Jump to content
SELES

neurolog.pl

Recommended Posts

Jeden z moich ostatnich zakupow: neurolog.pl.

Jak Wam sie podoba?

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Bardzo mi się podoba B) Minimum pięc grubych cyfr jak nic ;)

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

cóż powedzieć bardzo dobra. poza tym bardzo lubię jak ktoś zbiera domeny w konkretnych branżach i powoli krok po kroczku zajmuje coraz więcej i więcej domen z danego obszaru. trochę to pachnie monopolem w przyszłość, a monpol jest dobry tlyko dla własciciela B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
cóż powedzieć bardzo dobra. poza tym bardzo lubię jak ktoś zbiera domeny w konkretnych branżach i powoli krok po kroczku zajmuje coraz więcej i więcej domen z danego obszaru. trochę to pachnie monopolem w przyszłość, a monpol jest dobry tlyko dla własciciela B)

 

 

no a Ty nie zagarniasz wszystkiego o czworonogach ? ;)

 

domena wiadomo, super!!

 

pzdr.

 

d.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Minimum pięc grubych cyfr jak nic B)

Minimum pięć dych za jedną wizytę u neurologa ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
no a Ty nie zagarniasz wszystkiego o czworonogach ? B)

 

domena wiadomo, super!!

 

pzdr.

 

d.

zgarniam - a przynajmniej staram się. każdy ma jakieś hobby ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo Dobra Domena ;)

Jak doszło do transakcji? ;) Przez jaki system aukcyjny? Czy bez pośredników? :P I wyjadaczy prowizji? ;)

 

koty to tez czworonogi ???? czy tylko psy ??

Wydaje mi się, że kot też ma cztery nogi? B) Chyba, że dawno kota nie widziałem, coś się zmieniło? :P

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Minimum pięć dych za jedną wizytę u neurologa ;)

 

Chyba za powiedzenie mu dzień dobry w gabinecie. Za resztę zapłacisz kartą....( tu wpisać nazwę karty )

 

B);):P

 

domena spoko wypasiona

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo mi się podoba B) Minimum pięc grubych cyfr jak nic ;)

 

To tylko jedna ze specjalizacji w medycynie. Chcialbym wierzyc, ze ta domena wyciagnie 1/10 z ceny lekarze.pl. I nie ma tu znaczenia ile zarabiaja najlepsi nawet lekarze, bo nie mozna sie tym kierowac w wycenie. Owszem, mozna na niej zrobic aliasy, czy katalog gabinetow i w tym przypadku jesli znajdzie sie dobry inwestor, mozna bedzie wyciagnac wiecej niz 1/10 z ceny lekarze. Zycze jak najlepiej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
To tylko jedna ze specjalizacji w medycynie. Chcialbym wierzyc, ze ta domena wyciagnie 1/10 z ceny lekarze.pl. I nie ma tu znaczenia ile zarabiaja najlepsi nawet lekarze, bo nie mozna sie tym kierowac w wycenie. Owszem, mozna na niej zrobic aliasy, czy katalog gabinetow i w tym przypadku jesli znajdzie sie dobry inwestor, mozna bedzie wyciagnac wiecej niz 1/10 z ceny lekarze. Zycze jak najlepiej B)

Jakbym był neurologiem to na pewno chciałbym mieć taką domenę jako adres internetowy i myślę że na tej zasadzie można najwięcej z niej wyciągnąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakbym był neurologiem to na pewno chciałbym mieć taką domenę jako adres internetowy i myślę że na tej zasadzie można najwięcej z niej wyciągnąć.

 

Nazwy zawodow czy specjalizacji w liczbie pojedynczej sa bardzo fajne jednak mysle, ze pojedyczny lekarz nie da wiecej niz okolie 20k a byc moze nawet i tyle zaden nie da.

Oczywiscie domena bardzo fajna B)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Nazwy zawodow czy specjalizacji w liczbie pojedynczej sa bardzo fajne jednak mysle, ze pojedyczny lekarz nie da wiecej niz okolie 20k a byc moze nawet i tyle zaden nie da.

Oczywiscie domena bardzo fajna B)

Jeżeli chodzi o dzień dzisiejszy to racja, ale moim zdaniem jest bardzo realne iż w przyszłości takie domeny wśród takich osób będą bardzo pożądane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

piękna ....zdrowie to bardzo komercyjna dziedzina,

o cenie nie ma co dyskutować bo dla każdej grupy zainteresowanych będzie inna

 

może ją użyć lekarz

może firma stawiająca serwis o neurologii lub katalog gabinetów neurologicznych

 

tak czy inaczej gratulacje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakbym był neurologiem to na pewno chciałbym mieć taką domenę jako adres internetowy i myślę że na tej zasadzie można najwięcej z niej wyciągnąć.

 

Michal, ale jestes domeniarzem, a 99% neurologow nie wiedzialoy co z takim czyms zrobic. Pisalem juz wiele razy - patrzcie na to oczyma danej grupy docelowej, specyfiki tej grupy, a nie domeniarza. Sama domena tak jak pisalem i wg mnie max 1/10 ceny lekarze.pl i to przy dobrych wiatrach. Ale skoro Seles ma na nia pomysl, to za jakis czas pewnie inwestycja sie zwroci B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Jak już ktoś wspomniał, z czasem będziesz monopolistą w branży medycznej B)

[...]

hehe, bez przesady, nie mam takich ambicji. Inni mają więcej domen z tej branży. Inwestuję po prostu w to na czym się znam. ;)

Sprzedaję też medyczne, nie chomikuję. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×