Jump to content
umberto

No to mamy nowy layout Dropped i Aftermarket :)

Recommended Posts

WOW, własnie odświezyłem Dropped po krótkiej przerwie i... szok. Nowy layout.

 

Jeszcze nie sprawdziłem funkcjonalności, ale na gorąco jeśli chodzi o sam layout, to ja chcę z powrotem do poprzedniego. Był bardziej elegancki i przejrzysty.

 

A AfterMarket myślałem, że jak już to zmieni kolorystykę na taką jak logo, a tu KUKU!

Share this post


Link to post
Share on other sites
WOW, własnie odświezyłem Dropped po krótkiej przerwie i... szok. Nowy layout.

 

No właśnie chciałem to napisać ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałaby się opcja przełączania layoutu na starą wersję, bo jakoś się do tamtej przyzwyczaiłem bardziej.

Edited by Perseusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przydałaby się opcja przełączania layoutu na starą wersję, bo jak się do tamtej przyzwyczaiłem bardziej.

Zdecydowanie.

AJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

strasznie to dziwne ... design kojarzy mi sie z tanim stylem z wordpressa ... co do AfterMarket.pl to jest OK, ale na dropped stary design powinien być ( :

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przechodząc na AfterMarket w Domeny na Sprzedaż > Promuj swoje domeny > Promocja portfolia i dany adres portfolia, to się layout wywala a potem klikając na "Pokaż wszystkie domeny użytkownika »" to przekeirowuje na głowną stronę katalogu wszystkich domen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bój się boga Michał co to jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Sorry ale to wygląda na taniochę jakich mało.

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ło matko - Prima aprilis, czy co? :) Ja rozumiem, że oba serwisy mają teraz wyglądać tak samo - słuszny krok - ale niech wyglądają jednak jakoś inaczej niż teraz ;)

 

Aha - i jeszcze jest błąd, bo musiałem zatwierdzić jakiś nowy regulamin, który niby wszedł w życie 22 lipca 2009.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykop. Wykop... :/

 

 

Usunięte domeny

 

Z dzisiaj: 2123

Z wczoraj: 1778

Z przedwczoraj: 1330

Z PageRank 5: 2

Z PageRank 5: 15

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie i tak najlepszy ze wszystkich serwisow lapiacych. Troche zamulona kolorystyka. Nie wiem dlaczego ludzie boja sie odwaznych kolorow tylko takie ch...ostwo robia (graficy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurcze, to mnie zaskoczyłeś umberto, jeszcze przed północą działałem na starym "layu". nowy design nie przypadł mi do gustu..

Edited by yendo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś chce jeszcze na chwilkę odzyskać stary wygląd - z tego co widzę jest w wersji angielskiej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W gruncie rzeczy do allegro też się szybko przyzwyczaiłem, więc nie może być tak źle :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy layout nie wygląda tak źle, jednak przydałoby się poprawienie kontrastu tu i tam. Np. szare literki w menu można by przyciemnić. To samo z literkami jasnoniebieskimi. Stary layout do przełączania jak najbardziej. Nie zaszkodziłoby też wstawić z powrotem ten quick link dropped <-> aftermarket w lewym górnym rogu (często go używałem).

Edited by Kokoro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nowy layout nie wygląda tak źle, jednak przydałoby się poprawienie kontrastu tu i tam. Np. szare literki w menu można by przyciemnić. To samo z literkami jasnoniebieskimi. Stary layout do przełączania jak najbardziej. Nie zaszkodziłoby też wstawić z powrotem quick link z dropped do aftermarket w lewym górnym rogu (w drugą stronę zostało po staremu).

Racja. Kontrast to słowo klucz w tym wypadku. I popracowanie na usability.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli ktoś chce jeszcze na chwilkę odzyskać stary wygląd - z tego co widzę jest w wersji angielskiej. ;)

Już nie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pisałem jakieś 2 miesiące aby Michał zrobił konkurs na nowy layout a później najlepszych kilka propozycji poddał pod ocenę na forum i niby miał o tym pomyśleć, ale widzę, że znów widzi mi się właściciela serwisu zwyciężyło.

 

Oczywiście standardowo już dla obu serwisów czcionki w kolorach z zakresu ok. #666 - #999 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że to też wątek do zgłaszania bugów?

 

Account data change

At the moment, you are browsing our website in the language: . Do you want to change your account setting

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wejściu od razu dostałem oczopląsów. Treść zupełnie nieczytelna i naciapana. Czemu zniknęły loga dropped i aftermarket i zostały zastąpione tak nieciekawą czcionką? Wszystko stało się takie bezpłciowe.. niebieskie i niebieskie... czuję, że dostaję choroby morskiej. Ciężko się odnaleźć teraz.

 

Poprzedni layout był 100 razy lepszy. Ten wygląda jak prosta wordpressowa templatka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×