Jump to content
BartX

Sport: Pudzian vs. Najman

Recommended Posts

czają się ;)

Najman speniał ;)

 

Nie no to było słabe z jego strony, pobiegał sobie tylko trochę.

 

Najman delete :lol:

 

najmancienias.pl po rozwiązaniu umowy

 

Nie zaprezentował zbyt dużo - niezły fail. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Niezła parodia z tej walki ;)

 

Walki to miałeś wcześniej. Marcin z Robertem mieli robić za show/kabaret. Udało się w 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby tylko ci panowie mieli więcej honoru nie wzięli by udziału w czymś takim. Każdy sobie wystawia świadectwo samemu, pokazywanie się od najgorszej strony nie może wpłynąć dobrze na karierę, Robert nigdy nie powinien wyjść na ring.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Hardcore" potraktował to jako żart i zabawę, przyznał że to nie jego sport i nie planuje tego kontynuować. Jak twierdzi nawet nie przygotowywał się do walki. Wydaje mi się, że ma dystans do siebie i tego co robi, traktuje sprawy z przymrużeniem oka (no może poza koskowaniem ;) ) a wychodząc na ring nie zbłaźnił się ani zaszkodził karierze.

Natomiast jego rywal wydaje się nielubiany przez nikogo, nawet komentator powiedział coś w rodzaju: "miejmy nadzieję, że Najman dotrzyma słowa i nie wróci na ring"

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszędzie piszą o Najmanie i Bruneice, a o Grabowskim nic.

własnie, a walka byla piękna

 

"miejmy nadzieję, że Najman dotrzyma słowa i nie wróci na ring"

nie musi, teraz i tak nikt nie podpisze z nim kontraktu

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie musi, teraz i tak nikt nie podpisze z nim kontraktu

 

Teraz będzie jeździł po wioskach i walczył w kisielu. Miała być szopka to była. Mam wrażenie, że spodziewaliście się czegoś innego ;)

Na podsumowanie tego cyrku przydałaby się "walka" Bruneiki i Pudziana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz będzie jeździł po wioskach i walczył w kisielu. Miała być szopka to była. Mam wrażenie, że spodziewaliście się czegoś innego ;)

Na podsumowanie tego cyrku przydałaby się "walka" Bruneiki i Pudziana.

 

ja spodziewalem się wlasnie tego tylko że w 1 rundzie ;)

a walka Bruneiki i Pudziana to niezły pomysl, dzis juz nawet o tym dyskutowałem i mysle ze wielu innych też, więc raczej to kwestia czasu bo takie jest zapotrzebowanie :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na podsumowanie tego cyrku przydałaby się "walka" Bruneiki i Pudziana.

Pudzian ma ja już za sobą wiele miesięcy treningów i sparingów w ATT oraz ze dwie poprawne walki. Porównywanie go teraz do Burneiki jest nie na miejscu.

 

Co do walki Najman - Burneika - bardzo dobry freak fight, komentując tą walkę tylko to potwierdzacie. Tak w ogóle to byłem pewny że Najman w końcu wygra.

Edited by nembutal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Robert nigdy nie powinien wyjść na ring.

 

 

Tylko udowodnił iż osoba która nie ma zielonego pojęcia ani doświadczenia o tym sporcie potrafi wpierd*** tego el progesteronowi ;)

 

Mam nadzieje że Najmana już nie zobaczymy w żadnym sporcie walki bo jedynie się ośmiesza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że Wam nie szkoda czasu na komentowanie wydarzenia o którym powinno się zapomnieć grubo przed tym nim się wydarzyło...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakby ktoś wczoraj nie widział : http://www.youtube.com/watch?v=MOQbK2aSjwc...;feature=relmfu

 

Kpina ;) Obaj panowie porównywalnie dużo wspólnego mają ze sportami walki co z baletem, tańcem, i bieganiem.

 

Absolutna porażka. Bardziej traktowana przeze mnie w dziedzinach humor/ rozryrywka.

