Jump to content
Nataly

grunwald600lat.pl

Recommended Posts

Hmm.. co sądzicie o powyższej domenie?

 

W 2010 roku rocznica bitwy ( btw. ilu z Was teraz szuka innych, lepszych, wolnych tematycznie podobnych? ;) )

 

Chciałabym, do lutego ją wypozycjonować, jak się uda.

 

Ile może być warta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

moim zdaniem słabe.

 

Jaki sens pozycjonować domenę która ważna jest tylko rok, a co gorsza myślę że mało jest osób które wogóle wiedzą o takiej rocznicy, a jeszcze mniej tych, którzy będą szukać o niej informacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
moim zdaniem słabe.

 

Jaki sens pozycjonować domenę która ważna jest tylko rok, a co gorsza myślę że mało jest osób które wogóle wiedzą o takiej rocznicy, a jeszcze mniej tych, którzy będą szukać o niej informacji.

 

 

Myślisz? Już teraz, a mam badziewną stronę stworzoną, pisało do mnie maile odnośnie rocznicy 8 osób. Powstaje film na tą okazję, rok 2010 jest rokiem bitwy pod Grunwaldem i ogólnie będzie się dużo działo.

 

A jak ktoś nie wie o tej rocznicy, to proponuje wrócić do szkoły ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak ktoś nie wie o tej rocznicy, to proponuje wrócić do szkoły smile.gif

 

Wyobraź sobie że ciągle chodzę do szkoły, jednak widocznie te informacje nie są tak istotne by wykładowca wpajał je w nasze głowy.

Owszem sama bitwa jest ważna, ale rocznica jest tylko rocznicą.

Taka jest moja opinia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"600 lat temu kilku chłopów poszło się pona*** na pola" - o co kaman z tym Grunwaldem? ;)

 

ja bym nie rejestrował, szkoda czasu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyobraź sobie że ciągle chodzę do szkoły, jednak widocznie te informacje nie są tak istotne by wykładowca wpajał je w nasze głowy.

Owszem sama bitwa jest ważna, ale rocznica jest tylko rocznicą.

Taka jest moja opinia.

 

 

Nie chciałam Cię urazić, domyślam się, że wiele ludzi nawet nie kojarzy rocznicy, też bym pewnie jeszcze o tym nie myślała. Ale będzie głośno już niedługo - mam nadzieję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jako taka jest kiepska, ale sam pomysł na witrynę poświęconą tej rocznicy jest bardzo fajny. Przeczytałem info na stronie, poszukałem też dodatkowych informacji i myślę, że faktycznie może być głośno o tym.

Problemem jest to, że to sezonowa akcja, nie widzę też zbyt wielu szans na lepszy zarobek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli liczysz na przybycie pod Grunwald w 600-tną rocznicę bitwy dużej ilości 'rycerzy' z Niemiec, to podpowiadam, że są wolne jeszcze wszystkie ew. kombinacje niemieckojęzyczne:

grunfelde.pl

grünfelde.pl ( IDN )

---------------------

grunefelde.pl

grünefelde.pl ( IDN )

grunwalde.pl

grünwalde.pl ( IDN )

grunewalde.pl

grünewalde.pl ( IDN )

 

 

 

 

Tym, którzy lubią dysputy polityczne i znają niemiecki ( lub planują uruchomić serwis związany z historią ) polecam znaleziony przy okazji intrygująco zatytułowany tekst:

Polen und die Fälschungen seiner Geschichte ( Polska i fałszerstwa ich historii )

( niestety mój niemiecki nie jest na tyle dobry by go dobrze przetłumaczyć i streścić )

Piszę o tym w tym wątku bo jest tam również mowa o Bitwie pod Grunwaldem.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli liczysz na przybycie pod Grunwald w 600-tną rocznicę bitwy dużej ilości 'rycerzy' z Niemiec, to podpowiadam, że są wolne jeszcze wszystkie ew. kombinacje niemieckojęzyczne:

grunfelde.pl

grünfelde.pl ( IDN )

---------------------

grunefelde.pl

grünefelde.pl ( IDN )

grunwalde.pl

grünwalde.pl ( IDN )

grunewalde.pl

grünewalde.pl ( IDN )

 

 

 

 

Tym, którzy lubią dysputy polityczne i znają niemiecki ( lub planują uruchomić serwis związany z historią ) polecam znaleziony przy okazji intrygująco zatytułowany tekst:

Polen und die Fälschungen seiner Geschichte ( Polska i fałszerstwa ich historii )

( niestety mój niemiecki nie jest na tyle dobry by go dobrze przetłumaczyć i streścić )

 

 

dla Niemców to jest bitwa pod Tannenbergiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kangur, z .de byłyby lepsze ;)

 

No nic, ja pomimo Waszych uwag w nią wierzę.

