Jump to content
Dj_Hit

Portfolia!

Recommended Posts

verygoody.com

 

Cytat z Regulaminu:

 

„VeryGoody” – Właścicielem serwisu VeryGoody jest firma która została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej w Warszawie pod numerem 471881. Warszawa ul Kordeckiego 56/58 m 69 04-355 Warszawa, NIP 521-201-44-52

 

A czy ta firma ma jakąś nazwę? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat z Regulaminu:

 

 

 

A czy ta firma ma jakąś nazwę? :rolleyes:

tak

VeryGoody.com + imię i nazwisko :ph34r:

 

Edit: WSZĘDZIE SZPIEDZY :)

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro temat odświeżony to dorzucę swoje skromne portfolio.

Mam świadomość że sporo tam :rolleyes: , na swoją obronę mam tyle, że domeny traktuję hobbystycznie, z doskoku i stosunkowo od niedawna się nimi bawię. Wszystkie domeny zarejestrowane z palca.

ObrotDomen.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Portfolio domen - Megadomeny.pl

 

mag, pytanie z ciekawości... portfolio masz ładnie zrobione, sporo ciekawych domen ale ceny rzuciły mnie na kolana. Czy kiedykolwiek udało ci się sprzedać jakąś domenę com.pl za 25 000 pln???

Share this post


Link to post
Share on other sites
mag, pytanie z ciekawości... portfolio masz ładnie zrobione, sporo ciekawych domen ale ceny rzuciły mnie na kolana. Czy kiedykolwiek udało ci się sprzedać jakąś domenę com.pl za 25 000 pln???

 

Portfolio jak portfolio.

Niedługo zawitają w nim finanseonline.pl zapewne :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie przejrzenie tego portfolia jest niemozliwe.Wszystko zlewa mi sie w calosc.

Nie trzeba przeglądać całego portfolia i psuć sobie wzroku by wiedzieć czyje to były domeny i zasugerować aby były abonent wysłał propozycję zmiany wyglądu strony.

Wystarczy, że wpadnie w oko jakaś jedna znajoma domena, np. alcohols.pl lub alcohols.pl , wrzucić tą domenę w wyszukiwarkę di.pl i poczekać ... aż pospadają :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
trafilem przypadkiem

 

Hmmm... z listy na dole wynika, ze ktoś sprzedaje subdomeny www. :)

 

Widzę że ktoś ma tam apartamenciki*pl to prawie jak mebelki*pl ;-)

 

Nie no mebelki.pl jednak zdecydowanie lepsza :)

 

dużo domen z "i" na poczatku...

 

Praktycznie większość.

 

Dobrze że imotel.pl została wolna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie trzeba przeglądać całego portfolia i psuć sobie wzroku by wiedzieć czyje to były domeny i zasugerować aby były abonent wysłał propozycję zmiany wyglądu strony.

Wystarczy, że wpadnie w oko jakaś jedna znajoma domena, np. alcohols.pl lub alcohols.pl , wrzucić tą domenę w wyszukiwarkę di.pl i poczekać ... aż pospadają :)

 

Achhhhh. łezka w oku się kręci, moje pierwsze sprzedane domeny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Są jeszcze moteliki.pl w tym portfolio. :)

O dziwo wolne są jeszcze moteliczki.pl i moteliczeczki.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
O dziwo wolne są jeszcze moteliczki.pl i moteliczeczki.pl :)

 

MOTELik.pl, HOTELik.pl, pensjonacik.pl, pensjon.pl mogą być całkiem ciekawymi domenami. Jednak wiele obiektów nie spełniających warunków posługuje się zdrobnieniami w nazwie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
MOTELik.pl, HOTELik.pl, pensjonacik.pl, pensjon.pl mogą być całkiem ciekawymi domenami. Jednak wiele obiektów nie spełniających warunków posługuje się zdrobnieniami w nazwie :)

 

To ja bym juz wolal np. panzio.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
MOTELik.pl, HOTELik.pl, pensjonacik.pl, pensjon.pl mogą być całkiem ciekawymi domenami. Jednak wiele obiektów nie spełniających warunków posługuje się zdrobnieniami w nazwie :)

Motelik.pl mam na sprzedaż, jeżeli ktoś byłby zainteresowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
MOTELik.pl, HOTELik.pl, pensjonacik.pl, pensjon.pl mogą być całkiem ciekawymi domenami. Jednak wiele obiektów nie spełniających warunków posługuje się zdrobnieniami w nazwie :)

 

Motelik.pl mam na sprzedaż, jeżeli ktoś byłby zainteresowany.

 

:) Hehe, fajnie to wyszło, Michał jako obiekt nie spełniający warunków (... jakich,jeśli można wiedzieć? ;) )

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że i tak najlepszą domenką dla każdego domainera, żeby było w 100% zgodnie z jej zastosowaniem jest parkindzek.pl :)

 

parkindzek.pl jest wolna, rejestruj

 

O dziwo, wolna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że i tak najlepszą domenką dla każdego domainera, żeby było w 100% zgodnie z jej zastosowaniem jest parkindzek.pl

Poddając się sobotniej ( edytuję na: weekendowej :) ) głupawce napiszę, że dla mnie najlepsza byłaby kangurek.pl ale jest już zagospodarowana.

Jedynie kangureczek.pl jest wolna :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×