeżeli mogę?? ) ;)

 

Do zobaczenia

Pozdrawiam, Zuzka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najprawdopodobniej będę w tym czasie we Wrocławiu, więc też wpadnę ( może zabiorę koleżankę, jeżeli mogę?? ) ;)

 

Do zobaczenia

Pozdrawiam, Zuzka ;)

 

Możesz nawet kilka :P

 

 

@Kangur - zaraz zadzwonię do Hali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zaraz zadzwonię do Hali ;)

obawiam się, że w tym czasie hala może być przygotowywana do imprezy, która ma całkiem sporo wspólnego z domenami, a już na pewno z ich wyceną ;)KLIK

Share this post


Link to post
Share on other sites
obawiam się, że w tym czasie hala może być przygotowywana do imprezy, która ma całkiem sporo wspólnego z domenami, a już na pewno z ich wyceną ;)KLIK

 

Dobre ;)

Może uda się zaprosić jakąś wróżkę do nas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na kolejne spotkanie zapraszam 9 września (czwartek) do Escape(dawny Chillout). Kazimierza Wielkiego 45 wejście od ul. Św. Doroty.

Mapka: www.escapeclub.pl.

 

Można wpaść się przywitać? O której godzinie planujecie to spotkanie? Będę jechał z Opola - muszę sobie dzień zaplanować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można wpaść się przywitać? O której godzinie planujecie to spotkanie? Będę jechał z Opola - muszę sobie dzień zaplanować ;)

 

Spotkania zaczynają się zwykle o 20. Jeśli tylko ktoś da znać, że będzie wcześniej - to będę wcześniej. Oczywiście zapraszamy Opole ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spotkania zaczynają się zwykle o 20. Jeśli tylko ktoś da znać, że będzie wcześniej - to będę wcześniej. Oczywiście zapraszamy Opole ;)

 

To wpisuję do kalendarza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba będę musiał dużo wizytówek wziąć ;) Albo plakietkę z nickiem sobie zrobię ;)

Edited by gaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×