Jump to content
Dj_Hit

Portfolia!

Recommended Posts

Czy na tej stronie domenia.pl nie można stosować polskich liter. Czy to wina tego skryptu?

 

No właśnie mam problem z polskimi znakami w kategoriach ;-) Może się jeszcze coś uda wykombinować;)

Co gorsza, skrypt ten w aktualnej wersji (Domain Name Portfolio v1.5.2) nie toleruje również IDNów.

Ma to się podobno zmienić w zapowiadanej następnej wersji 1.6.

 

pzdr.

 

d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam do odwiedzenia strony:

Kioskzdomenami.pl

Wykorzystałem CMS Joomla i katalog Sobi2. Włożyłem w to trochę pracy i czasu, ale mam nadzieję, że ułatwi mi to komunikację ze zainteresowanymi klientami. Na początek zabrałem się za moje domeny z aukcji FM. Postanowiłem podzielić je na kategorie, zaopatrzyłem je w graficzne logosy i teraz mam nadzieję, widać, że nie są to przypadkowe zlepki wyrazów, czy tym bardziej próby wyłudzeń "na literówkę".

 

Docelowo chciałbym rozszerzyć portfolio o domeny zarejestrowane, mam ich sporo w dropped.pl, niestety trochę też w nazwa.pl.

Zdaję sobie sprawę, że potrzeba stronie szlifu w CSS ale ważne, że silnik zadziałał.

Szwankuje przeźroczystość plików png w IE, więc póki co d przeglądania polecam Firefox.

 

Oczywiście otwarty jestem na opinie o stronie, ale bardziej interesuje mnie czy zawartość trzyma poziom merytorycznie.

 

logo.png

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie zastanawiam się nad domeną na portfolio i coraz częściej dochodzę do wniosku, że zrobienie go na jakiejś pięćdziesiątej domenie z domeną w nazwie, chyba nie ma większego sensu. Prawie wszystko z "domena" - we wszystkich możliwych mutacjach, wersjach, przedrostkach - jest wykorzystane więc jak niby miałbym się wyróżnić i zapaść w pamięć potencjalnych klientów?

 

Taki mały OT który naszedł mnie po lekturze tematu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawie wszystko z "domena" - we wszystkich możliwych mutacjach, wersjach, przedrostkach - jest wykorzystane więc jak niby miałbym się wyróżnić i zapaść w pamięć potencjalnych klientów?

SzaloneDomeny.pl jest wolna - gwarantuje Ci, że się nie tylko wyróżnisz, ale i zapadniesz głęboko w pamięć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
SzaloneDomeny.pl jest wolna - gwarantuje Ci, że się nie tylko wyróżnisz, ale i zapadniesz głęboko w pamięć :)

 

Szczególnie jeśli w okienku cena wszędzie wpiszesz średnie XXX.XXX z adnotacją - "nie podlega negocjacjom" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
SzaloneDomeny.pl jest wolna - gwarantuje Ci, że się nie tylko wyróżnisz, ale i zapadniesz głęboko w pamięć :)

A pierwszą domeną będzie: szalonedziewice.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to jedną dobrą na portfolio zarejestrowałem jakiś czas temu z palca, szukam zainteresowanego :)

 

#SkarbiecDomen.pl

 

Choć "szalonedomeny" na pewno lepiej zapadają w pamięć, a jakby dodać do tego jeszcze " online - h1n1 - euro2012 - 24 " to by już zupełnie był hicior :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak się pomyśli to się znajdzie:

pieknedomeny.pl + IDN

piknedomeny.pl

odlotowedomeny.pl

zajefajnedomeny.pl

ekstremalnedomeny.pl

regnietedomeny.pl +IDN

Idealne na portfolio.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aktualnie zastanawiam się nad domeną na portfolio i coraz częściej dochodzę do wniosku, że zrobienie go na jakiejś pięćdziesiątej domenie z domeną w nazwie, chyba nie ma większego sensu. Prawie wszystko z "domena" - we wszystkich możliwych mutacjach, wersjach, przedrostkach - jest wykorzystane więc jak niby miałbym się wyróżnić i zapaść w pamięć potencjalnych klientów?

 

Taki mały OT który naszedł mnie po lekturze tematu...

 

No to daj ogłoszenie w dziale "Kupię", sam jestem ciekawy, czy znalazło by się coś ciekawego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aktualnie zastanawiam się nad domeną na portfolio i coraz częściej dochodzę do wniosku, że zrobienie go na jakiejś pięćdziesiątej domenie z domeną w nazwie, chyba nie ma większego sensu. Prawie wszystko z "domena" - we wszystkich możliwych mutacjach, wersjach, przedrostkach - jest wykorzystane więc jak niby miałbym się wyróżnić i zapaść w pamięć potencjalnych klientów?

 

Taki mały OT który naszedł mnie po lekturze tematu...

Kilka dni temu puściłem wolno domenoteka.pl według mnie bardzo dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wyczaiłem takie:

 

bestdomeny.pl - poszła na FM

portdomen.pl - poszła na FM

luksdomeny.pl - poszła na FM

domeneum.pl - regnięta pod przyszłe portfolio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilka dni temu puściłem wolno domenoteka.pl według mnie bardzo dobra.

Niezła. I widzę, że już została zagospodarowana właśnie na jakieś portfolio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] sam jestem ciekawy, czy znalazło by się coś ciekawego.

 

Pewnie zaoferowałbym tam:

 

#wlascicieldomen.pl

#właścicieldomen.pl

 

ale tanio nie oddam, bo sam się nad nią zastanawiam gdyby mi przyszło posiedzieć jeszcze w domenach... :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i brakuje nazw tak szczerze z nazwa domena - jakis czas temu mialem w rezerwacjach - dominarium.pl ale widze ze juz zajeta :)

 

jak ja sie ciesze ze te swoje PraktyczneDomeny.pl udalo mi sie na czas zarejestrowac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×