 

Na pewno dam znać, jeśli coś mi się uda z nią zrobić za kilka miesięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='Kangur' date='sob, 21 lis 09' post='253720']

Jeśli liczysz na przybycie pod Grunwald w 600-tną rocznicę bitwy dużej ilości 'rycerzy' z Niemiec [...]

 

 

Myślę, że raczej będzie chodziło o "święcenie" tej rocznicy w Krakowie (oraz dodatkowo 100 lecia postawienia Pomnika Grunwaldzkiego)... i tutaj upatruję ewentualne szanse Nataly na zagospodarowanie tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nic, ja pomimo Waszych uwag w nią wierzę.

 

Jak mówią wielcy ludzie, Wiara czyni cuda...

 

Życzę powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak następnym razem Benedykt numer 16 przyjedzie do Polski to spotkanie z nim ma być właśnie pod Grunwaldem....jako tradycyjnym miejscem spotkań polskiej społeczności z niemieckim duchowieństwem

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak następnym razem Benedykt numer 16 przyjedzie do Polski to spotkanie z nim ma być właśnie pod Grunwaldem....jako tradycyjnym miejscem spotkań polskiej społeczności z niemieckim duchowieństwem

;)

Wizja ściskających się rycerzy z wrogich sobie armii , przekazujących sobie znak pokoju na polu bitwy wydaje mi się znacznie bardziej abstrakcyjna niż przekształcenie NASK w instytucję non-profit :P

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
rok 2010 jest rokiem bitwy pod Grunwaldem i ogólnie będzie się dużo działo.

oj będzie będzie ... jak zadłużenie tzw. "publiczne" ;) przekroczy magiczną granicę i kolejny budżet będzie bez deficytu ... to możemy mieć powtórkę w teraźniejszości, tyle że uczestnicy inni ...

 

domena warta wg mnie 0 pln a serwis tyle, ile zarobi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się tylko dziwię, czemu piszecie o domenach / serwisach sezonowych że są mało warte. Dla jednych xx xxx może być mało, a dla drugich dużo warte. A przecież przy raczej nie wielkim wkładzie pracy. Przykładowo wybory, mundiale, euro. Nie idzie nic na tym zarobić? Tak samo dobrze wypozycjonowany i z dobrą zawartością serwis pod domeną grunwald600lat.pl może cośtam zarobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie 600-tnarocznicabitwypodgrunwaldem.pl ? :ph34r:

 

Sama domena moim zdaniem bardzo słaba, serwis może coś zarobić przy dobrej promocji, ale na koksy bym nie liczył.

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego nie 600-tnarocznicabitwypodgrunwaldem.pl ? :ph34r:

 

Sama domena moim zdaniem bardzo słaba, serwis może coś zarobić przy dobrej promocji, ale na koksy bym nie liczył.

 

S.F.

alpine5

 

Jak dla mnie wpada w ucho, jest na jedna specjalna okazję i sie z nią kojarzy, tak jakby się rymuje :P

 

z podobnych, na tą samą okazję, widziałam:

 

bitwapodgrunwaldem*pl

 

grunwald2010*pl

 

grunwald600*pl

 

600grunwald*pl

 

 

Moja, ewentualnie trzecia z wymienionych najbardziej mi się podoba :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Ja się tylko dziwię, czemu piszecie o domenach / serwisach sezonowych że są mało warte. Dla jednych xx xxx może być mało, a dla drugich dużo warte. A przecież przy raczej nie wielkim wkładzie pracy. Przykładowo wybory, mundiale, euro. Nie idzie nic na tym zarobić? Tak samo dobrze wypozycjonowany i z dobrą zawartością serwis pod domeną grunwald600lat.pl może cośtam zarobić.

chyba mylisz DOMENY z SERWISAMI na tych domenach

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Przecież pisał, że chce ją pozycjonować i coś na niej zrobić

co nie zmienia faktu, że dobra domena jest dobra sama w sobie a serwis można postawić na każdej

proponuję wystawić domenę na sprzedaż z ceną minimalną i zobaczyć jak ją wyceni rynek :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
co nie zmienia faktu, że dobra domena jest dobra sama w sobie a serwis można postawić na każdej

proponuję wystawić domenę na sprzedaż z ceną minimalną i zobaczyć jak ją wyceni rynek :ph34r:

 

 

Nie ma sprawy. Ale mniej więcej w kwietniu. :P

 

 

Domeny sezonowe mają to do siebie, że sprzedają się sezonowo.

 

A to nie jest rocznica otwarcia sklepu w Ciechanowie, tylko bitwy. Prezydent już kilka razy rozmawiał nt tej uroczystości, więc będzie głośno.

I mam tez taką nadzieję :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jest glosno i to slychac :ph34r: Zalezy ludzie, gdzie mieszkacie... to jest impreza, na ktorej bez rocznicy pojawia sie lekko 100tys ludzi, teraz bedzie na pewno wiecej... Stawiaj serwis i sie nie przejmuj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×