 

Liczyłem na najmana, że jednak pokaże że umie walczyć.. a nie pokazał kompletnie nic. Zbłaźnił się już do końca.

 

A tak trochę odbiegając od tematu Gala MMAAttack zrobiła ogromny krok na plus. W zeszłym roku najciekawszym elementem całej gali była Pani Kasia - chodząca z numerkami kolejnych rund walk w oktagonie. Wczorajszy wieczór pokazał kilka bardzo ciekawy i naprawdę efektywnych walk. Czekam na więcej! I ciekawie będzie wyglądała konkurencja między KSW a MMAAttack.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jakby ktoś wczoraj nie widział : http://www.youtube.com/watch?v=MOQbK2aSjwc...;feature=relmfu

 

Kpina ;) Obaj panowie porównywalnie dużo wspólnego mają ze sportami walki co z baletem, tańcem, i bieganiem.

 

Absolutna porażka. Bardziej traktowana przeze mnie w dziedzinach humor/ rozryrywka.

 

Liczyłem na najmana, że jednak pokaże że umie walczyć.. a nie pokazał kompletnie nic. Zbłaźnił się już do końca.

 

A tak trochę odbiegając od tematu Gala MMAAttack zrobiła ogromny krok na plus. W zeszłym roku najciekawszym elementem całej gali była Pani Kasia - chodząca z numerkami kolejnych rund walk w oktagonie. Wczorajszy wieczór pokazał kilka bardzo ciekawy i naprawdę efektywnych walk. Czekam na więcej! I ciekawie będzie wyglądała konkurencja między KSW a MMAAttack.

 

 

Ale przecież było z góry mówione iż jest to freak show a nie walka wiec nie wiem skąd to oburzenie :lol:

 

PS. Niech rozejrzą się za porządnym konferansjerem bo kolejna osoba blado wypadła

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burneika się nie zbłaźnił, tylko wyprowadził kilka liści na El Progesteron i tyle. Ma on więcej wspólnego z walką niż Nicman ;) Fakt, kondycji do biegania brakuje, ale wystarczyło 1 zwarcie i po przeciwniku. Burneikę bardzo lubię, ma dystans do siebie i jest normalnym facetem. Nie tworzy zbędnej napiny jak Najman, a po prostu robi swoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale przecież było z góry mówione iż jest to freak show a nie walka wiec nie wiem skąd to oburzenie :lol:

 

No dokładnie. Walki Burneiki z Najmanem nie rozpatrujemy przecież w kategorii walki MMA ale czystego show. Ot z ciekawości oglądamy, żeby zobaczyć "co się stanie" a nie żeby podziwiać technikę i pomysłowość zawodników. "Hardkor" pokazał show i wypadł dobrze, bo jest trochę showmanem. Najman zaś nie pokazał ani walki ani show, był bierny.

 

Wszędzie piszą o Najmanie i Bruneice, a o Grabowskim nic.

 

Na temat ich walki łatwo jest się wypowiedzieć każdemu, nawet osobom nie mającym pojęcia o MMA, bo to "nie jest walka MMA, tylko walka według reguł MMA" (czyli bijatyka ;)) co zaznaczył już na wstępie jeden z komentatorów. Dlatego komentarzy dot. tej walki zawsze będzie więcej niż tych fachowych na temat pozostałych walk.

 

Walka Grabowskiego była super, ale trudno coś więcej napisać osobie nieobeznanej z tym sportem. Jeśli znasz sport, zawodników, śledzisz walki, wtedy masz coś więcej do powiedzenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ładnie się komentuje po walce (show), ale czy ktoś stawiał na Koksa u bukmachera?

A jakie były kursy?

Myślę, że ci co najwięcej opluwają Najmana na forach, w rzeczywistości baliby się postawić przeciwko niemu znaczną sumę. A gadanie ma jakąś wartość tylko wtedy gdy stoi za nim kasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×