Jump to content
BartX

Sport: Pudzian vs. Najman

Recommended Posts

Wynik Pudzian - Thompson unieważniony, ponoć pierwsza w świecie taka sytuacja w MMA :)

 

 

"Omyłkowo podałem sędziemu ringowemu kartę z wynikami innego zawodnika - poinformował szef sędziów KSW Piotr Bagiński." - Second Fucking Joke :)

 

Tylko ślepy nie dojrzał by iż Pudzian nie miał prawa wygrać po 2 rundach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rewanż pewnie będzie, bilety sprzedadzą się - biznes się kreci. Żenada. Jedynie brawa się należą dla tego Thomsona że miał odwagę powiedzieć co myśli. Ujął to w bardzo dosadnych słowach, aby każdy zrozumiał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie byłbym taki pewnien.

 

Koksu gorzej jak Pudzian z pierwszych walk. Będzie musiał rzucić się na Najmana w pierwszych 3 minutach walki. Jeśli Najman to przetrwa jego szanse na pokonanie w tej śmiesznej formule zasapanego Koksa będą bardzo duże.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawa sprawa, ale szoł będzie...

Najmana kariera zdąża w takim kierunku, że niedługo będzie siłował się z niedzwiedziami albo szympansami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Na ipli tez leci.

 

Chciałem dostęp wykupić ale "Strona jest w tej chwili niedostępna" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
spod budki to bedzie pod koniec, Najman :lol:

 

Ci to raczej spod budki z kebabami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedę teraz siedział non-stop na forum. Czy mógłby mnie ktoś uprzejmie poinformować w tym wątku o zbliżającej się walce Hardkorowego kosu? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bedę teraz siedział non-stop na forum. Czy mógłby mnie ktoś uprzejmie poinformować w tym wątku o zbliżającej się walce Hardkorowego kosu? ;)

 

szykują się do wyjscia :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
szykują się do wyjscia ;)

 

Dzięki kolego!

Uruchomiłem TV, posłuchałem trochę wypowiedzi Salety, który dał do zrozumienia, że nie wierzy w Najmana i nie lubi go (kiedyś chyba walczyli razem?).

Czekam z niecierpliwością na występ "hardcora", bardzo lubię teg człowieka, sympatyczny jest :lol: Naszykowałem sobie piwo i paluszki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale gdzie tu obiektywizm? Taki chyba powinien być w telewizji. A oni znowu, z premedytacją, zrobili wywiad z Saletą, żeby cała hala się pośmiała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×