Jump to content
Dj_Hit

Portfolia!

Recommended Posts

No to i ja zaprezentuję moje skromne portfolio - spisdomen.pl

Myślałem, że znowu czegoś nie opłaciłem i pierwsza domena na liście to moja. :)

 

* Agrotourist*pl

 

Bardzo podoba mi się szyld*pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to i ja zaprezentuję moje skromne portfolio - spisdomen.pl
A oto nasze "skromniuteńkie" portfolio czyli mniej więcej 700 domen:

eNazwy.pl

 

Gdybym miał wybierać to zdecydowanie wybrałbym spisdomen.pl wraz z zawartością niż eNazwy.pl mimo, że jest tam kilkaset domen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym miał wybierać to zdecydowanie wybrałbym spisdomen.pl wraz z zawartością niż eNazwy.pl mimo, że jest tam kilkaset domen

 

Jak już w innym poście wspomniałem "co kto lubi", wszystko zależy od potrzeb klienta (końcowego), nam nie zależy na sprzedaży innym domainerom, bo nigdy od nich dobrych ofert nie otrzymaliśmy i chyba nie otrzymamy.

 

W "spisie domen" ja osobiście nie widzę nic konkretnego poza 3-4 domenami, których cena także potwierdza to co napisałem w poprzednim zdaniu.

 

Domainer zaoferuje dobrą cenę tylko jak ma klienta na wyższą kwotę - 2 krotnie takie transakcje przeprowadziliśmy poprzez pośrednika :)

 

Ps. Przejrzałeś w parę-paręnaście minut wszystko? Szybki jesteś, polecam na spokojnie. Łatwo jest ocenić portfolio z 20-30 domenami (widoczne na 1 stronie) niż od niechcenia przejrzeć kilkaset.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopuję temat i wrzucam adresik do swojego małego stadka. Strona nie jest ukończona i uzupełniona do końca ale postanowiłem udostępnić ją pierwszym zwiedzającym. Zapraszam do krytyki ;)

 

www.domenosfera.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tu moje portfolio rrl.pl, ciekawe domeny od 50zł, co tydzień w poniedziałek o 20.00 kończą się zawsze wszystkie aukcje.

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytałem ostatnio o jedną domenę i trafiłem tu:

 

http://galadomen.pl/

 

chyba nie było tego portfolio w tym temacie.

a bylem tam wczoraj. Trafilem przez motosfera.pl. W miejsce kontaktu na ND- reklama portfolio

Portfolio kolegi z forum B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znalazłem coś takiego: www.domenys.pl - być może już gdzieś się przewinęło to portfolio.

 

Przyznaję się bez bicia, że przejrzałem pobieżnie ale nieźle właściciel utopił kaski w takie "ninje" - ze zwrotem inwestycji będzie miał problem :)

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale nieźle właściciel utopił kaski w takie "ninje".

 

NIEKONIECZNIE!

 

Po pobieżnym sprawdzeniu, większość domen jest wolna. Więc albo nie zostały zarejestrowane, albo były zarezerwowane wyłącznie przez naszego biznesmena domenowego, albo spadły już.

Share this post


Link to post
Share on other sites
NIEKONIECZNIE!

 

Po pobieżnym sprawdzeniu, większość domen jest wolna. Więc albo nie zostały zarejestrowane, albo były zarezerwowane wyłącznie przez naszego biznesmena domenowego, albo spadły już.

 

Aż tak głęboko nie sprawdzałem :)

Rozbroiły mnie nazwy typu "s-k-l-e-p.pl" itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stronka z moim skromnym portfolio jest już gotowa.

Znajduje się pod adresem: otoDomeny.pl :) Zapraszam.

 

Na stronie brakuje kontaktu... no i te podlinkowane domeny do parkingow :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na stronie brakuje kontaktu... no i te podlinkowane domeny do parkingow :)
Kontakt następuje w momencie złożenia oferty :), ale masz rację, że może osobny link z nazwą adresu e-mail mógłby być - zostanie umieszczony. Natomiast nie bardzo rozumiem o co chodzi Ci z linkami domen do parkingów? To chyba dobry sposób, żeby pokazać, jak domena prezentuje się "na żywo", jaki ma kontekst reklamowy, potencjał itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba dobry sposób, żeby pokazać, jak domena prezentuje się "na żywo", jaki ma kontekst reklamowy, potencjał itp.

...

czytałeś kiedyś jakikolwiek regulamin?

Share this post


Link to post
Share on other sites
czytałeś kiedyś jakikolwiek regulamin?
Czasami czytam, ale tutaj rzeczywiście nie zwróciłem uwagi :)

Linki do parkingu już zostały usunięte. Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc nie działasz sam :blink: ?

 

A Ty nie pytasz dziewczyny o zdanie jak dostaniesz zapytanie o nindżę i nie wiesz co odpisać? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×