Jump to content
Nataly

grunwald600lat.pl

Recommended Posts

Ładna, nawet bardzo :ph34r:

Prawie jak setki pseudo-dobrych na Euro.

Ja raczej proponowałbym trzymać już niedługo (za 580 roczków) będzie 600 lat od pierwszych demokratycznych wyborów. Wtedy Grunwald po wchłonięciu Białorusi i większych terenów okupowanej na spółkę z Czeczenią Rosji - zapewne będzie stolicą Mocarstwa Polskiego.

Wówczas prezydent Grunwaldu da za taką domenę kolosalne pieniądze.

Proponuję opłacić na 580 lat i spokojnie poczekać.

 

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm.. co sądzicie o powyższej domenie?

 

W 2010 roku rocznica bitwy ( btw. ilu z Was teraz szuka innych, lepszych, wolnych tematycznie podobnych? :P )

 

Chciałabym, do lutego ją wypozycjonować, jak się uda.

 

Ile może być warta?

 

kto i po co miałby ją kupić? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wstępie, odkopując ten temat, chciałabym przyznać rację wszystkim, którzy nie wierzyli, że do czegoś ta domena warta ;)

 

Nie dość, że jednorazowa, to jeszcze nie będzie obchodów z hukiem, jak myślałam - bo kryzys itp. itd.

 

I mam teraz do Was pytanie - mam nadzieję, że doradzicie.

 

Stworzyłam jakiś czas temu prostą stronkę. Coraz więcej ludzi odwiedza ją, PageRank = 3 na chwilę obecną, unikatowych gości od początku stycznia jest koło 1600. Dostaje mnóstwo maili i nie wiem, co z nimi robić, bo ja sie organizacją tych obchodów nie zajmuję ( ale to inna inszość ) ;)

 

Co byście zrobili z tą domeną na moim miejscu? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym mieć takie problemy,

 

Wstaw Adsense, i na wszystkie pytania odwiedzających odpowiedzą linki generowane z adsense. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastrzeżenia budzi również strona internetowa, którą przygotował Urząd Marszałkowski www.grunwald2010.warmia.mazury.pl. Jakością portalu martwi się w mailu do "Gazety" organizator turystyczny. - Strona pozostawia wiele do życzenia. Oprogramowanie jest kiepskie, nie ma obcojęzycznych wersji, a na portalu kalendarz... odlicza czas do końca roku, a nie do początku imprezy - wylicza przedsiębiorca. - Ilu zagranicznych turystów zdołamy w ten sposób zachęcić do przyjazdu?

 

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,35189,7...ko_Polacy_.html

 

I ta domena:

 

www.grunwald2010.warmia.mazury.pl

 

Spróbujmy ją podyktować obcokrajowcowi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałabym, do lutego ją wypozycjonować, jak się uda.

 

Oj chyba ją słabo wypozycjonowałeś (a raczej w ogóle). W google jej nie ma w pierwszej setce na frazę "grunwald 600 lat" ani "bitwa pod grunwaldem". Poza tym cały czas strona rejestratora się załącza, więc o jakim pozycjonowaniu my tutaj mówimy. MOże jakieś statystyki są?

 

A przy okazji:

 

http://antyweb.pl/1410-i-rewelacyjne-spoty-tv/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmn liczyłem na zainteresowanie płatnerstwem w związku z największą inscenizacją bitwy jaka będzie miała miejsce w tym roku. Zainteresowanie jest ogromne, płatnerze dwoją się i troją szykując rycerzom zbroje, ale o Platnerz.pl to się jeszcze żaden nie zapytał :blush:

 

Rycerze zbroją się na bitwę pod Grunwaldem

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
płatnerze dwoją się i troją szykując rycerzom zbroje, ale o Platnerz.pl to się jeszcze żaden nie zapytał :blush:

A po co mają poświęcać czas na pytania o domenę i na robienie strony skoro mają tak dużo zleceń, że "dwoją się i troją" ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A po co mają poświęcać czas na pytania o domenę i na robienie strony skoro mają tak dużo zleceń, że "dwoją się i troją" ? :blush:

Pewnie znajdą się jakieś wizytówki w PF.pl na YoYo.pl czy na PRV.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Same okrągłe rocznice.

Właśnie mija 50 lat od nakręcenia Krzyżaków. ;)

 

30 od powstania Solidarności. 60 od Katynia, 40 od Wybrzeża, 5 od śmierci papieża, 20 od Planu Balcerowicza, 20 od zjednoczenia Niemiec ... i tak będziemy się nakręcać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie włączałem od niedzieli telewizji ani nie sprawdzałem żadnych serwisów informacyjnych i właśnie sobie uświadomiłem, że przegapiłem rocznicę tego wydarzenia ...

Był ktoś na miejscu i widział tą imprezkę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie włączałem od niedzieli telewizji ani nie sprawdzałem żadnych serwisów informacyjnych i właśnie sobie uświadomiłem, że przegapiłem rocznicę tego wydarzenia ...

Był ktoś na miejscu i widział tą imprezkę ?

 

Najciekawsze dopiero przed nami :) Ja pojawię się na miejscu w sobotę.

 

15.07.2010 - CZWARTEK

14.00 "Grunwaldzkie wici". Przybycie Króla Władysława Jagiełły, Księcia Witolda oraz Wielkiego Mistrza Urlyka von Jungingen wraz z chorągwiami konnymi na Pola Grunwaldu. - rozpoczęcie, prezentacja uczestników, wręczenie glejtów.

 

11.0 - 14.00 Turniej Gier Planszowych

 

11.00 Turniej Bojowy Martina - Eliminacje

17.00 Msza Święta w rycie Trydenckim w oprawie średniowiecznej - obóz Wielkiego Mistrza

 

19.00 - V Grunwaldzki Turniej Konny

Gonitwy sprawnościowe.

Boghurt - walki bezpośrednie na maczugi.

Joust ? walki bezpośrednie na kopie

 

 

 

16.07.2010 - PIĄTEK

10.00 - 12.00 Próby konni (od 11.00 WM i Kraków)

Grunwaldzki Turniej Pocztów Rycerskich 5x5 (drużynowy)- półfinały i finały

14.00 - Msza Święta w rycie Trydenckim w oprawie średniowiecznej - obóz Wielkiego Mistrza

15.00 Turniej Bojowy Martina ? Finał

 

17.00 - Próba generalna dla wszystkich chorągwi

18.00 - 22.00 - Wieczór muzyki dawnej

 

Melee (turniej grupowych starć rycerskich "na ostre"

 

17.07.2010 - SOBOTA

10:00 Msza De Divisione Apostolorum (ten sam formularz co w 1410!)- Msza św. trydencka w oprawie średniowiecznej

11.30 - Apel Grunwaldzki

13.00 - Zbiórka i wyjście na pole bitwy

14.00 - Inscenizacja "Bitwy pod Grunwaldem"

 

21.30 - V Festival "Flames of the night"

22.45 - Wspólny pokaz uczestników warsztatów sztuk kuglarskich"

23.00 - Pokaz pirotechniczny

 

 

18.07.2010 - NIEDZIELA

10:00 Msza św. według formularza z niedzieli- Msza św. trydencka w oprawie średniowiecznej

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla entuzjastów dawnej historii (widziałem billboardy reklamujące tą imprezę)

 

W dniach 6.-8.08.2010 r. w Wolinie odbędzie się Festiwal Słowian i Wikingów, organizowany przez Burmistrza Wolina.

 

http://informacje.infoludek.pl/wiadomosci/single/id/474

 

Szkoda, że mój urlop w tamtej okolicy kończy się parę dni wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×